IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика- архив до 01.09.2011

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
    Аз трябва да си призная че именно заради това че гигов открито заявява позицията си съм изпитвал към него известна симпатия - дори игнорирайки проблема с личните нападки.
    Знам, че няма да се разберем, но всеки който следи темата вижда, че личните нападки са точно вашата запазена марка. Особено на Йосиф. Когато и да се изкажа, той излиза да ме обиди ЛИЧНО. В 80% от случаите. Ти пък постоянно ме споменаваш в постовете си, вярно без много обиди. Ама аз два-три дни не съм се появявал и пак ме предизвикваш.
    Толкова ли не можеш да постнеш нещо, да направиш своя си коментар без личностни нападки?

    И понеже сме досадили изключително много на следящите темата (не останаха много) аз давам следното обещание:
    До изборите ще се постарая да не отговарям на никакви лични нападки, от когото и да било. Ще се постарая да не обиждам ЛИЧНО участниците във форума. Не знам дали ще успея, но ще се постарая да игнорирам всякакви личностни отношения.


    Но няма да жаля политиците. Считам управлението на ГЕРБ за изключително вредно за страната и нищо няма да спестя на Бойко и неговата клика.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
      и как така за тези "високоинтелигентни" доктори , учени , прависти , икономисти , финансисти и всякакъв род -исти , след 8 години управление никой не си спомня за тях освен ти и още една шепичка "царисти" ... би ли го обяснил този "феномен" на нас просмуканите "герберски " мозъци....
      и се радвам че си избрал вече своите кандидати , това поне че ще гласуваш за някого само по себе си е достойно за разлика от оная шаврантия коки ( мейси ) , която "гордо" заявява ,че НЯМА да гласува.......
      Ами някой си спомня все пак. Не случайно Меглена Кунева се счита за сериозен претендент за балотажа. А защо не и за президент?
      Национален омбудсман е Константин Пенчев. Царист. (Въпреки че там играта беше ГЕРБ да овладее изключително важният пост на ръководител на ВАС. И затова трябваше Пенчев да освободи креслото, та му дадоха друго)
      Шеф на БНБ е все още Иван Искров.
      Аз например си спомням за Соломон Паси-председател на Атлантическия клуб.
      Помня и Даниел Вълчев, проф. Огнян Герджиков-изключително ерудирани и културни хора.
      Финансиста Владимир Королев-е него ли не помниш?
      Лично се познавам с Антон Станков-бившия министър на правосъдието. (Предната му жена беше толкова приятна-недоумявам защо се разведе с нея?)

      Много добри познати са ми общинските съветници от НДСВ-Шумен. Умни културни и възпитани хора.
      Впрочем приятели сме (по-точно жена ми) с една от съветничките от ГЕРБ. Също много културно и добро момиче. Винаги весела и усмихната.

      Ама как да харесам Фидоската, дето с измама е станала нотариус? Или Лъчо Мозъка-с хонорарите от стотици хиляди за "лекарски съвети". С техния неприкрит лобизъм? Как?
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
        и се радвам че си избрал вече своите кандидати , това поне че ще гласуваш за някого само по себе си е достойно за разлика от оная шаврантия коки ( мейси ) , която "гордо" заявява ,че НЯМА да гласува.......
        Аз трябва да си призная че именно заради това че гигов открито заявява позицията си съм изпитвал към него известна симпатия - дори игнорирайки проблема с личните нападки.
        Но за Тракторовото чадо не мога да кажа същото. Тя със своите твърдения за аполитичност, съчетани с огромния брой политически постове тип черен пиар, просто представлява оскърбление за интелигентността на участниците във форума. Не че остана някой който да не е наясно с нейната мафиотска зависимост. Но тя продължава да твърди своите налудни твърдения за аполитичност, с което потвърждава, че счита другите участници във форума за глупаци

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          А относно политическата ми ориентация много бъркаш. Аз съм царист. Казвал съм. За съветници ще гласъвам за НДСВ. За президент ще гласувам за Кунева (пак НДСВ), само за кмет ще гласувам на втория тур за БСП. Щото кандидата на НДСВ няма да е на втори тур.
          И на парламентарните избори гласувах за НДСВ. Защото като тази партия вкара в политиката много умни хора. Известни университетски преподаватели, лекари (но не като Лъчо Мозъка), въобще културни хора. А ГЕРБ напълни властта с милиционери и мутри.
          За съжаление повечето българи обичат простотията, че им подхожда. За това гласуваха за простаците. Имаше и доста заблудени, които сега се каят.
          и как така за тези "високоинтелигентни" доктори , учени , прависти , икономисти , финансисти и всякакъв род -исти , след 8 години управление никой не си спомня за тях освен ти и още една шепичка "царисти" ... би ли го обяснил този "феномен" на нас просмуканите "герберски " мозъци....
          и се радвам че си избрал вече своите кандидати , това поне че ще гласуваш за някого само по себе си е достойно за разлика от оная шаврантия коки ( мейси ) , която "гордо" заявява ,че НЯМА да гласува.......

