IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика- архив до 01.09.2011

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • То тоя ,,Химн на Граждани за Европейско Развитие на България'' http://www.youtube.com/watch?v=3BQx9...layer_embedded
    е такъв т...,че просто се чудя кой болен мозък го е сътворил ?С тази компилация от руски военен шлагер и българска стара градска песен направо "Европейското развитие на България" ни е в кърпа вързано!
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Много си се запъхтял бе йосифе...Явно слушаш химна на герберите и "изпускаш напрежението"... Смени ръцете, че ти свършват силиците...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Айде фалитче, качвай колелото и отивай да разнасяш пици. От тебе друго не става. Освен мияч на чинии на virgin island.
        няма срамна работа гигов ... и пици да разнасям и друга работа да върша е нещо от което човек не може да се срамува ... но от това което и ти и оная правите даже мене ме е срам , а за вас не знам .... просто даже сте и за съжаление с безумната простотия която ви е обхванала ..... Всяко нещо си има мярка , но ващо на нищо не прилича ...и пак казвам осрахте темата , форума,... жив и здрав да си пич, пак ти казвам намали темпото , защото един ден освен в зоокъта , другаде ще ти е трудно да пребиваваш....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Айде фалитче, качвай колелото и отивай да разнасяш пици. От тебе друго не става. Освен мияч на чинии на virgin island.
          хи хи сега се сетих ,че доста хора останаха разочаровани от това ,че Бернанкето се направи на луд и не конкретизира нищо в ей туй бля бля изказване http://www.zerohedge.com/news/full-bernanke-speech
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
            не алкохоличке , сили имам и си ги ползвам за доста полезни дейности , но с оня и шуменския идиот ...
            Айде фалитче, качвай колелото и отивай да разнасяш пици. От тебе друго не става. Освен мияч на чинии на virgin island.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
              И както винаги мишокът като няма какво да каже конкретно за лъжите на Цвъки ,на ход са към мен и гигов личните нападки.Що така бре Йоска??До там ли ти стигат силите ??И ти като Цвъки почваш да играеш много ниско .

              .................................................. ....
              не алкохоличке , сили имам и си ги ползвам за доста полезни дейности , но с оня и шуменския идиот до такава степен кретенизирахте темата , че то освен да влезе човек и да ви "поздрави" друго има ли смисъл да прави.....

              Коментар


              • Кабинетът готви актуализация на бюджета
                Поводът са неразплатени 25 млн.лв. за Водното огледало, неясно ще влязат ли и други разходи
                http://www.mediapool.bg/show/?storyid=183707&srcpos=2

                Поводът е едно, а причината е друго. Некадърници не могат да изпълнят отново бюджета и пак им е виновен Станишев.

                Ето едно мнение под статията в "Дневник"

                Първоначално изпратено от Graf
                Дааа... Нещата очевидно се забатачват с бюджета. Онзи ден очилаткото рече, че пари няма, а нещата са зле. Днес ще плащат Водното огледало с актуализация на бюджет 2011, въпреки че през 2009 имаха на разположение 8.2 милиарда..
                Иначе, за голфигрището трябва летище. Там 30 милиона може и трябва. През софийския аеропорт...
                Мошеници. Най-банални крадци...
                Само искам да поправя малко Графа. Разчетите показват, че ремонта на летището в Балчик ще струва повече от 40 милиона лева. Само че пожарникарят е решил твърдо (вероятно срещу няколко милиона в твърда валута) да подари летището на своите приятели с голф игрищата.
                Затова приши летището в Балчик към летище София. Така без формално да бърка в бюджета, ще налее над 40 милиона. Чиста проба кражба от държавната фирма. Ако това стане някой ще влезе в затвора. След като пожарникарят падне от коня.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • ХА ХА гувернаторът на страната ни Уорлик е обърна плочата и друга песен е почнал да пее.

