IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тотото мами с числа фантоми

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Изглежда има още шашми в тотото...
    Сега пък в една от най-старите игри Тото 1 - 12 тип 1X2
    Джакпота е сравнително дребна сума 10000лв и и сигурно са помислили ,че няма никой да забележи ...

    Теглят служебни предвиждания ,а на видеото липсва видеото как се изтеглят срещите 2,3,6,10 :
    http://www.toto.bg/news/tiraji/rezul...irazh-28-video след /1,10мин/

    Резултата джакпота спечелен с 12 служебни срещи ,като голяма степен теглянията се препокриват с предишния тираж (също служебни) ...

    ХХ1111Х121ХХХ джакпота спечелен

    ХХ111122ХХ1ХХ предишния тираж.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Не е само той. Преди няколко тиража съвсем случайно ми направиха впечатление излезли числа в 5/35. Защо ме впечатлиха - много странна комбинация - 1,2,3,4, ... 7
      Просто лесно ги запомних. Въпроса който може да ти дойде първоначлано е кой идиот би ги играл !?!?! - Може би си си помисли, че са ги играли само 2-ма или 3-ма!? Грешка - и на първи и на втори въпрос - играли са ги само 14 човека. Направо е било като на опашка за числата. Жалко, защото не са си разделили голяма сума - все пак много камилчета на клона
      А в другото теглене статистиката показва реално колко са познали петицата - по въпроса на кака Дечка )))
      В по-скорошно теглене комбинацията 1,2,3 пак дочух че е излязла - както би казал Алеко - "невероятно, но факт" )) Разбира се, сега ще можеш да кажеш че е еднакво вероятно с всяка друга комбинация, е "да да, ама не" - както казваше оня дърт козел петко бочаров ))
      За еднакво ВЕРОЯТНО /при еднакви физически показатели на топчетата и неманипулирани устройства за изваждане/ - ЕДНАКВО ВЕРОЯТНИ са. Но, вероятност НЕ ОЗНАЧАВА сигурност на изтеглянето. Математика, теория на вероятностите.
      А, бутне ли се тук-там, ВЕРОЯТНОСТТА се приближава до достоверност. Нещо от вида два последователни тиража Тото 6/42 да са напълно идентични.

      Коментар


      • TOTO-то мами предимно с размера на печалбите, така че не му се налага да прави никакви врътки с нагласени числа и други подобни глупости. При шанс 1 към 13млн. и залог от примерно 1лв., печалбата за 6-ца трявба да е МИНИМУМ 10млн. и то гарантирани..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          ...Не е точно така: В тотото винаги се печели и предварително е ясно, кой: Организаторът.
          Не е само той. Преди няколко тиража съвсем случайно ми направиха впечатление излезли числа в 5/35. Защо ме впечатлиха - много странна комбинация - 1,2,3,4, ... 7
          Просто лесно ги запомних. Въпроса който може да ти дойде първоначлано е кой идиот би ги играл !?!?! - Може би си си помисли, че са ги играли само 2-ма или 3-ма!? Грешка - и на първи и на втори въпрос - играли са ги само 14 човека. Направо е било като на опашка за числата. Жалко, защото не са си разделили голяма сума - все пак много камилчета на клона
          А в другото теглене статистиката показва реално колко са познали петицата - по въпроса на кака Дечка )))
          В по-скорошно теглене комбинацията 1,2,3 пак дочух че е излязла - както би казал Алеко - "невероятно, но факт" )) Разбира се, сега ще можеш да кажеш че е еднакво вероятно с всяка друга комбинация, е "да да, ама не" - както казваше оня дърт козел петко бочаров ))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от белот Разгледай мнение
            Много си прав , може би от 20 години играя тото и досега само един път 5 ...ама бяхме трима та...абе пари на вятъра !
            ...Не е точно така: В тотото винаги се печели и предварително е ясно, кой: Организаторът.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
              Според мен тотото не би си позволило да мами с подобни евтини сфери и номерца! Все пак риска е прекалено голям, ако ги хванат, нали?
              никакъв риск няма!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
                Според мен тотото не би си позволило да мами с подобни евтини сфери и номерца! Все пак риска е прекалено голям, ако ги хванат, нали?
                Както казваше другаря Янко,аз се крием ама те не ме търсят.Ти сам можеш ли да се хванеш?
                За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение
                  така си е, с тия пари ако спекулираш имаш по-голяма възможност да изкараш нещо
                  В общи линии тотото е като цигарите ...всеки път казваш край !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от белот Разгледай мнение
                    Много си прав , може би от 20 години играя тото и досега само един път 5 ...ама бяхме трима та...абе пари на вятъра !
                    така си е, с тия пари ако спекулираш имаш по-голяма възможност да изкараш нещо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                      Дивотия. Не знам останаха ли хора, дето вярват, че тото-то не е измама. Смятам, че даже тея дето играят са наясно, че е измама - ама си продължават заради 0,01% вероятността да не е измама и да "ударят кьоравото и да си оправят живота с милионите".

                      Според мен вярващите в късмета, трябва да си направят едно КООП тото, в което всеки месец 100-200 човека вкарват по 10 лева и накрая на месеца задължително един печели всичките 1000 - 2000 лева. Така поне знаеш, че има някакъв шанс да спечелиш нещо и да финасираш новата плазма, или там каквото ти е кеф..
                      Много си прав , може би от 20 години играя тото и досега само един път 5 ...ама бяхме трима та...абе пари на вятъра !

                      Коментар


                      • Дивотия. Не знам останаха ли хора, дето вярват, че тото-то не е измама. Смятам, че даже тея дето играят са наясно, че е измама - ама си продължават заради 0,01% вероятността да не е измама и да "ударят кьоравото и да си оправят живота с милионите".

                        Според мен вярващите в късмета, трябва да си направят едно КООП тото, в което всеки месец 100-200 човека вкарват по 10 лева и накрая на месеца задължително един печели всичките 1000 - 2000 лева. Така поне знаеш, че има някакъв шанс да спечелиш нещо и да финасираш новата плазма, или там каквото ти е кеф..
                        #dagoduhatbednite

                        Коментар


                        • За сметка на това "Националната лотария" не ползва дори и машина, а просто някаква компютърна графика... И секунди след привършване на "тегленето" резултатите "излизат" - далеч съм от мисълта, че не са ги знаели и преди това...
                          И не знам има ли или няма кой да си "отвори широко" очите за тези неща?!? Не казвам манипулации, защото това е една прашинка в морето, ако се нарече манипулация...
                          Или просто на всички очите за "широко затворени" с достатъчно пачки, че да не смеят дори да гъкнат, че, току виж се разминали я с възнагражденията си, я с живота си...

                          Коментар


                          • Според мен тотото не би си позволило да мами с подобни евтини сфери и номерца! Все пак риска е прекалено голям, ако ги хванат, нали?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от J.u.l.i.u.s. Разгледай мнение
                              Ей я сръбската лепотица с числата...

                              Ама бая има да ни гонят с нашите два поредни тиража с еднакви числа!
                              Ползват май същата машина ...
                              Внос от една еврейска фирма .

                              Същата е !
                              Last edited by Morqka; 29.07.2015, 18:23.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Кака Дечка Разгледай мнение
                                Аз като руса кака искам да попитам нещо - приемаме, че нагласяме по някакъв начин 6 числа, които трябва да се паднат и те се падат. Второто теглене какво се случва?
                                То вече няма второ теглене ..

                                Коментар

                                Working...
                                X