IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика- архив до 01.09.2011

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
    Гарантирано от ГЕРБ!
    http://www.youtube.com/watch?v=3BQx95ti5K4

    Коментар


    • Проява на лош вкус, ако не друго. Лошо планиране на пропагандата, резултатът е по-ниско качествен продукт за "читателя". Ей да беше жив Гьобелс, хубаво щеше да ви подреди,,,,, аматьори,,,, леви десни леви десни, кучета бесни. Ае чао
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
        .....А стига бе! Ти не работеше ли за БСП до преди месец-два?! Е тва вече .... нямам думи.
        Е и? Какво значение има миналото, човек може да променя възгледите си, да се развива, защо трябва да седи само на едно място? Примери много.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
          [B][SIZE="4"]Гарантирано от ГЕРБ!
          .....А стига бе! Ти не работеше ли за БСП до преди месец-два?! Е тва вече .... нямам думи.
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • Гарантирано от ГЕРБ!



            Петър Диков: Край на задръстванията от есента

            Проблемът със задръстванията в центъра на София ще бъде разрешен още от тази есен. Ремонтът на Ларгото ще приключи през септември.

            Това съобщи в съвместния сутрешен блок на БНТ и Дарик, главният архитект на София Петър Диков.

            Работата под земята продължава. Археологическите находки на антична Сердика ще бъдат отворени за посетители заедно с втория лъч на метрото.

            Ремонтите в столицата продължават с друг мащабен проект - реконструкцията на централния булевард "Витоша".

            По думите му за обособяването на пешеходна зона на бул. "Витоша" трябват само козметични ремонти.

            Планира се и подземен паркинг на булеварда.
            още по темата Той най-вероятно ще бъде между улиците "Солунска" и "Алабин". Според Диков паркингът ще бъде на три нива и ще може да побере до 350 автомобила.


            http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4068171

            Коментар


            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
              Тъпо маце мейси, аз пък не разбрах какво общо имат пикаещия във фонтани и Трайчо с постинга ми за пистата в Сливен. За чий х.й ти трябваше да ги намесваш? Пуснах информация за стара история от преди 30 години, която няма нищо общо със сегашните политици..... Но не, ти трябваше да се изсереш и върху това, защото ти плащат или защото си луда. Айде у лево, писна ми от теб вече!
              И квото инфо да ми пуснеш ,до никъде няма да я докарате.Питаш защо съм намесила упоменатите лица?Еми да ти докажа ,че колкото е възможно да се построи писта под инициятивата на Петков и Филов , толкова ще се построи и другаде в случая в Сливен. Това е истината.Коя е според мен причината?Ние сме мноооого много малък пазар от нас нито нещо зависи нито могат да паднат някви пари. Абсолютно никой няма интерес да има Гран при в страната ни, нито рекламодателите нито производителите нито ФИА.
              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                1 Не разбрах кое не е вярно в написаното от мен, за да скачаш и обиждаш?
                2 Това ,че съм жена не значи ,че нямам право да си изказвам гледната точка върху F1 .Напротив .Може и да не вярваш ,но всяко състезание го следя с интерес.Любимци са ми екипът на ,,Макларън''.
                Тъпо маце мейси, аз пък не разбрах какво общо имат пикаещия във фонтани и Трайчо с постинга ми за пистата в Сливен. За чий х.й ти трябваше да ги намесваш? Пуснах информация за стара история от преди 30 години, която няма нищо общо със сегашните политици..... Но не, ти трябваше да се изсереш и върху това, защото ти плащат или защото си луда. Айде у лево, писна ми от теб вече!
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                  Тъпо маце мейси, теб пък кой те пита за мнението ти. Не можеш ли да се сдържиш да не сереш върху неща, от които не рабираш? Стига си вкарвала политика и идеология във всичко!
                  1 Не разбрах кое не е вярно в написаното от мен, за да скачаш и обиждаш?
                  2 Това ,че съм жена не значи ,че нямам право да си изказвам гледната точка върху F1 .Напротив .Може и да не вярваш ,но всяко състезание го следя с интерес.Любимци са ми екипът на ,,Макларън''.
                  Между другото някой знае ли какво мисли по тоя въпрос шефа на федерацията по автомобилизъм Георги Янакиев??
                  Предлагам Бойко като изгради пистата да направи и един космодрум в Шумен.
                  Last edited by коки; 26.08.2011, 10:55.
                  Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                    След лунната пътека на ред е ,да се асвалтира и слънчогледа
                    Абе лунна пътека, те да оправят пътищата в и около столицата, да завършат Тракия че да можем да ходим по-бързо на море, и т.н., какво са се хванали в Делиормана пътища да правят? Май избори идат, че затова, за друго не се сещам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ert Разгледай мнение
                      Премиерът и министър Плевнелиев дадоха старт на ремонта по пътя Силистра - Шумен
                      25 август 2011 17:06




                      Първа копка на ЛОТ 5 Път І-7 Силистра - Шумен бе направена днес край с. Венец. Стартът на строително-ремонтните работи даде премиерът на страната Бойко Борисов, министърът на регионалното развитие и благоустройството Росен Плевнелиев, областният управител Димитър Александров, градоначалникът на Шумен Красимир Костов и кмета на с. Венец Нехрибан Ахмедова. На церемонията присъстваха още депутати, представители на Агенция "Пътна инфраструктура" и на фирма „Пътинженерингстрой-Т" ЕАД, която е изпълнител на строителните дейности.

