IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тормоз от инвестиционен посредник, кой да сезираме?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    А не е ли проблем, че предлагат фейсбук? Много лесно може да се разбере от комисията дали изобщо имат по това време някакъв достъп до акции на фейсбук. Не е ли проблем заблуждаващата информация с котировки в сайта им? А дали срещу привлечените средства има някакви акции по сметки на хората при тях??? Или и това не може да установи комисията? У щатско моите акции са си мои, независимо през кой брокер търгувам
    Мисля че предлагат да се включиш в Ипо-то на фейсбук.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      Единственият проблем, който виждам тук (при Глобъл Маркетс) е как получават данни за заможните хора, които облъчват денонощно!
      Това явно от КФН не ги вълнува
      Получават ги от търговския регистър, търсят хора които имат работещи фирми.

      Коментар


      • Ето, малко по въпроса мое ли филанкишията да предлага акции на Фейсбук.
        http://www.buyfacebookfans.co.za/201...at-ipo-filing/

        Коментар


        • Преди време ми звъняха през месец. В слушалката се долавя говорилня като от телефонна станция... Бачкат хората, нема лабаво!
          Последните две обаждания приключваха с моята реплика: "Абе вие нямате ли там база данни, от която да ви стане ясно, че не желая да ми се натрапвате повече?" Не са ме търсили повече от година.

          Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          И аз се интересувам поне от намек за това коя е банката. Особено ако е някоя от публичните .... Може и на лични съобщения ....
          Препрати после, ако може...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            Единственият проблем, който виждам тук (при Глобъл Маркетс) е как получават данни за заможните хора, които облъчват денонощно!
            Това явно от КФН не ги вълнува
            А не е ли проблем, че предлагат фейсбук? Много лесно може да се разбере от комисията дали изобщо имат по това време някакъв достъп до акции на фейсбук. Не е ли проблем заблуждаващата информация с котировки в сайта им? А дали срещу привлечените средства има някакви акции по сметки на хората при тях??? Или и това не може да установи комисията? У щатско моите акции са си мои, независимо през кой брокер търгувам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
              И аз се интересувам поне от намек за това коя е банката. Особено ако е някоя от публичните .... Може и на лични съобщения ....
              Именно понеже предположих, че на мнозина ще е интересно коя е банката затова и не предложих подчертаното.
              Мене ми требе джокер.

              Коментар


              • Засега кажи на твойта приятелка да им рече:

                "Копелета српски, само да сте ми звъннали още веднъж, ще пусна подире ви адвокатите си, а те са озверяла и гладна глутница, кожиците ви ще смъкнат, ще ви влачат по садилища, докато ви пресъхнат езиците и анусите, а после ще ви фърлят в панделата, където ще ви кецат хъхряците, докато ви изхвръкват от зор кривогледите дзъркели..."

                Тъй да им рече.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • И аз се интересувам поне от намек за това коя е банката. Особено ако е някоя от публичните .... Може и на лични съобщения ....
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dordje Разгледай мнение
                    Историята е следната:
                    Брокер от фирма Г.М. непрестанно звъни по телефона на моя приятелка. Наложило се е тя да им обещае че ще отиде на среща в техния офис, да разговарят за инвестиция от 50К. долара. Не е спазила обещанието, но за сметка на това и се обаждат отново многократно по телефона, скарват и се за това че не е отишла на среща с тях, и и казват че ще дойдат на домашния адрес на следващия ден да обсъдят инвестицията...
                    и наистина се появават днес. Моята приятелка не им отваря врата веднага, но те започват да звънят на комшиите и за да питат какво се е случило с съседката им (да не би да и е станало лошо), (имали важна среща с нея) така казвали на съседите. Приятелката ми открехнала врата леко да говори с тях и те се само поканили, като казали "купихме бисквитки за кафето". Говори ли са един час и са я уговорили да инвестира в акции на www.facebook.com , като са и казали че инвестицията и ще бъде защитена от гаранционен фонд на техния фонд мениджър. Каза ли са и че ако не се появи отново на следващата среща в техния офис, ще и наложат финансова глоба в размер на 500лв., за дето им губела времето. Съвети?!!
                    Да те свържа ли с мои познати юристи, които 90% сигурно ще им разгонят фамилиите за тоз тормоз? Ако искаш да потърся контакти, пиши на лични
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dordje Разгледай мнение
                      Въпросната има сметка на депозит от 300К. евро.
                      И коя е тази "коректна" банка?
                      Можеш да не й споменаваш точно името, дай някаква характерна думичка...

                      Коментар


                      • Кажи името на банката моля .

                        Коментар


                        • Единственият проблем, който виждам тук (при Глобъл Маркетс) е как получават данни за заможните хора, които облъчват денонощно!
                          Това явно от КФН не ги вълнува
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dordje Разгледай мнение
                            Сега си обяснявам защо са и казали че е безумие човек да държи суми над 50 000лв. на депозит в банките. Въпросната има сметка на депозит от 300К. евро.

                            Бих бил изключително благодарен ако споделиш банката.
                            По един или друг начин.
                            Смятам, че няма да съм единствения.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dordje Разгледай мнение
                              За нас полза няма да има. Но за настоящи техни клиенти с сигурност.
                              Ползата започва именно от нас - от това, да осъзнаем свободата си да отхвърляме неизгодните и нежелани оферти и сами да решаваме хода на живота си. Ако ти не го вярваш, на теб ли ще вярват?

                              Коментар


                              • За нас полза няма да има. Но за настоящи техни клиенти с сигурност.
                                ГДБОП- гражданско движение за борба с организираната политическа престъпност.

                                Коментар

                                Working...
                                X