IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тормоз от инвестиционен посредник, кой да сезираме?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dordje Разгледай мнение
    Нямам "лични" отношение с въпросната ми приятелка, нито съм привърженик на силовите методи(най-малкото не съм бил в самата ситуация). За мен тази история не е лична, а вече случила се. Не трябва да се приемат лично нещата, защото заради лични конфликти всекидневно умират много хора. Трябва да има разумен и нормален начин за разрешаване на въпроса..

    Виж какво - сезирате всички възможни органи, за които се сетите - КФН, БНБ, полиция, прокуратура, Комисия за защита на потребителите, омбудсман, комисия по жалбите в НС и т.н. Може пък някой да вземе да свърши някаква работа и да има полза за вас от жалбата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
      ще заобикалям вече Г.Оряховица...много страшни хора имало там бе.....
      Споко, Джоузи, ако не ме нападаш, съм тих и мирен човек, душица направо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        Според мен Глобал маркетс имат достъп до данни до които не би трябвало да имат - визирам данни за относително заможни клиенти на банки.

        Публична тайна е, че банките имат списъци със заможни клиенти на които се обаждат да предлагат продукти - взаимни фондове и тн. Достъп до подобна информация имат широк кръг от хора и на практика няма как да се защити.

        Убеден съм, че ГМ имат достъп до списъци на хора с добри депозити и тлъсти сметки и не се свенят да ги използват. Още повече в банката информацията е идеална - име, пари, телефон и какво ли още не.

        За съжаление това няма как да се докаже, защото съм убеден, че на нещастните телефонисти просто им се спускат телефони и имена на които да звънят.

        Преди време ме атакуваха по линия на фирмата...предполагам отнякъде са разбрали,че имам свободен кеш във фирмената сметка.

        Поздрави и успех
        Сега си обяснявам защо са и казали че е безумие човек да държи суми над 50 000лв. на депозит в банките. Въпросната има сметка на депозит от 300К. евро.
        ГДБОП- гражданско движение за борба с организираната политическа престъпност.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dordje Разгледай мнение
          Трябва да има разумен и нормален начин за разрешаване на въпроса..
          Нещо криеш... От това което досега си споделил аз не виждам, какъв въпрос има за разрешаване?
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
            пич стига глупости...отивай и се разбери с тарикатите...какво си разказваш живота. Това са лични неща ,а ти така сладко ги обясняваш в някакъв анонимен форум..НЯМА КОЙ ДА ТИ ПОМОГНЕ ТУКА.... да не си някой 12 г. малчуган ....
            Нямам "лични" отношение с въпросната ми приятелка, нито съм привърженик на силовите методи(най-малкото не съм бил в самата ситуация). За мен тази история не е лична, а вече случила се. Не трябва да се приемат лично нещата, защото заради лични конфликти всекидневно умират много хора. Трябва да има разумен и нормален начин за разрешаване на въпроса..
            ГДБОП- гражданско движение за борба с организираната политическа престъпност.

            Коментар


            • По запознат от NYSERookie по темата НЯМА,ама я няма ПРОЕКТираната

              Коментар


              • Хубав филм може да излезе от това - журналистическия глад за сензации , подкрепен от конкуренцията в бранша могат да докарат и доход

                Трябва да използвате разузнавателни средства с разрешение и като съберете достатъчно материал - действайте .

                Коментар


                • Според мен Глобал маркетс имат достъп до данни до които не би трябвало да имат - визирам данни за относително заможни клиенти на банки.

                  Публична тайна е, че банките имат списъци със заможни клиенти на които се обаждат да предлагат продукти - взаимни фондове и тн. Достъп до подобна информация имат широк кръг от хора и на практика няма как да се защити.

                  Убеден съм, че ГМ имат достъп до списъци на хора с добри депозити и тлъсти сметки и не се свенят да ги използват. Още повече в банката информацията е идеална - име, пари, телефон и какво ли още не.

                  За съжаление това няма как да се докаже, защото съм убеден, че на нещастните телефонисти просто им се спускат телефони и имена на които да звънят.

