IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв бизнес може да се започне с около 150 хил.лева?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
    1. От къде поп има толкова пари ?

    2. Напъни се да завършиш нещо друго и гледай този път да не грешиш с избора.
    а ти какво си завършил ,че се "напъваш" да ме поучаваш... и защо те дразни когато някой има... Това елементарна завист ли е или просто си мислиш ,че сме по - прости от тебе и не"заслужаваме" да имаме

    Коментар


    • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
      1. От къде поп има толкова пари ?

      2. Напъни се да завършиш нещо друго и гледай този път да не грешиш с избора.
      1. Изкарал си ги е!
      2. Ако има толкова пари, очевидно не е сгрешил с избора
      При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

      Коментар


      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
        завършил съм Духовна семинария и имам 200 000 евро.... какво да ги правя. Да си купя църква добре ли е като бизнес начинание..или ще фалирам
        1. От къде поп има толкова пари ?

        2. Напъни се да завършиш нещо друго и гледай този път да не грешиш с избора.

        Коментар


        • Йосиф, търсиш ли си съдружници??? Е собствена църква е нещо, в което моменталически наливам кинти и почвам богуугоден бизнес
          При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

          Коментар


          • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
            Още с въпроса слагаш каруцата пред коня. Така само ще сте поредния фалирал мераклия. Кажи първо какво си завършил и какви знания имаш? Чак тогава се търси конкретното приложение, а примери за хора които си мислят, че знанията ще дойдат след като направим бизнеса и той през това време ще кара от самосебеси - много.

            Потърси отговора в главата си! А като гледам как започваш, по-добре на БФБ и някой друг да мисли, а за теб трохите.
            завършил съм Духовна семинария и имам 200 000 евро.... какво да ги правя. Да си купя църква добре ли е като бизнес начинание..или ще фалирам

            Коментар


            • По темата:
              Приятелят ти, ако наистина желае да инвестира в нещо читаво, най-добре, да получи достъп до подбор на възможности измежду реално кандидатстващи за целта. Например, там - имам предвид, порталът - където води линкът от подписа ми. далеч не е единствена възможност но, поне, е под наблюдение...Защото, там хората отиват, именно, с реални планове за нещо материално и се предполага, че не търсят спекулативни дупки, а са достигнали до реални бизнес-ниши. Борсата, както казаха колегите, при недостатъчен /че и при достатъчен пак/ опит, не е нито най-безрисковото, нито най-доходното място. Просто, там се втурват хора, които не толкова искат да имат бизнес, а да изпомпват от възможно повече с възможно по-малък ангажимент и, пак ако може, без усилие, без да генерират реална, измерима стойност. Аз съм заинтересована страна и няма да звуча безпристрастно но, пак, поразпитай, свери подходи, интереси, навици за генериране на собствения паричен поток измежду всички, с които те запознае животът, и може да получиш по-реалистична представа.
              Накратко: Ако има едни пари, нека по-добре, вложи и малко повече време да се ориентира, а не да кълве на супер-акъли. Този, който ги "дава безплатно", лесно може да каже, че не е бил правилно разбран, примерно, или че, "междувременно, нещата се промениха"...

              Коментар


              • Още с въпроса слагаш каруцата пред коня. Така само ще сте поредния фалирал мераклия. Кажи първо какво си завършил и какви знания имаш? Чак тогава се търси конкретното приложение, а примери за хора които си мислят, че знанията ще дойдат след като направим бизнеса и той през това време ще кара от самосебеси - много.

                Потърси отговора в главата си! А като гледам как започваш, по-добре на БФБ и някой друг да мисли, а за теб трохите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SKYWALKER1 Разгледай мнение
                  Питам за мой познат,който работи в чужбина и иска да инвестира спечелени там пари тук.
                  твоя познат питал тебе ..ти питаш нас ..ние ще питаме трети , той четвърти ...ами тя си ебало майката..
                  Грешен подход пич .... Безплатния обяд винаги в крайна сметка излиза по-скъп и то някой път фатално по- скъп...ако ме разбираш какво искам да ти кажа

                  Коментар


                  • Ако в форума има хора които знаят наистина бизнес който да печели то те няма да ти го напишат. Да не говорим, че повечето бизнеси носят доста риск и е по вероятно да се загубят инвестираните пари.

                    С честен бизнес трудно се печелят пари. От друга страна някои далавера бизнеси са доста печаливши. Един пример направили си незаконно в Слънчев бряг сглобяем пункт за обмяна на валута върху общинската земя. Хем наем не плащаш хем тоя с чейндж бюрото се фалеше, че взимал хиляди левове на ден печалба.

                    Въпреки всичко в България има честен бизнес който не е далавера. При този бизнес хем не си губиш парите хем може да вземеш и доста добра печалба. Напиша ли го получавам аплодисментите на целия форум но истината е, че аз това нещо ще си го запазя за да го кажа на един двама познати в бъдеще отколкото да стане достояние на цяла България за да се получат един куп конкуренти. Не ми пишете няма да кажа кой е.

                    Замислете се добре кой губи в тази страна и какви са последствията от това и не става дума за хазарт или пък за лихварство. Когато си отговорите на този въпрос ще сте разбрали и кой е един от най-печелившите бизнеси.

                    Колкото до търговията с акции тя е рискова и ви е нужен много опит преди да тръгнете за се занимавате с подобни неща иначе рискувате да си загубите парите.
                    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                    Коментар


                    • Да, в България земята е най-плодородната в Европа, но в настоящата ситуация има един много голям риск, който прецаква подобна инвестиция - плъхоподобно плодящата се хъхряшка чума, която опустошава всичко. Хората вече едни домати не могат да отгледат от тия мародери.

                      150 бона бих ги вкарал веднага в няколко от любимите ми компании, при тия цени сега, бих си осигурил петцифрена годишна доходност само от дивиденти.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SKYWALKER1 Разгледай мнение
                        Покупката на земеделска земя добър вариант ли е?
                        Да! Земеделската земя в България е една от добрите инвестиции в дългосрочен план.
                        Но става въпрос за първокласна земя. За 150 000 лв. в момента спокойно може да се купят 300 -350 декара първо качество. Имайки предвид че земеделската земя в България е най- евтината в ЕС в дългосрочен план има потенциал за печалба. Овен това ако земята се обработва получаваш рента на декар всяка година. От моята земя за последната година взех по 40 лева рента на декар което не е зле имайки предвид че изобщо не си мърдам пръста.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SKYWALKER1 Разгледай мнение
                          Ще ми е полезно да чуя мнения какво може да се започне със споменатата сума. Дали някоа малка кравеферма, пункт за цветни метали,или нещо друго?
                          Парите оставете да поумнеят 360 дни

                          Бизнеса е риск,но се прави от екип.С координация.После е идея за празнота на пазара,и след колко време ще завъртите първата продукция,трапоска на евентуалната фирма.А по пътя сте опознаете гладните хиени,управляващи доходно;-))Без ни една референция

                          Коментар


                          • Покупката на земеделска земя добър вариант ли е?

                            Коментар


                            • част от тях на борсата,друга част за околосветски пътувания!
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Питам за мой познат,който работи в чужбина и иска да инвестира спечелени там пари тук.

                                Коментар

                                Working...
                                X