IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неконвенционални теории от форума.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
    Привет,

    Реших да пусна тази тема в която да поместваме теории на колеги от форума. Теории такива, които ме навеждат на мисълта, че ефтаназията е много нужна на моменти.

    И така започваме с първите попадения за които се сещам.

    Безсмъртния Проф. Каро и "Теорията за чистата акция.
    " (Да развържем акцията от предприятието и да го продадем, така останалата "чиста" акция да си я търгуваме както решим)

    "формулата на Мечо" ( всяко едно число от естествените числа може да бъде база за процентно изчисление)

    "аксиомата на Форекс Че Мастъра" ( едно нещо щом може да се качи с 200 % ,може да падне с 200 % )

    "принципа на Равновесие" ( щом си взел заем от 90 % следва ,че загубата на твоите 10 % са чиста 900 %-на загуба )

    За последните три благодаря за синтеза на Димката

    Да видим до къде ще я докара тази тема.
    Теорията на д-р. Каро, изобщо не е идиотска, идиотски е начина, по който си я напъхал в някаква идиотска рамка
    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
      Приемам забележката, като пиша през иФона правя доста правописни грешки. Не мога да нацелвам добре копченцата
      Хвалим се,а?!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        При кройката (кройчицата) може ли да отида.

        1. Моля, научете се първо да пишете правилно.
        2. След това се опитвайте да доказвате, че мислите правилно.
        Приемам забележката, като пиша през иФона правя доста правописни грешки. Не мога да нацелвам добре копченцата
        Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
          Ти няма ли да си обръснеш веждите бре.......
          Ти къде видя веждИ бря? Тя само една

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            При кройката (кройчицата) може ли да отида.

            1. Моля, научете се първо да пишете правилно.
            2. След това се опитвайте да доказвате, че мислите правилно.
            Ти няма ли да си обръснеш веждите бре.......
            Не-заслужил инвеститор

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
              такааа. щом не си стопил 30% от парите на банката щото не знам си какво, и приемаш че целия капитал е 100к, при загуба на 40к от тези общо 100 загубата не е ли 40%?
              ама не, не ми отговаряй! няма смисъл.

              в другата тема ви бяха казали. иди при шевчето и му кажи да ти вдигне заплатата с 90% а другия месец да я намали с 70% така да си на кярец 20%. Само да не изревеш на умряло после.
              При кройката (кройчицата) може ли да отида.

              1. Моля, научете се първо да пишете правилно.
              2. След това се опитвайте да доказвате, че мислите правилно.
              Last edited by mechobikov; 04.06.2012, 08:14.
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Хахаха, че то според теб това са идиотски теории. Това че ти не разбираш нещо е твой проблем.

                Дори и теорията на Каро колкото и абсурдно да звучи си има подръжка от практиката на нашата борса. Ей го химко още се търгува въпреки че е напълно чиста акция
                Няма смисъл да спориш, хората отричат това което не разбират

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение

                  в другата тема ви бяха казали. иди при шевчето и му кажи да ти вдигне заплатата с 90% а другия месец да я намали с 70% така да си на кярец 20%. Само да не изревеш на умряло после.
                  хахахахахаххаха това беше добро, като за рано сутрин направо ме вчипитли интересно дали някой е искал така да се изгаврят с него колко мъка има по тоя свят....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    30% от чуждите пари ти пак си отговорен за тях. банката не е съсобственик в апартамента че да си делите загубите. В края на краищата си стопил богатството с 400%. И той не само ще ти вземе апартамента, а и ти продължаваш да му дължиш тази загуба.

                    Ако не знаеш че това е така, питай някоя банка. тези -30 000 имаш да ги плащаш до живот, като при това лихвата по тях ще ти бъде наказателна.
                    такааа. щом не си стопил 30% от парите на банката щото не знам си какво, и приемаш че целия капитал е 100к, при загуба на 40к от тези общо 100 загубата не е ли 40%?
                    ама не, не ми отговаряй! няма смисъл.

                    в другата тема ви бяха казали. иди при шевчето и му кажи да ти вдигне заплатата с 90% а другия месец да я намали с 70% така да си на кярец 20%. Само да не изревеш на умряло после.
                    Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                      "в". буквата "в".

                      Айде първо се научете да пишете правилно - и след това пробвайте да декларирате, че мислите правилно.

                      Неграмотността си е неграмотност. Свинята си е свиня.

                      Ограмотете се, преди да вещаете масово.
                      Моля свинете да се усетят.
                      Когато свинете се усетят.
                      Те почват да се срамуват от себе си.
                      И им се струва, че не са се усетили.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                        Теории такива, които ме навеждат на мисълта, че ефтаназията е много нужна на моменти.
                        "в". буквата "в".

                        Айде първо се научете да пишете правилно - и след това пробвайте да декларирате, че мислите правилно.

                        Неграмотността си е неграмотност. Свинята си е свиня.

                        Ограмотете се, преди да вещаете масово.
                        Моля свинете да се усетят.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Като гледам напоследък доста акции отиват към "чисти". Някои са и в моя портфейл.
                          Няма да се пуашиш И у щатско го има това. Аз си бях събрал портфейл от чисти акции С месеци бяха спрени от търговия, но си седяха в акаунта. Даже ги водеха по 0,01 кинта в баланса

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Хахаха, че то според теб това са идиотски теории. Това че ти не разбираш нещо е твой проблем.

                            Дори и теорията на Каро колкото и абсурдно да звучи си има подръжка от практиката на нашата борса. Ей го химко още се търгува въпреки че е напълно чиста акция

                            Като гледам напоследък доста акции отиват към "чисти". Някои са и в моя портфейл.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                              П.П. Абе аз какво се занимавам с вас, щом сте в графа създатели на теория в тази тема, е ясно че сте неспасяем случай.
                              Хахаха, че то според теб това са идиотски теории. Това че ти не разбираш нещо е твой проблем.

                              Дори и теорията на Каро колкото и абсурдно да звучи си има подръжка от практиката на нашата борса. Ей го химко още се търгува въпреки че е напълно чиста акция

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                                Всяко число имаме право да го делим на 100. Но процентно изменение не се намира на база произволно избрано, както ти харесва число.

                                П.П. Абе аз какво се занимавам с вас, щом сте в графа създатели на теория в тази тема, е ясно че сте неспасяем случай.
                                В най общия случай, и е най лесно изчисленията да се правят с числото 1 и проценти от него. Може и промили от него. Може и десетохилядни.

                                Всеки човек има право да изчислява изменение като за база използва произволно избрано от него число.

                                Когато става въпрос за общи изчисления или за контрол на изчисленията на едно лице от друго, може да се договори, кое число да се използва за база.

                                Когато се пишат проценти е задължително да се пояснява, както спрямо коя база, така и какъв вид са процентите (щото има и алтернативни формули), за да не се създават спорни ситуации.

                                Костюма, вратовръзката и обидите, не ти помагат в спора.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X