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Откато ГЕРБ са на власт, то и агитацията по форумите очевидно е работа. Виж какво, хайде запиши ме и мен на твоята работа, под друг ник ще хваля пожарникаря до скъсване. .
            Ти като титан на мисълта дори по-умна лична нападка не можа да измислиш. Всички тук могат да свидетелстват, че аз бях основния опонент на вашата дружинка, водена от гугъла, далеч преди ГЕРБ да дойде на власт. Просто за мен бе удоволствие за трети пореден път да участвам в свалянето на крадливо комунистическо правителство от власт....
            Но аз знам вашите болки заедно с мейси. Вие бихте искали да превърнете темата в рупор за анти-ГЕРБ агитация и да подготвите връщането на тройната коалиция на власт. Е, във форума има достатъчно привърженици на ГЕРБ и това няма да се случи.
            И аз с удоволствие ще ви преча да постигнете тази своя цел...

            Коментар


            • МВР трупа нови милиони от даренияВътрешният министър Цветан Цветанов продължава да крие дарителите на МВР.Преди три месеца на интернет страницата на ведомството беше поставен линк, който трябваше да води към списък с дарителите, но до момента такъв няма.През юли от Европейската комисия обявиха, че даренията за МВР са изключителен проблем за системата. >>>>http://legalworld.bg/show.php?storyid=24051
              Това е най-новата "узаконена" форма на държавен рекет .С други думи, който не даде "дарение" е престъпник и трябва да бъде преследван до дупка!
              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                Не, уважаеми титан на мисълта, просто след поредния си пост излизам от форума, тъй като работя. Нямам време да седя в засада като теб и да се заяждам персонално постоянно.
                Не можа ли да измислиш нещо друго освен лични нападки? Вие комунистите сте толкова досадни и банални.....
                Откато ГЕРБ са на власт, то и агитацията по форумите очевидно е работа. Виж какво, хайде запиши ме и мен на твоята работа, под друг ник ще хваля пожарникаря до скъсване. Че кво? Пестин лева не е малко. И тъй и тъй няма кво да се прави. Прескачам често до моренцето, ама и там имаме хубав рутър. Връзката ми стига чак до плажа.
                А относно политическата ми ориентация много бъркаш. Аз съм царист. Казвал съм. За съветници ще гласъвам за НДСВ. За президент ще гласувам за Кунева (пак НДСВ), само за кмет ще гласувам на втория тур за БСП. Щото кандидата на НДСВ няма да е на втори тур.
                И на парламентарните избори гласувах за НДСВ. Защото като тази партия вкара в политиката много умни хора. Известни университетски преподаватели, лекари (но не като Лъчо Мозъка), въобще културни хора. А ГЕРБ напълни властта с милиционери и мутри.
                За съжаление повечето българи обичат простотията, че им подхожда. За това гласуваха за простаците. Имаше и доста заблудени, които сега се каят.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Уау..... в тая тема простотията достига нови висоти. Хвала, селяндури.
                  Custodite sortem vestram

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                    Не, уважаеми титан на мисълта, просто след поредния си пост излизам от форума, тъй като работя. Нямам време да седя в засада като теб и да се заяждам персонално постоянно.
                    Не можа ли да измислиш нещо друго освен лични нападки? Вие комунистите сте толкова досадни и банални.....
                    Ха ха много плоско оправдание му дръпна Стамболов .Нима не може да си работиш на компа без да излизаш от инвестора??Можеш и още как .На тая лъжа никой трезвомислеш няма да ти се хване.
                    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Я по-добре кажи ЗАЩО след като постнеш агитацията и миг след това никът ти става неактивен?
                      Да не би да е защото излизаш от този ник и влизаш в другия? :
                      Не, уважаеми титан на мисълта, просто след поредния си пост излизам от форума, тъй като работя. Нямам време да седя в засада като теб и да се заяждам персонално постоянно.
                      Не можа ли да измислиш нещо друго освен лични нападки? Вие комунистите сте толкова досадни и банални.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                        Защо Фидосова дразни някои хора:
                        Платено агитаторче Стамболов!
                        Не е ли малко тъпичко да защитаваш Фиданката с цитати от нейни изказвания?

