IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тормоз от инвестиционен посредник, кой да сезираме?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Аз не съм чувал и някой да е ощетен от покупките си на акции на бфб-то. Не и в този форум. Тук всички са печеливши!
    Аз съм яко назад , 95% и чакам да вида дали може да станат 100.

    Коментар


    • Я виж ти , що не съм я видял тая тема
      Че ние сме били много.
      Вчера ми се обади една девойка и каза ,че Глобал маркет фалирали и сега работели в нова фирма ню кепитъл груп
      http://money.bg/news/id_1824474326

      Успех на новата фирма

      Коментар


      • Всичките телефони на Глобал Маркет започват с 8823348. Лесно се запомня конфигурацията, затова като видя,че звъни такъв № директно натискам червеното копче. Спестявам им и на тях разходи Не пропускат ден без да се обадят. Интересно, откъде са взели номера ми? Булстат? Търговския регистър? Не си спомням да съм давал съгласието си.
        "Купуването и продаването на гласове е престъпление"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Ей, направо ми потекоха лигите по тия юнаци. Не може ли някак си да се уреди да ми докопат телефона и имейла? После обещавам да ви пускам тук записи от телефонните разговори. Гарантирам пълно забавление. Само мога да кажа, че днес коментираните разговори между "г-н Стоичков" и некакъв си футболен сАдия, ще ви се видят постни, ама много постни.....
          аа ето 4е има и други като мен
          молим?айде нема нужда

          Коментар


          • Ей, направо ми потекоха лигите по тия юнаци. Не може ли някак си да се уреди да ми докопат телефона и имейла? После обещавам да ви пускам тук записи от телефонните разговори. Гарантирам пълно забавление. Само мога да кажа, че днес коментираните разговори между "г-н Стоичков" и некакъв си футболен сАдия, ще ви се видят постни, ама много постни.....
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              И на мен ми звъняха няколко пъти преди година , в слушалката се чуваше шум все едно брокера ми звъни от пода на борсата в Ню Йорк ...... направо пълен филм. Предлагаха ми няква много сигурна акция която според тях щяла да поскъпне в пъти следващия месец ........

              Кат видяха че не пробиват се отказаха по някое време.
              И на мен ми досаждаха година и нещо по телефона.
              Записах си телефоните от които ми звънят с НЕ в указателя, та да ги отрязвам овреме.
              Е, накрая кандисаха и спряха да се обаждат.
              А изобщо не разговаряйте с тях - не те слушат какво говориш.
              Предлагат ми да търгувам чрез тях, аз им казвам - работя в офис на ИП и ще си напазарувам ако искам без техните услуги. И след няколко дни пак звънят...
              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                И на мен ГМ ми се обаждаха много, много пъти, накрая един ден имах свободно време и отидох да се срещна с тях. Изслушах ги и според мен са много в час с американския пазар, определено анализите са им добри. Малко високи ми се видяха комисионните, но при такъв тип търговия едва ли може да бъдат по-евтини. Не съм отварял сметка при тях.
                иди и ги набиймен защо не ме зака4ат
                молим?айде нема нужда

                Коментар


                • На мен ми звъняха в петък 23.03 и ми изпратиха имейл, и ми стана чудно от къде ми имат тел. и имейл.

                  Здравейте,

                  във връзка с разговора който проведохме, изпращам:

                  1)Информационен бюлетин
                  2)Адреса на офиса ни в София

                  3)Лиценз



                  Оставам на разположение за въпроси.

                  Георги Каменов

                  Tel: +359882 334 866

                  „Global Markets” Ltd.

                  1618 Sofia

                  38 Maistor Aleksi Riletz Str.

                  Website: www.globalmarkets.bg www.investitori.bg

                  cid:image001.jpg@01C9C8BD.EE32F1A0

                  GLOBAL MARKETS

                  Коментар


                  • Г.М.