                  Това е най-големият данъкоплатец и работодател в България, уважавана компания и в САЩ,Американският посланик засипа руския „Лукойл“ с комплименти
                  http://www.livebiz.bg/pazari/s/88678407
                  Докато Уорлик разглежда рафинерията ,,Ракети подпалиха полигона в Шабла, Бойко гледа'' http://tlaka.com/content/%D1%80%D0%B...B5%D0%B4%D0%B0 Вместо да гледа да беше грабнал маркуча.Нали е спец по гасенето на пожари?
                  Last edited by коки; 26.08.2011, 16:13.
                  Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Откакто се разори на Форекса, там не смее да пише, ами се занимава да обижда участниците във форума. Мед му капе на сърцето когато се изсере на събеседник.
                    А не може да ме опровергае защото истината е такава:

                    Министър Цветанов е ЛЪЖЕЦ.
                    И МОШЕНИК. Открадна парите на фондация "Конрад Аденауер" и си купи 5 апартамента и вила.
                    И МРЪСНИК. Защото за да се оправдае за незаконните доходи обвини тъща си. Това може да направи само МРЪСНИК.
                    Този физкултурник милиционер, като ни каже "Добър ден" трябва винаги да проверяваме дали слънцето наистина е изгряло!!! Лъже на едро. Без срам и свян. Дори стигна до там да натопи родителите на жена си за собствената си корупция.Чакам с нетърпение опровержението да започне сега:
                    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                      И както винаги мишокът като няма какво да каже конкретно за лъжите на Цвъки ,на ход са към мен и гигов личните нападки.Що така бре Йоска??
                      Откакто се разори на Форекса, там не смее да пише, ами се занимава да обижда участниците във форума. Мед му капе на сърцето когато се изсере на събеседник.
                      А не може да ме опровергае защото истината е такава:

                      Министър Цветанов е ЛЪЖЕЦ.
                      И МОШЕНИК. Открадна парите на фондация "Конрад Аденауер" и си купи 5 апартамента и вила.
                      И МРЪСНИК. Защото за да се оправдае за незаконните доходи обвини тъща си. Това може да направи само МРЪСНИК.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                        видно е едно , че ако тези са прависти и са ти пример за такива ...наистина жална ни майка... Нали се сещаш коки ,че не прави ( говори) на другите това , което не искаш да направят ( говорят) на тебе... а иначе не искам такива "прависти " да ми дават не само правни съвети , а и въобще да разговарям с тях...
                        И както винаги мишокът като няма какво да каже конкретно за лъжите на Цвъки ,на ход са към мен и гигов личните нападки.Що така бре Йоска??До там ли ти стигат силите ??И ти като Цвъки почваш да играеш много ниско .

                        .................................................. ....
                        Преди 130 години все още неизхвърленият напълно от учебниците на децата, но доволно орязан, архаизиран и едностранчиво представян Иван Вазов, е написал едно много хубаво стихотворение. към стихосбирката „Гусла”,Според мене, си заслужава да се прочете много внимателно

                        ПРАКТИЧЕСКИЯТ ЧЕЛОВЕК

                        Недейте прави толкоз гръм,

                        не ме корете строго,

                        каквото имам, щото съм,

                        на себе го дължа, ей богу.



                        Аз чедо съм на моя век,

                        можах добре да го изуча

                        и като умен человек

                        найдох на щастието ключа.



                        Наистина, не бях всегда

                        със съвест скрупульозна;

                        но пълний джоб не е бед,

                        а бедността е само грозна.



                        Какво да сторя, брате мой?

                        Човек съм: ям и шия,

                        обичам дом, жена, покой

                        и мразя сюрмашия.



                        В света аз практика сторих:

                        лъгах, печелях, зимах,

                        сто роли ази промених

                        и сто начала имах.



                        Любих, мразих по сметка аз,

                        клеветях тайно, фалях явно,

                        пълзях пред всяк кумирр и власт,

                        навождах си врата безславно.



                        На богаташите бях раб

                        и никой случайно не пропущах,

                        и вещо слабий си кораб

                        по вятъра само пущах.



                        Опитах всичко, бърках вред,

                        писах и в стихове, и в проза,

                        във всяко дело, слово, ред

                        от подлост гужадах малко доза.