                        Я по-добре кажи ЗАЩО след като постнеш агитацията и миг след това никът ти става неактивен?
                        Да не би да е защото излизаш от този ник и влизаш в другия? :
                        Ама че гаден номер ти скрои Инвестора с това показване дали си онлайн!!!
                        Сега като събеседваш приятелски с другите си никове ще светваш в зелено и ще гаснеш. Истинска цветомузика!

                        Хахахахахааа!!!
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                          Искра Фидосова с диплома менте
                          Защо Фидосова дразни някои хора:


                          Фидосова: Станишев, Доган и Костов са триглава ламя
                          Новата тройна опозиция в лицето на Станишев, Доган и Костов може да бъде сравнена с триглавата ламя, която тормози отрудените български граждани, каза Искра Фидосова
                          "Премиерът Бойко Борисов прие еднолично отговорността да ръководи страната и да носи цялата отговорност за това във всеки един сектор на обществено-икономическия живот.

                          Може би това са имали предвид колегите от опозицията, когато със своите мотиви говорят за установен едноличен режим на управление."

                          Това казва в интервю за Aгенция "Фокус" Искра Фидосва, зам.-председател на Парламентарната група на ГЕРБ.

                          В коментар за мотивите към проекта за вот на недоверие към правителството, внесени от депутатите от Коалиция за България и ДПС, Фидосова каза:

                          "Започва се с това, че се установява едноличен режим на управление от страна на ГЕРБ, от страна на нашия министър-председател.

                          Аз мисля, че тези хора забравиха, че на 5 юли 2009 г. българските граждани дадоха своя вот на доверие на ГЕРБ, на премиера Борисов.

                          Той пое кормилото на управление на страната и състави правителство на малцинството и то в една много тежка не само за България, но в световен мащаб световно-икономическа и финансова криза, ясно осъзнавайки какви трудности предстоят пред ГЕРБ, пред него като министър-председател, с много промени в системата точно на сигурността и обществения ред, в битката срещу организираната престъпност и корупцията.

                          Тези хора забравиха, че ние поехме този ангажимент и отговорност и две години вече премиерът Борисов изпълнява тази програма, която прие партия ГЕРБ, която стана в последствие и програма на правителство".

                          "В момента сме свидетели на появата на една нова тройна опозиция, която мога да сравня с предишната Тройна коалиция, която управляваше", заяви Фидосова.

                          По думите й тази тройна опозиция в лицето на Станишев, Доган и Иван Костов може да бъде сравнена с триглавата ламя, която тормози отрудените български граждани.

                          "И се появява българският юнак, когото всички тачат, уважават и обичат, който с един замах отсича трите глави на тази ламя", каза Фидосова.


                          Заместник-председателят на ПГ на ПП ГЕРБ Искра Фидосова заяви от парламентарната трибуна, че е гласувала „против” вота, защото категорично не приема Доган, Костов и Станишев да претендират за морал, отговорност и борба с корупцията. „Всички помним, кой раздаваше порциите в политиката. Днес сте тук и причината за вота е, че имате нова Тройна коалиция. Да ви е честито отляво и отдясно на всички новата Тройна коалиция”, допълни Фидосова.

                          Коментар


                          • Гигов
                            Юристката" Фидосова, завършила за две години право в Монтана, предлага
                            Поредната калинка от Герб.Искра Фидосова с диплома менте
                            http://www.svobodnoslovo.com/%D0%B8%...D%D1%82%D0%B5/
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Няма как да говоря с уважение за наркотрафикант и контрабандист на цигари.
                              Тези жалки клевети и лъжи срещу бившия главен полицай в държавата и сегашен премиер лесно се опровергават. Ето:

                              Награди и отличия:

                              „Обявяване на благодарност“ през 1985 г., 1987 г. и 1988 г.

                              „Почетен знак III степен“ – за конкретен съществен принос при изпълнение на служебни задачи с изключително значение в борбата срещу престъпността, опазването на обществения ред и сигурността в Република България през 2002 година.

                              „Почетен знак II степен“ – за проявен висок професионализъм и обезпечаване сигурността и обществения ред по време на посещението на президента на Руската федерация Владимир Путин през март 2003 г.

                              „Огнестрелно оръжие“ – за постигнати високи резултати при изпълнение на служебните си задължения от министъра на вътрешните работи през 2003 година.

                              „Кръст за полицейски заслуги с червена звезда“, от Министъра на вътрешните работи на Кралство Испания за заслуги към испанската полиция - 22 септември 2003 година.

                              „Сребърен паметен медал“, от председателя на Националния организационен комитет за 100-годишнината от установяване на българо-американските дипломатически отношения, министъра на външните работи Соломон Паси.

