IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Усещате ли идващия глобален крах ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stamba69 Разгледай мнение
    Сега изкочи това

    Ако съберем датите на земетресението в Япония и атентатите в Търговския център ще получим ... 11.03.11 + 11.09.01=22.12.12
    А ако 3 пъти извадим месеците ще получим 666. Привет и на тебе, балонизаторе, шмекер хитър
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от timtam Разгледай мнение
      Спокойно. Просто наближава времето на голямото пречистване. Човешките простотии водят до глобални катаклизми, когато станат голямомащабни и излизат от контрол. Лошото е, че в такива моменти покрай сухото гори и мокрото. Няма 100% щастие.
      Та би ли ми написал в коя година ще настъпи голямото пречистване??Що ми се струва ,че ние няма да го доживеем??
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • Няма никакви сигурни доказателства за изменения в климата, причинени от човека. Подобни катаклизми са се случвали винаги, просто хората с били много по-малко, липсвала е възможност за комуникация помежду им и, явно, не е имало инфраструктурата, която съществува сега.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от timtam Разгледай мнение
          Спокойно. Просто наближава времето на голямото пречистване. Човешките простотии водят до глобални катаклизми, когато станат голямомащабни и излизат от контрол. Лошото е, че в такива моменти покрай сухото гори и мокрото. Няма 100% щастие.
          С края на своята календарна система маите не ни обричат на апокалипсис, а ни подсказват, че идва коренна промяна на съзнанието. Те говорят много за събуждането на човешкия дух след дълъг период на духовна пустота и упадък, особено в последните 7 интензивни години от 2005 до 2012-а.

          Коментар


          • То щастието в проценти не може да се измери. Ама пък и определението "глобален крах" ми се струва доста пресилено. По-скоро според мен се създава идеална възможност за преосмисляне на ценностите и подобряване качеството на мисленето и осъзнаването. Но поради това, че тия процеси са строго индивидуални за всеки отделен индивид, най-вероятно няма да се мине без ексцесии, мародерства, и ескалиране на напрежението Та според мен, всеки сам и с помощта на най-близките трябва да намери начинът по който да премине през всичко това. Все пак животът си е наш

            Коментар


            • Спокойно. Просто наближава времето на голямото пречистване. Човешките простотии водят до глобални катаклизми, когато станат голямомащабни и излизат от контрол. Лошото е, че в такива моменти покрай сухото гори и мокрото. Няма 100% щастие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от newkid Разгледай мнение
                Колкото до разпада на Европа - аз съм ЗА!
                да и аз мисля ,че би било отрезвително за БГ . откак влзезнахме в ЕС нещата станаха още по-зле . и е крайно време нашите политици да спрат с глупостите - ше влизаме в еврозанта няма пари ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                  Не знам дали хората си дават сметка за реалната ситуация в света но фактите са си факти! В последно време се случиха доста сериозни неща в световен мащаб и вече се наблюдава тренд от негативни събития........... финансови проблеми, инфлация, поскъпване на ресурси и храни , повишаваща се безработица , бунтове в северна африка и арабския свят, а тази седмица и огромно земетресение в япония + цунами + взив в атомна електроцентрала
                  Само за последните няколко седмици по света загинаха хиляди хора а напрежението не спира да нараства!

                  Забелязвате ли ТРЕНДА ?
                  има място за притеснение особено за онези които са ...(незнаещи).... та по повод на горенаписаното
                  намери неколко минути за гугъл и напиши Матей 24:3-8 - ясно и разбираемо написано
                  има надежда докато тупти сърцето на човек - това е моето мнение

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от all_trader Разгледай мнение
                    крахът ще бъде на капитализма такъв какъвто го знаем в сегашната му форма . цели държави най-вероятно ще фалират като не е изключено и разпад на световната финансова система като доларът ще загуби своя статус на резервна валута . Европа пък със смели крачи върви към разпад - докато се мъчим да влезнем в еврозоната , то може вече да няма да такава .....
                    Аре пак призиви от КОМИНТЕРНА да живее Тротски и Червената армия,привет млади комунисти Колелото на историята се върти,прочетете по някоя друга книга бре малоумниции....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от all_trader Разгледай мнение
                      крахът ще бъде на капитализма такъв какъвто го знаем в сегашната му форма . цели държави най-вероятно ще фалират като не е изключено и разпад на световната финансова система като доларът ще загуби своя статус на резервна валута . Европа пък със смели крачи върви към разпад - докато се мъчим да влезнем в еврозоната , то може вече да няма да такава .....
                      Колкото до разпада на Европа - аз съм ЗА!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от all_trader Разгледай мнение
                        крахът ще бъде на капитализма такъв какъвто го знаем в сегашната му форма . цели държави най-вероятно ще фалират като не е изключено и разпад на световната финансова система като доларът ще загуби своя статус на резервна валута . Европа пък със смели крачи върви към разпад - докато се мъчим да влезнем в еврозоната , то може вече да няма да такава .....
                        Много важно. То България е толкова бедна, че и да фалира няма да загуби почти нищо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                          ================================================
                          Явно си на 25 години, та си мислиш че светът започва от днес. Ако прегледаш старите вестници ще видиш, че всяка година става по нещо. Дори по няколко неща.
                          Освави мумчето да се прави на разбирач бе. Нали сега на модерните сноби им викаме апокалиптици.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                            Не знам дали хората си дават сметка за реалната ситуация в света но фактите са си факти! В последно време се случиха доста сериозни неща в световен мащаб и вече се наблюдава тренд от негативни събития........... финансови проблеми, инфлация, поскъпване на ресурси и храни , повишаваща се безработица , бунтове в северна африка и арабския свят, а тази седмица и огромно земетресение в япония + цунами + взив в атомна електроцентрала
                            Само за последните няколко седмици по света загинаха хиляди хора а напрежението не спира да нараства!

                            Забелязвате ли ТРЕНДА ?
                            Прав си. Тука некои се насират от кеф, от толкова апокалиптични събития. Сега ако може и някой континент да потъне или поне да се цепне на две ще изпаднат в дългосрочен делириум.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Damodaran Разгледай мнение
                              .. Много тематични филми гледаш, намали ги малко, иначе няма да можеш да си вършиш работата качествоно!
                              ако мислиш ,че съм много циничен - just watch ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от all_trader Разгледай мнение
                                крахът ще бъде на капитализма такъв какъвто го знаем в сегашната му форма . цели държави най-вероятно ще фалират като не е изключено и разпад на световната финансова система като доларът ще загуби своя статус на резервна валута . Европа пък със смели крачи върви към разпад - докато се мъчим да влезнем в еврозоната , то може вече да няма да такава .....

                                .. Много тематични филми гледаш, намали ги малко, иначе няма да можеш да си вършиш работата качествоно!

                                Коментар

                                Working...
                                X