                        Така се дигнах аз, така,

                        не съм лапал кат вази ветър,

                        у мен бе всичко под ръка

                        и имаше си raison d’etre.
                        http://samsiev.no-ip.org/culture/chi...text/5161.html
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                          Та какво са казали правистите за него ?Видно по -долу
                          видно е едно , че ако тези са прависти и са ти пример за такива ...наистина жална ни майка... Нали се сещаш коки ,че не прави ( говори) на другите това , което не искаш да направят ( говорят) на тебе... а иначе не искам такива "прависти " да ми дават не само правни съвети , а и въобще да разговарям с тях...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение


                            Гербаджийските министри са гадни лъжци. И са си лика прилика с мутрата-премиер!
                            гигов съвсем си се опростачил бе братче ... вземи си малко отпуска , че от другия месец много работа ще имате .... минавате на режим 24/7 ... та умната да не изперкаш съвсем

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Мръсникът Цветанов пак обвини съда, че пуснал престъпник.

                              Цветанов приписа освобождаването на заподозрения от прокуратурата на съда

                              А истината е, че разследващият полицай е прекратил разследването:

                              Разследване за дрога срещу Христо Байков прекратено по искане на МВР
                              От прокуратурата опровергаха твърдението на Цветанов, че съдът е освободил обвиняемия



                              Гербаджийските министри са гадни лъжци. И са си лика прилика с мутрата-премиер!
                              Цвъки само като седна на стола сутринта при Ани и ми стана ясно кви ще ги плещи.
                              Все другите му криви . Даже не е и разбрал ,че негов човек е поискал прекратяване
                              на делото Ха ха

                              Та какво са казали правистите за него ?Видно по -долу
                              26 август 2011 | за съжаление
                              не можем да се правим, че Цвъ не съществува. иначе няма да се усетим кога вече няма да има независим съд. всеки тоталитарен режим така започва.
                              ето така се почва - "Надявам се, че Владимира Янева ще положи максимални усилия да промени статуквото. Фактът, че имаше остри реакции по отношение на нея, включително и политически, означава, че някой не иска съдебната система да се променя", каза днес още вътрешният министър.
                              26 август 2011 | ****
                              Това Правен свят или Цветанов свят е? Стига сте ни пълнили главите с Боко-тиквата и Цвъ.Цвъ.Аман от прости хора.
                              26 август 2011 | 999
                              Моли се да не стигаме нивото на Англия,че жална ти майка Цецко ще изгниеш в зандана.Внимавай какво си пожелаваш....
                              26 август 2011 | 7
                              Присъединявам се към молбата на "магистрат" - пощадете ни! Нека има сайт "Просташки свят" и там да се пише за Цветанов и сие.
                              26 август 2011 | Вирехайнен
                              Това говедо Цецо-пистата няма да се спре, ейййй!Бива, бива да си тъп ама... Ще го надживеем обаче! Както и много преди него. От каскадата на утрешния ден го гледайте - с надсмешка! Друго и не заслужава.
                              26 август 2011 | така е
                              Да! Определено само звук без образ е по-поносимо.
                              26 август 2011 | Патиланчо
                              Цвъ-Цвъ пак се изцвъка неподготвен по поредна тема. 'Ми напиши си домашното, Цецо, преди да коментираш. Да не се окаже още, че разследващият полицай е прекратил наказателното производство под натик отгоре, защото въпросното лице е крупен дарител на МВР?
                              Във Франция неотдавна висш държавник си замина заради подобни изказвания. Направи услуга на всички и си върви и ти!
                              26 август 2011 | магистрат до "Правен свят"
                              Моля Ви пощадете ни нервите, като не публикувате олигофренския образ на Цветанов.
                              http://legalworld.bg/show.php?storyid=24188
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Мръсникът Цветанов пак обвини съда, че пуснал престъпник.

                                Цветанов приписа освобождаването на заподозрения от прокуратурата на съда

                                А истината е, че разследващият полицай е прекратил разследването:

                                Разследване за дрога срещу Христо Байков прекратено по искане на МВР
                                От прокуратурата опровергаха твърдението на Цветанов, че съдът е освободил обвиняемия

                                Противно на твърдението на вътрешния министър Цветан Цветанов от петък сутринта, че съдът е отговорен за освобождаването на сочения от полицията за столичен наркобос, от СРП уточниха, че това е станало, тъй като разследващият полицай, работещ по казуса, е предал делото на обвинителите с мнение за прекратяване.

                                Гербаджийските министри са гадни лъжци. И са си лика прилика с мутрата-премиер!
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X