                  Преди време ме атакуваха по линия на фирмата...предполагам отнякъде са разбрали,че имам свободен кеш във фирмената сметка.

                  Поздрави и успех
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dordje Разгледай мнение
                    Провели са 6-7 разговора с нея преди да я посетят. Не знам дали е възможно да са разбрали от някъде че е богата вдовица, от вече 6 месеца.
                    пич стига глупости...отивай и се разбери с тарикатите...какво си разказваш живота. Това са лични неща ,а ти така сладко ги обясняваш в някакъв анонимен форум..НЯМА КОЙ ДА ТИ ПОМОГНЕ ТУКА.... да не си някой 12 г. малчуган ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dordje Разгледай мнение
                      Провели са 6-7 разговора с нея преди да я посетят. Не знам дали е възможно да са разбрали от някъде че е богата вдовица, от вече 6 месеца.
                      А продължават ли с досаждането? Ако е така, предлагам твоята приятелка да ги помоли да разговарят с нейния финансов консултант или адвокат и да им даде неговия телефонен номер. Навит съм да изиграя тая роля безплатно и за забавление. Обещавам незабравими преживявания за брокерчетата.
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Moesia Разгледай мнение
                        Тази приятелка на случаен принцип ли е избрана или има някаква предистория. Как така от никъде звънят на някой и му искат 50к за инвестиране.
                        Аз лично не вярвам че дори и момиче така от въздуха ще се съгласи да инвестира чрез някакви хора, които са й звъннали по телефона, а още повече и да ги пусне в дома си и да ги търпи цял час.
                        Провели са 6-7 разговора с нея преди да я посетят. Не знам дали е възможно да са разбрали от някъде че е богата вдовица, от вече 6 месеца.
                        ГДБОП- гражданско движение за борба с организираната политическа престъпност.

                        Коментар


                        • Тия не лъжат никой - просто навиват канарчетата да правят сделки и им свалят 2-3 кожи с комисион - това е схемата. Ела при нас да пазари и после и това и това и това дай 1000лв в такси и комисион.

                          чиста работа

                          и КФН в случая не може да ги гони за телефонно досаждане... истината е, че ако имаха поне малко акъл КФН щяха да ги сбъркат от проверки и актове и чанч по устав, но те са заети хора..тия бонуси докато ги изкарат на ски на банско..зор ще видят...после ще дойде време за плаж ..ехее..
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Майко Мила,
                            тази твоята приятелка да няма някаква страхова невроза или какво? Абе тя толкова ли няма някой познати от някои клуб по бойни спортове (препоръчвам и борба или самбо ). Аз не мога да разбера как се пуска такава тема? Ще дойде някакъв олигофрен в нас и ще влиза без да съм го поканил, ми то има хиляди начина да го разкараш. Горното за приятелите къде на шега къде наистина според мен ако си покани 5-6 приятеля у тях и да покани после Консултанчетата ........... Абе направо не мога да повярвам това истина ли е? Как може българите да сме такива мекушави не мога да проумея. Другият път ги прати в нас мога на лични да ти дам адреса си

                            Коментар


                            • Абе чудя се дали да не взема да се свържа с тези титани. След което да им гледам сеира как ще ми звънят и ще ме "глобяват". Ще си сложа записващо устройство на телефона и после ще пусна записите тук във форума за всеобщо забавление. Ще имате невероятната възможност да се насладите на изящната ми словесност в пълна степен. Или както е казал великият Хашек:
                              Речта му бе изпъстрена с най-разнообразни псувни, а по съдържание беше сбита: всички били добичета, скотове и смет.
                              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                              Коментар


                              • Тази приятелка на случаен принцип ли е избрана или има някаква предистория. Как така от никъде звънят на някой и му искат 50к за инвестиране.
                                Аз лично не вярвам че дори и момиче така от въздуха ще се съгласи да инвестира чрез някакви хора, които са й звъннали по телефона, а още повече и да ги пусне в дома си и да ги търпи цял час.

                                Коментар

                                Working...
                                X