IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-стратегическия за инвестиции град в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Прав е този наивник! Градове като Стара Загора, Добрич, Казанлък, Копривщица, Трявна , Троян, Ямбол, Плевен и ВТ съм ги изклюлил съвсем, а те са може би извора на българщината! Самокритика!
    Карнобат,Айтос!!!Не,не можал да фърли до Айтос,загряло му оръдието!!!

    Коментар


    • наивника е прав

      Прав е този наивник! Градове като Стара Загора, Добрич, Казанлък, Копривщица, Трявна , Троян, Ямбол, Плевен и ВТ съм ги изклюлил съвсем, а те са може би извора на българщината! Самокритика!

      Коментар


      • заглавие

        Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        Аз лично харесвам всякакви " сливи " стига да са расови .....

        А самата тема не звучи сериозно така зададена, поне да беше написал аз какви инвестиции става дума.
        Защото ако е воден транспорт трябва да е морски или Дунавски град, ако е за селскостопанство неиде из Добруджа , ВЕИ също са там, за промишленост в зависимост от отрасъла на различни места има различни конкурентни предимства, за дъбив на полезни изкопаеми същата работа .....
        Прав си абсолютно, но инстинктивно не се сетих, че някой ще помисли за промишленост поради простата причина, че такава вече няма на много места и под инвестиции имах предвид да живее там човек и да се развива, както и да закупи някакъв бизнес или НИ и да очаква града да се развива успоредно с него успешно.
        Аргументите на колегата за Бургас бяха железни. Признавам. Голяма перспектива има този град, но той инфраструктурно като площ е може би почти двойно по-малък от Варна. Като изключим разпръснатите квартали разбира се. Ако се развива успешно региона, си представям една агломерация по ръба на целия бургаски залив от Поморие до Черноморец с почти непрекъсната добра инфраструктура и жилищна дъга.

        Коментар


        • Аз лично харесвам всякакви " сливи " стига да са расови .....

          А самата тема не звучи сериозно така зададена, поне да беше написал аз какви инвестиции става дума.
          Защото ако е воден транспорт трябва да е морски или Дунавски град, ако е за селскостопанство неиде из Добруджа , ВЕИ също са там, за промишленост в зависимост от отрасъла на различни места има различни конкурентни предимства, за дъбив на полезни изкопаеми същата работа .....
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • По-добре изсушена слива, отколкото пловдивска краставица......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
              Аз ще гласувам за Кюстендил поради една много важва причин- няма град в БГ, който да е много близо до две славяноговорящи съседни държави на еднакво отстояние! Освен може би Свиленград, с изключение на езика. Така, че за мен дилемата е Свиленград Кюстендил!

              Аз ще гласувам за Кюстендил поради една много важва причин- няма град в БГ, който да е много близо до две славяноговорящи съседни държави на еднакво отстояние! Освен може би Свиленград, с изключение на езика. Така, че за мен дилемата е Свиленград vs Кюстендил
              Аз ще гласувам за Кюстендил поради една много важва причина и тя е ................................ заради кюстендилската слива..->>> виждам голям потенциал при сливите в кюстендилския регион

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Capo Разгледай мнение
                Както и да го мислим - Бургас сега е №1! Най-голям залив, пристанище, модерно летище с най-малко мъгливи дни и възможност за кацане дори на транспортен "Руслан". Жп връзка със София /след рехабилитацията - скорост 160 км.ч/. Пред довършване е АМ Тракия. Свободна икономическа зона, административен център - три държавни структури ще се местят тук. Туристически регион. И най-важното - енергичен и способен кмет от управляващата партия, който съумява да привлече еврофинансиране и да обърне вниманието на централизираната държавна машина към перспективите на региона за бизнес, инвестиции и подобряване на жизнената среда.
                +1
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Както и да го мислим - Бургас сега е №1! Най-голям залив, пристанище, модерно летище с най-малко мъгливи дни и възможност за кацане дори на транспортен "Руслан". Жп връзка със София /след рехабилитацията - скорост 160 км.ч/. Пред довършване е АМ Тракия. Свободна икономическа зона, административен център - три държавни структури ще се местят тук. Туристически регион. И най-важното - енергичен и способен кмет от управляващата партия, който съумява да привлече еврофинансиране и да обърне вниманието на централизираната държавна машина към перспективите на региона за бизнес, инвестиции и подобряване на жизнената среда.
                  "Купуването и продаването на гласове е престъпление"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Аз пък съм за Златоград. Някак си "златно" ми звучи. Представяте ли си как една машинка сече златни монети и те със чуден звън се търкулват в касетката. Направо Пинк флойд.
                    Поздравявам всички "ивеститори" с

                    Money - Pink Floyd
                    Това парче, може ли да го пусна в темата за оптимизма ...?

                    Коментар


                    • Аз пък съм за Златоград. Някак си "златно" ми звучи. Представяте ли си как една машинка сече златни монети и те със чуден звън се търкулват в касетката. Направо Пинк флойд.
                      Поздравявам всички "ивеститори" с

                      Money - Pink Floyd
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Ловеч- Great Wall
                        "Начинът да гледаш право в Слънцето,без да ослепееш е ти самият да светиш..."

                        Коментар


                        • Нашляпал си само КПП-та бе човек Това ли е перспективата? Може би РусИ, въпреки че съм варненец, живеещ в Софето

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Абе ясен си, но защо мислиш, че Горна Оряховица заслужава да води класацията?
                            В.Т и диш във врата от много лета. Интересно е друго обаче-местоположение, природни ресурси, стара история /тук ВТ ви бие неистово/, местна любов към родното място /това почти е на изчезване/.
                            Нали обясних, тук живея аз. И мястото за растеж е много по-голямо, и цените на имотите са по-умерени, докато ВТ е изчерпано и териториално, и психологически.
                            Пристрастен съм, обаче. ВТ може не толкова да е изчерпано, а да има по-високи претенции като цяло при близко до равно качество на условията...а това опроделено натоварва. И с тези тесни улици, сложния /особено зиме/ терен, ограниченията по паметници на културата, по транспорт, водоснабдяване и др...
                            Не, ВТ е по-напред ... по хода на Историята.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Малко маниашко но, Г.О.
                              Защото, тук живея АЗ.
                              ...дано съм бил ясен
                              Абе ясен си, но защо мислиш, че Горна Оряховица заслужава да води класацията?
                              В.Т и диш във врата от много лета. Интересно е друго обаче-местоположение, природни ресурси, стара история /тук ВТ ви бие неистово/, местна любов към родното място /това почти е на изчезване/.

                              Коментар


                              • Малко маниашко но, Г.О.
                                Защото, тук живея АЗ.
                                ...дано съм бил ясен

                                Коментар

                                Working...
                                X