                      И са си извикали шуменските попове, че то във Венец няма църква. Само джамии.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Според мен има смисъл, тъй като пистата е универсална и могат много други състезания да бъдат провеждани там, като Мото GP. още повече, че наистина Турция може и да е извън списъка, а ако ние съумеем да я направим ще е един плюс. но не и в София. близо до черноморието е по-добрия вариант, като е съчетано състезанието с летния сезон. на живо не съм гледал формула, но и аз с такива разсъждения оставам, че ако съм там няма да се изкефя на самите изпреварвания и тн, а само на рева от болидите... както и да е, но ми се струва, че няма да ни се получи и тука, ами да яхвам колата и да ходя да я потроша малко по пътя, че гледам се е отворила една много яка нова дупка и си заслужава...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ert Разгледай мнение
                          Гледайте ги какво правят тук нашите, вместо да оправят важните магистрали по основните коридори, започват ремонти по някакви световно неизвестни и забутани пътища по които ние никога няма да минем.
                          Май пак пари ще се усвояват. Време е да се оправят важните пътища у нас, като магистрала струма например, а не някакви забутани пътища в дълбоката провинция.

                          Премиерът и министър Плевнелиев дадоха старт на ремонта по пътя Силистра - Шумен
                          25 август 2011 17:06




                          Първа копка на ЛОТ 5 Път І-7 Силистра - Шумен бе направена днес край с. Венец. Стартът на строително-ремонтните работи даде премиерът на страната Бойко Борисов, министърът на регионалното развитие и благоустройството Росен Плевнелиев, областният управител Димитър Александров, градоначалникът на Шумен Красимир Костов и кмета на с. Венец Нехрибан Ахмедова. На церемонията присъстваха още депутати, представители на Агенция "Пътна инфраструктура" и на фирма „Пътинженерингстрой-Т" ЕАД, която е изпълнител на строителните дейности.
                          След лунната пътека на ред е ,да се асвалтира и слънчогледа
                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                            Всъщност далече преди това имаше идея за писта на Ф1 в България. Става въпрос за 1982 г. в околностите на Сливен. Пистата дори е построена отчасти, но идва демокрацията и всичко е забатачено. Така че бай Тошо пак е един гърди напред в строителството на разни неща

                            Между другото идеята не е хич лоша и ББ да вземе да я довърши!

                            P.S. Горното споменаване на бай Тошо и демокрацията по никакъв начин не означава, че искам да се върнем в соца.
                            Верно имаше такова нещо. Ама ни затисна пак кризата...

                            А иначе такава голяма инвестиция едва ли може да бъде оправдана финансово. Като гледам май догодина в Турция няма да има състезание от F1.

                            По-миналата година ходих на надпреварата в Турция и откровено казано това ми беше първото състезание, което гледах от начало до край и не разбрах кой е втори и трети. Чак като ги видях на стълбичката. Поне помирисах бензина и видях на живо скоростта.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                              При такива "инициатори" - такива резултати! Лесно е единствено пикането във фонтан! Министър Трайков на Монца: Моя отговорност е да защитя интересите на държавата http://www.clubs1.bg/novina.php?n=16255
                              Тъпо маце мейси, теб пък кой те пита за мнението ти. Не можеш ли да се сдържиш да не сереш върху неща, от които не рабираш? Стига си вкарвала политика и идеология във всичко!
                              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                                Всъщност далече преди това имаше идея за писта на Ф1 в България. Става въпрос за 1982 г. в околностите на Сливен. Пистата дори е построена отчасти, но идва демокрацията и всичко е забатачено. Така че бай Тошо пак е един гърди напред в строителството на разни неща

                                Ето линкове:

                                http://wikimapia.org/7866521/bg/%D0%...%D0%BB%D0%B0-1
                                http://www.lfsbg.biz/t3699-topic
                                http://www.segabg.com/online/new/art...91700040001201

                                Между другото идеята не е хич лоша и ББ да вземе да я довърши!

                                P.S. Горното споменаване на бай Тошо и демокрацията по никакъв начин не означава, че искам да се върнем в соца.
                                При такива "инициатори" - такива резултати! Лесно е единствено пикането във фонтан! Министър Трайков на Монца: Моя отговорност е да защитя интересите на държавата http://www.clubs1.bg/novina.php?n=16255
                                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                                Коментар

                                Working...
                                X