IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика- архив до 01.09.2011

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хайде да зарадваме гигов

    Премиерът Бойко Борисов: Ще продължим действията за прилагане на закона
    01 август 2011 | 17:32 | Агенция "Фокус"


    София. Информиран съм от директора на Агенция „Митници” Ваньо Танов, че ще обжалват на втора инстанция решението на съда за лиценза на „Лукойл”. Това каза пред Агенция “Фокус” министър-председателят Бойко Борисов.
    През това време ще продължим действията за привеждането на рафинерията съобразно изискванията на закона. Ще бъде направено всичко необходимо за поставянето на измервателните уреди, за да отговарят на условията и изискванията на закона. По този начин ще бъдат спокойни както инвеститорите, така и обществото – каза премиерът Бойко Борисов.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Хайде посочи къде съм псувал. Аз нямам навика да си променям постовете. Просто посочи къде псувам.
      А че ти и Стамболов сте платени драскачи, това е видно от самолет.
      за седемнайсти път ти казвам тъпчо ,че няма кой да ми плаща за да те плюя тебе , коки оня новия ви авер ПаСпарту или карлуковския.....

      а иначе набързо извадих един от последните ти постове защото аз казах , че се държите като гнусяри
      Първоначално изпратено от gigow възпитания
      Вотът беше отхвърлен (очаквано) с гласовете на дУпетатите назначени от пожарникаря и физкултурника, с подкрепата на фашизоидите от Атака (колко ли се радват от ЕНП) и ренегатите, купени от...
      и това е малка част от непрекъснатите ти неоснователни обиди и манипулации....а това което пишеш е повече от очевадно , че е платено .... как да сравним твоето плюене по управлението на страната , с моето плюене по говеда като тебе....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        А че ти и Стамболов сте платени драскачи, това е видно от самолет.
        Ами кажи ми какво човек да отговори на такава просташка лична нападка. Освен да припомни за тъпотата на военния комунизъм.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
          ами дебели глави сте за това ...освен това и вие обиждате , кълнете , псувате други хора , пък аз , соколчето и други колеги ви го връщаме на вас ... защо се учудваш..Или да псуваш ти , коки , ПаСпарту , оня от карлуково може , а ние - не било коректно , не можело така ...
          Почнете да говорите и да пишете като нормални и отговорни хора и АЗ спирам веднага да ви наричам такива каквито сте си....
          Хайде посочи къде съм псувал. Аз нямам навика да си променям постовете. Просто посочи къде псувам.
          А че ти и Стамболов сте платени драскачи, това е видно от самолет.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Герберче,
            цитираш SPART, ама не цитираш Соколов, поста му до коки.
            Ти специално следва да си ми благодарен, че не цитирам твоите обръщения към мен. То не бяха лъжи, клевети и просташки лични нападки от рода на "платен драскач" и т.н.
            Но правилния отговор е - комунистите обичат да обвиняват другите в собствените си грехове.

            Коментар


            • Политика- архив до 01.09.2011

              Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Герберче,
              цитираш SPART, ама не цитираш Соколов, поста му до коки.



              И наглецът дори иска не знам какво си от модераторите? Не вижда, че точно той и Йосиф постоянно обиждат и заливат с помия съфорумците.
              Ето го и Йосиф. Ругатня както обикновено.



              Соколчето го бяха баннали за три дни. Ама му е малко.
              Защото точно той и Йосиф са никовете, които са занимават САМО да ОБИЖДАТ.

              Ти разбира се, ги подкрепяш.
              ами дебели глави сте за това ...освен това и вие обиждате , кълнете , псувате други хора , пък аз , соколчето и други колеги ви го връщаме на вас ... защо се учудваш..Или да псуваш ти , коки , ПаСпарту , оня от карлуково може , а ние - не било коректно , не можело така ...
              Почнете да говорите и да пишете като нормални и отговорни хора и АЗ спирам веднага да ви наричам такива каквито сте си....
            Working...
            X