IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв бизнес може да се започне с около 150 хил.лева?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЗАЩО ПОВЕЧЕТО ФАЛИРАТ

    "...По данни на статистиката (и у нас, и по света) само 5 % от регистрираните фирми успяват. И продължават.
    90 % от новорегистрираните се отказват или фалират още в първата година (най-много до втората), още 5 % продължават да съществуват някъде до петата година, а накрая успешно продължават не повече от 5 % от стартиралите бизнесмени.

    Забележете обаче: фалират отделни бизнесмени и фирми, самият бизнес не фалира – обществото има нужда от всяка една стопанска дейност.
    Във всеки бранш има успешни и фалиращи бизнесмени – едновременно и по всяко време..."
    Повече на: http://redor.bg/#/Article/id=2624669

    Въпреки това:
    Желая ти успех!

    Коментар


    • Аз лично 150к бих ги инвестирал с огромно удоволствие в к*рви за лична употреба - ще ми стигнат за доооооста дълъг абонамент. Нали знаете Наполеон - "Всички жени са к*рви, освен майка ми, нооооо ...... и тя е жена". Така че, наистина, ако не ти трябват такива пари, а в бедна БГ те са доста, аз бих ги инвестирал в развлечение за себе си - все пак животът е кратък, и накрая е важно не финалното салдо, а натрупаните "нематериални" активи, под формата на добри преживявания. Но това е лично мое виждане. Пълни балансите и благодари на Господ за всяка секунда.
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • А уверен си ли, че можеш да се справиш с бизнес? Само пари не са достатъчни за това.

        Не е ли по-хитроумно да ги инвестираш умело и да получаваш добър доход от тях без да си слагаш главата в торбата?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Какъв бизнес може да се започне с около 150 хил.лева?

          Ще ми е полезно да чуя мнения какво може да се започне със споменатата сума. Дали някоа малка кравеферма, пункт за цветни метали,или нещо друго?
        Working...
        X