IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тормоз от инвестиционен посредник, кой да сезираме?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Грешката не е в моя телевизор Явно в БизнеУйк сички статии са с днешна дата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ManUtd Разгледай мнение
      "What you can't tell from this photo
      is that all of these guys are wearing white socks and are trying to order lunch!"
      много свежа публикацийка
      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ManUtd Разгледай мнение
        A аз що реших че е нова статия

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          http://wtfdailyherald.blogspot.com/2...-schmemes.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Като гледам у телевизорите на преден план ме напушва смях И ми става тъжно за паричките на инвеститорите
            ВИМЕТО НА КЛИЕНТА, е ко са чудиш!!!
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Като гледам у телевизорите на преден план ме напушва смях И ми става тъжно за паричките на инвеститорите

              Коментар



              • Разумен риск по време на криза
                Global Markets печели от борсови инвестиции

                От Камелия Иванова



                http://businessweek.bg/news.php?category=3&id=4999

                Коментар


                • Имаше един филм за едим момък дето така се хвана в една измислена фирма и продаваше акции на доктори. Същите пинизи

                  Коментар


                  • е чак крадци не са, просто нямат нужното професионално ниво
                    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                      Преди време ми звъняха през месец. В слушалката се долавя говорилня като от телефонна станция... Бачкат хората, нема лабаво!
                      Последните две обаждания приключваха с моята реплика: "Абе вие нямате ли там база данни, от която да ви стане ясно, че не желая да ми се натрапвате повече?" Не са ме търсили повече от година.


                      Препрати после, ако може...
                      И на мен ми звъняха няколко пъти преди година , в слушалката се чуваше шум все едно брокера ми звъни от пода на борсата в Ню Йорк ...... направо пълен филм. Предлагаха ми няква много сигурна акция която според тях щяла да поскъпне в пъти следващия месец ........

                      Кат видяха че не пробиват се отказаха по някое време.
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        В реда на мисли за ИП се замислям и, че ако да е тази банка, то има и едно ИП покрай нея. Та аз поне и там не бих бил.
                        Дали изтичането на инфо е на институционално или индивидуално ниво - това е все проблем на институцията.
                        От каквато институция аз все повече гледам да страня.
                        За да съм 100% сигурен. Дали тази банка е публична компания?

                        Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                        ами член са
                        ДА. ПРАВ СИ! Сега остава да видим реакцията и на БАЛИП
                        ТРЯБВА ОРГАНИЗАЦИЯТА ДА ДОКАЖЕ, ЧЕ НЕ ТЪРПИМ ТАКАВА ПАСМИНА, ЗАЩОТО ЕТИКЕТА "КРАДЦИ, ЛЪЖЩИ и т.н. СЕ ЛЕПВА НА ВСИЧКИ ИП-та.
                        www.investor.bg

                        Коментар


                        • ами член са
                          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от admi Разгледай мнение
                            Можеш ли да попиташ госпожата в коя банка са парите й?
                            Идеята ми е да се предпазим другите и да не влагам в тази банка, щом там този "ИП" имат доносник.


                            Знаете ли дали този "ИП" са член на БАЛИП?
                            Сещам се за историята със Стандарт Асет ............, които ги изгониха от БАУД щом замириса около тях, та дали не трябва и БАЛИП да изгони тези от организацията?
                            Първоначално изпратено от Dordje Разгледай мнение
                            Банката финансира родния туризъм изключително много!
                            Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                            И шефа й е капут, налЕ?
                            капут
                            Първоначално изпратено от Dordje Разгледай мнение
                            Така се говори да.
                            В реда на мисли за ИП се замислям и, че ако да е тази банка, то има и едно ИП покрай нея. Та аз поне и там не бих бил.
                            Дали изтичането на инфо е на институционално или индивидуално ниво - това е все проблем на институцията.
                            От каквато институция аз все повече гледам да страня.

                            Коментар


                            • в коя банка са парите й

                              Първоначално изпратено от Dordje Разгледай мнение
                              Сега си обяснявам защо са и казали че е безумие човек да държи суми над 50 000лв. на депозит в банките. Въпросната има сметка на депозит от 300К. евро.
                              Можеш ли да попиташ госпожата в коя банка са парите й?
                              Идеята ми е да се предпазим другите и да не влагам в тази банка, щом там този "ИП" имат доносник.


                              Знаете ли дали този "ИП" са член на БАЛИП?
                              Сещам се за историята със Стандарт Асет ............, които ги изгониха от БАУД щом замириса около тях, та дали не трябва и БАЛИП да изгони тези от организацията?
                              www.investor.bg

                              Коментар


                              • Без да целя обиди, но щом госпожата е заможна вдовица и се връзва на такива номера, то напълно си заслужава да загуби всичките пари до стотинка.
                                Явно не ги е изкарвала тя или са лесно изкарани, та не знае какво да ги прави. Няма нищо по-логично някой с повече акъл да й ги вземе.

                                Коментар

                                Working...
                                X