                              „Почетен медал на френската полиция“, от името на президента на Република Франция и от името на министъра на вътрешните работи, вътрешната сигурност и местните свободи.

                              „Медал за бойно съдружие“, от заместник-директора на ФСБ на Русия.

                              „Почетен жезъл“, от генералния директор на полицията на Испания.

                              Сертификат за изключително добра работа и съществен принос в борбата против фалшивото евро — от директора на „Европол“ г-н Юрген Щорбек — през януари 2004 година.

                              Сертификат от Министерството на вътрешните работи и Генералната дирекция на Турската национална полиция за изключително ценен принос в развитието на двустранните отношения между българската и турската полиция в борбата с организираната престъпност и корупцията.

                              Сертификат за благодарност за изключителен принос в борбата с наркотиците от Службата за борба с наркотиците (ДЕА) към Департамента на правосъдието на САЩ.

                              Почетна титла Командир на „Ордена на Звездата на Италианската солидарност“, от Президента на Република Италия - 13 юни 2006 г.

                              Кавалер на Големия Кръст на Ордена „За заслуги на Италианската република", от Министър-председателя на Република Италия - 15.10.2009 г.

                              „Европейската награда "Бронзов бик" от Асоциацията на данъкоплатците в Европа (АДЕ)" - 10 ноември 2009 г.[44]

                              „Награда от Европол за добро сътрудничество с българските служби за сигурност" - 16 октомври 2010 г.

                              „Международна Награда на фондацията (Prix de la Fondation) на форума „Кран Монтана“ за усилията му и ангажимента в борбата с корупцията и организираната престъпност в България" - 29 октомври 2010 г.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение


                                БОЙКО БОРИСОВ Е ДОСТОЙНИЯТ МИНИСТЪР-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЪЛГАРИЯ!
                                ТРЯБВА ДА ГОВОРИТЕ ЗА НЕГО С УВАЖЕНИЕ!
                                Ето с какво "уважение" американският посланик Байърли говори за сикаджията:


                                Wikileaks: Бойко Борисов - мащабна контрабанда на амфетамини и зависимост от Лукойл

                                "Ние трябва да продължаваме да го бутаме в правилната посока, но никога не трябва да забравяме с кого си имаме работа" - това е заключението на дипломатически доклад посветен на Бойко Борисов, изпратен от посланик Байърли на 9 май 2006 г. [06SOFIA647] [Превод на български] Докладът е със степен на конфиденциалност СЕКРЕТНО//НЕ ЗА ЧУЖДЕНЦИ. Над тази степен са само грамите ТОП СЕКРЕТНО, с които Wikileaks не разполага.

                                Причините за класифицирането са с код 1.5 (b,d), което означава, че в доклада са използвани конфиденциални източници.

                                Грамата има и друга особеност. Тя е една от малкото в масива от 978 доклада от София, прегледани и одобрени едновременно от политическия съветник, военния съветник и съветника по сигурността на американското посолство, както и от посланик Байърли. Всички тези атрибути я превръщат в неоспорим и фундаментален документ, който разкрива образа на българския премиер в очите на водещата държава в света.

                                "Мръсотията"

                                Така е озаглавил Байърли раздела, резюмиращ криминалното минало на Бойко Борисов. По една случайност параграфът носи и "щастливия" номер 13, а в скобите след него е нивото на класификация, което никак не е случайно и отговаря на най-високото ниво на секретност за грамата SECRET//NOFORN:

                                "13. (S/NF) Обвинения в миналото свързват Борисов със скандали с източване на гориво, с нелегални сделки в комбинация с Лукойл и със сериозна контрабанда на метаамфетамини. Информацията от SIMO е в потвърждение на тези обвинения. Смята се, че Борисов е използвал поста си, като глава на българските правоохранителни органи, за да прикрие криминалните си деяния, а жената, с която съжителства, Цветелина Бориславова, управлява голяма банка, която е била обвинявана в пране на пари за престъпни организации, както и в участие в незаконните транзакции на самия Борисов. Говори се, че Борисов има сериозни връзки с някои фигури от мафията, включително с Младен Михалев (наричан още Маджо), и с неговия бивш партньор от организираната престъпност Румен Николов (наричан още „Пашата")."
                                А ето цялата статия!

                                Няма как да говоря с уважение за наркотрафикант и контрабандист на цигари.

                                Остана да говоря с уважение и за убиеца Хашим Тачи-също "демократично" избран премиер.
                                Побратими и колеги: Бойко Борисов и Хашим Тачи
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X