                    Тези гадове от глобал маркет са ми звънели стотици пъти,винаги съм ги отрязвал директно и нелюбезно,както си и заслужават.Може би е редно телефоните,включително и фирмени, да бъдат защитени като лични данни,иначе всякакви рекетьори и досадници ще ни безпокоят.Яд ме е не за друго /така или иначе няма да им стана клиент/, а че се изтощава батерията на мобилния дори само като натисна червеното копче, а е възможно в това време да имам важни повиквания
                    По повод това,че са заплашили колежката,че ще я "глобят" 500 лв, затова,че им губела времето - частна фирма няма право да налага глоби! Само държавни и общински институции могат да налагат административни санкции. Частна фирма може само да заведе дело за пропуснати ползи, но това ще бъде абсурдно и не вярвам да има съд,който да отсъди в полза не рекетьорите! Иначе представете си какво става - да речем аз се явявам на конкурс за мениджър, печели друг,по-способен кандидат, и след това аз да съдя работодателя, че ми е изгубил времето?????
                    "Купуването и продаването на гласове е престъпление"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                      анализите, които си купуват са добри,
                      но техните така наречени "инвестиционни консултанти" даже не могат да ги преразкажат
                      грамотно, но за сметка на това ги представят като техни

                      И аз се съмнявам анализите да ги правят в България.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                        И на мен ГМ ми се обаждаха много, много пъти, накрая един ден имах свободно време и отидох да се срещна с тях. Изслушах ги и според мен са много в час с американския пазар, определено анализите са им добри. Малко високи ми се видяха комисионните, но при такъв тип търговия едва ли може да бъдат по-евтини. Не съм отварял сметка при тях.
                        анализите, които си купуват са добри,
                        но техните така наречени "инвестиционни консултанти" даже не могат да ги преразкажат
                        грамотно, но за сметка на това ги представят като техни
                        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                          И на мен ГМ ми се обаждаха много, много пъти, накрая един ден имах свободно време и отидох да се срещна с тях. Изслушах ги и според мен са много в час с американския пазар, определено анализите са им добри. Малко високи ми се видяха комисионните, но при такъв тип търговия едва ли може да бъдат по-евтини. Не съм отварял сметка при тях.
                          Ти се бъзикаш

                          http://profit.bg/news/Kakvo-se-sluch...2_vcat-46.html

                          Коментар


                          • И на мен ГМ ми се обаждаха много, много пъти, накрая един ден имах свободно време и отидох да се срещна с тях. Изслушах ги и според мен са много в час с американския пазар, определено анализите са им добри. Малко високи ми се видяха комисионните, но при такъв тип търговия едва ли може да бъдат по-евтини. Не съм отварял сметка при тях.

                            Коментар


                            • Здравейте, регистрирах се само за да споделя това, което ми се случи и на мен от въпросният ИП - Гл.М.
                              Не съм ви на нивото, макар да чета форума често. Лаик съм във финансовите и борсови операции. Преди нова година започнаха да ми се обаждат от Гл.М и да ме зарибяват да инвестирам при тях. Не знам откъде са взели телефона ми, но допускам, че това е от списъка на оценителите на КНОБ, защото и застрахователи го правят редовно. На момичето, което непрекъснато ме канеше на гости в офиса им "да си поговорим", отказвах любезно с различни аргументи.Да, ама не, тези брокери нахално продължаваха да ми се обаждат и тогава им казах, че дъщеря ми е инвестиционен консултант и тя може да ме консултира по тези въпроси.
                              Не се отказваха и в един прекрасен ден след нова година ми се обади едно момче, което започна да ми предлага да инвестирам в акции в някакви световно неизвестни компании търгувани на борсата в NY. Директно го отрязах, защото не се интересувам от акции където и да било и не инвестирам. Явно в ГМ работят някакви рекетьори и дилетанти. Детето започна да ми обяснява, че колежката му, която се е обаждала преди това е в отпуска, но си е записала в бележника да ми се обади и че дъщеря ми е инвестиционен консултант, та да кажа къде работи и къде е учила. Тогава реших да му кажа истината, за да се откажат и че действително се занимава с финанси, защото тя работеше в хедж фонд в НЙ, а сега учи мба в уортън. Милият "велик инвеститор" не знаеше дори какво е това уортън и пие ли се или се яде. И се започнаха едни питания от сорта: .. "ама аз съм завършил УНСС", "ами къде е по-добре сега да уча магистратура в УНСС или магистратура в чужбина" и подобни въпроси.Накрая аз "шарана", който трябваше да хване в мрежата станах консултант без пари. Ей тия инвеститори са много зле там бре. След този разговор забравиха телефона ми.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                A аз що реших че е нова статия
                                Колко актуално само

                                Коментар

                                Working...
                                X