IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тотото мами с числа фантоми

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bingo Разгледай мнение
    Брутална фалшификация на живо в държавното тото в Сърбия
    Ей я сръбската лепотица с числата...

    Ама бая има да ни гонят с нашите два поредни тиража с еднакви числа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Кака Дечка Разгледай мнение
      Аз като руса кака искам да попитам нещо - приемаме, че нагласяме по някакъв начин 6 числа, които трябва да се паднат и те се падат. Второто теглене какво се случва?
      Вероятно има различни нива и механизми на нагласяне. Топчетата, струята, формата на сферата (това като бъзик, че може и сферата евентуално да се манипулира). Ние сме в неведение. Най-правилно е да се върне ръчното разбъркване и теглене, което да се осъществява от дечица. Може също и Део, щото достатъчно инфантил.

      Коментар


      • Аз като руса кака искам да попитам нещо - приемаме, че нагласяме по някакъв начин 6 числа, които трябва да се паднат и те се падат. Второто теглене какво се случва?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от otomann Разгледай мнение
          Здравейте
          Не съм чел цялата тема и няма да я чета, а просто ще споделя това което мисля за измамното спорт тото
          Мисля че топчетата са еднакви на тежест, но тези които не трябва да уцелят дупката са с изместен център на тежестта.
          Не.
          Тези, които трябва да се "паднат" са с по-малък диаметър. Поне едно време /по соца/ съм чувал, че така ги контролираха. Останалите са с 1-2 мм по-голям диаметър и колкото и да се блъскат не могат да влязат в сферата.

          Коментар


          • Няма само ние!

            Брутална фалшификация на живо в държавното тото в Сърбия

            Прокуратурата в съседна Сърбия започна разследване, след като милиони сърби вчера бяха втрещени как по време на прякото излъчване на 59-ия тираж на националното тото, в играта 7/39 на екрана след тегленето на 4-та топка беше изписан и номера на 5-та, която след секунди бе изтеглена от машината. Така на екрана след първите 3 изтеглени числа - 4, 33, 12, се изписа първо номер 21 и след това вече изтеглената 4-та топка - 27.

            Няколко секунди след това машината изтегли и изписаното предварително число 21. Водещата изпадна в конфуз и се обърна настрани, след което каза: "Извинявайте, чакам разрешение да продължим". След няколко секунди, кършейки пръсти и с насилена усмивка на лицето, водещата заяви: "А, може, нека да изтеглим и шестия номер".

            Веднага след изтеглянето на последната топка, водещата вече с облекчение съобщи, че няма познал 7-числената комбинация. Случаят доведе до официално разследване. Прокуратурата в Белград поиска цялата документация, която да разкрие евентуалните виновници за случилото се в тиража.

            От държавната лотария съобщиха, че става въпрос за "техническа грешка", която по никакъв начин не поставя под въпрос почтеността на теглените номера. Според местните медии много сърби се съмняват в регулярността при тегленето на печелившите числа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Ами ако имат и магнити и ги контролират с ел-магнитно поле пускащо едни а спиращи други, всичко контролирано с дистанционното на телевизора??>> А може и дистанционно през джиесема от интернетсървър !? А двата последователни тиража с едни и същи числа с каква вероятност биха се случили - няма такова число във вселената май са се напили и са пропуснали да разместят числата или от пословичен мързел станаха за цирк
              Учудващото е, че след тоя конфуз стотици хиляди продължиха да си пускат фишовете. Не мое се помогне на некой де иска да го мамят щото е зависим, наркоман, нимфоман.

              Коментар


              • Кой цакаш админе ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от otomann Разгледай мнение
                  Здравейте
                  Не съм чел цялата тема и няма да я чета, а просто ще споделя това което мисля за измамното спорт тото
                  Мисля че топчетата са еднакви на тежест, но тези които не трябва да уцелят дупката са с изместен център на тежестта.
                  Ами ако имат и магнити и ги контролират с ел-магнитно поле пускащо едни а спиращи други, всичко контролирано с дистанционното на телевизора??>> А може и дистанционно през джиесема от интернетсървър !? А двата последователни тиража с едни и същи числа с каква вероятност биха се случили - няма такова число във вселената май са се напили и са пропуснали да разместят числата или от пословичен мързел станаха за цирк
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Ся и щерката на Поли фрасна седемте милиона!!!А бе някои са си Калитковци!!!

                    Коментар


                    • измамното спорт тото

                      Здравейте
                      Не съм чел цялата тема и няма да я чета, а просто ще споделя това което мисля за измамното спорт тото
                      Мисля че топчетата са еднакви на тежест, но тези които не трябва да уцелят дупката са с изместен център на тежестта.

                      Коментар


                      • И още съмнителни факти

                        Топченге стана тото милионер
                        Джакпотът от второто теглене на играта 6/49 в размер на цели 2 222 352 лв. падна не при кого да е, а при шефа на икономическа полиция в Бургас Николай Стефанов
                        Публикувано: 15 дек. 2011, 18:36
                        http://www.blitz.bg/article/28533

                        явно се изпират паричките на нашите хора

                        и още

                        Тайният бизнес на тотомилионера Росен Русимов
                        http://www.blitz.bg/news/article/167365

                        Росен Русимов и другите пернишки „котараци” Алексиев и Гьорев държат 7 фирми, всички започващи с “Ибера”
                        http://pik.bg/%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0...news38590.html
                        Last edited by Morqka; 17.08.2014, 12:43.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение
                          Ето на какво попаднах - http://www.skat.bg/products.php?type=10&genre=6672
                          Една стотинка няма да видят от мен, повече. Бях от нередовните играчи, сега вече съм от бившите.
                          абе щом има компютри могат да ментят по 1 милион начина-който е луд да си дава парите на тия боклуци!!!баста!

                          Коментар


                          • Ето на какво попаднах - http://www.skat.bg/products.php?type=10&genre=6672
                            Една стотинка няма да видят от мен, повече. Бях от нередовните играчи, сега вече съм от бившите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от грифин Разгледай мнение
                              dobre de, две циганета се скрили в предния колесник на рдин джъмбо. и от нам си коя африка летяли до лондон. на 10+ хиляди метра височина. без кислород и при минус 40-50градуса. в лондон едното цигане пропълзяло и го наградили с поданство, за късмета. другото-погиб.
                              та по нито една ваша теория това цигане нямаше да оживе, ама е факт!

                              ако можете, докажете как е направена шашмата с двата еднакви тиража.
                              ако не можете, значи е факт!!
                              кое е факт - шашмата ли
                              ти достъп имаш ли до тегленето, до възможност за проверка, ако нямаш, каква ти е идеята, че всеки може да те лъже, ама щом не си доказал, значи просто измамата се фактологизира !?
                              Все ми е едно какво прави тотото - някой долу беше казал - може да ти пускат запис. В случая с еднаквите числа в два тиража, този някой спокойно може да допусне, че са се объркали и са пуснали един и същи запис - ходи докажи ако си нямаш работа. възможностите за шашма са толкова, колкото пръстите на ръцете няма да стигнат според някои други. Аз не вярвам например че след само 2-3 хиляди тиража (откакато има тото изобщо) излизането на два еднакви набора числа е възможен с повече от 0,00000000...и т.н. % вероятност, но хората пият и ментета и им харесва, иначе защо да ги пият
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                                преебаното,
                                бОли ме за тотото
                                за последно пусках фиш 92 г. миналия век значи
                                изкуфялото, има толкова плондери пълни с въздух, и не виждам как ще направиш разликата, нямам нищо против да те боли и за тотото
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X