IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся инвеститор за закупуване на Самолети - BOING 747

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stkv Разгледай мнение
    Ами разбирам от хора.. Ако не си се постарал дори да напишеш BOEING правилно, шансовете твоите планова да станат реалност отиват към нула..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
      stkv мерси, а ти от какво разбираш?
      Ами разбирам от хора.. Ако не си се постарал дори да напишеш BOEING правилно, шансовете твоите планова да станат реалност отиват към нула..

      Коментар


      • Батка, сменяй дилъра ... !!!
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • stkv мерси, а ти от какво разбираш?
          Искате да инвестирате в нов Боинг 747?
          Защо не?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
            Идеята ми е закупуване на няколко самолета които да извършват полети примерно NY - LONDON или пък Лас Вегас( или Лос Анджелис - забравих от къде беше ) - Токио - имаше и такова търсене - която оферта ми хареса повече. Освен това - това е единственния самолет който може да прелети от България до USA без презареждане и ако има хора за натам - могат и от тука да се извършват полети - иначе полета от българия до USA продължава повече от 24 ч. с няколко прехвърляния - така времето се съкращава поне наполовина . Мисля, че това е супер бизнес!

            Да.. интересна тема..

            1) Надявам се да имаш в предвид BOEING 747...защото BOING 747 звучи като китайско менте..

            2) Вътрешните линии, поне в САЩ са проблемни за не базирани в САЩ компании. VIRGIN се опитват с тяхния Virgin America, нещата доколкото си спомням не вървят бързо въобще..

            3) Аз сън пътувал с Балкан, когато летяха и не беше чак толкова зле. Да имаш араби, но не беше проблем в повечето случаи.

            4) Това дето сега полета бил повече от 24 часа е малко не вярно - 7-8 часа от NY франкфурт, прага или варшава или друг град, 2-4 часа престой, 2-3 часа най-много до софиа = 11 - 15 часа.. Разбира се че има изключения, но наистина отнема толкова

            Аз не разбирам от аеролинии и не мога да те посъветвам повече, Знам, че е много волатилен и рискован бизнес и в повечето случаи не достатъчно възвращаем... Както и да е успех, макар и да съм доста скептичен..

            Коментар


            • Внимание! Който ми направи контакт с фонд от САЩ за дялово инвестиране, го включвам като съдружник в бизнеса със самолетите!!!
              Искате да инвестирате в нов Боинг 747?
              Защо не?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
                Без музика неможе, така че с тази песен ти пожелавам успех http://www.youtube.com/watch?v=JU-lA...eature=related
                Ето и от мен един поздрав и успех в на4инанието bigmaster : http://vbox7.com/play:0650c997

                Коментар


                • Без музика неможе, така че с тази песен ти пожелавам успех http://www.youtube.com/watch?v=JU-lA...eature=related

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
                    от мен 20, че 100 ще ми дойдат в повечко.
                    И аз бих се включил,че туй доходно изглежда а и самолети намерих вече .Обявата е в сайта на "БГ мама",като изрично е написано,че са в добро състояние и почти неупотребявани,понеже нямали подходящо летище.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение

                      Kато видя подобна тема и съм сигурен че е забъркан д-р черкезов, дорже и подобни.

                      Ха-хаааа!
                      ...............
                      Айде да ме запознаеш с аватара ти! Много ще го факам, обещавам.

                      Коментар



                      • Kато видя подобна тема и съм сигурен че е забъркан д-р черкезов, дорже и подобни.

                        Ха-хаааа!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от all_trader Разгледай мнение



                          забавна тема а заглавието кърти направо
                          1997г.съм пътувал от София до Ню Йорк с нашата авиокомпания без презареждане и билета в 2 посоки беше около 600-700 долара.На отиване,самолета беше фрашкан с араби и разни други и съвсем малко българи.Така беше претоварен,че цяло чудо е как излетяхме.Като кацнахме всички араби взеха да ръкопляскат. На връщане май бяхме полупразни. 5-6 чужденци и 10 българи.Незнам колко рентебилен е бил този курс.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bbzz24 Разгледай мнение
                            за още трева ли?



                            забавна тема а заглавието кърти направо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                              И аз ще вляза със 100 лв
                              за още трева ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                                И аз ще вляза със 100 лв
                                от мен 20, че 100 ще ми дойдат в повечко.
                                Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                                私は最高のトレーダーだ

                                Коментар

                                Working...
                                X