IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся инвеститор за закупуване на Самолети - BOING 747

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • То тогава други не летяха

    Коментар


    • вътрешни руски линии, с "Аэрофлот". както не съм релегиозен

      ===============================

      РелЕгиозен.....
      Boing.... instead Boeing....
      Боже опази от неграмотници!!
      Партия была, есть и будет есть!

      Коментар


      • Kak вървят нещата.Големи Майсторю?
        Посъбрà ли нèкой лèв?

        Коментар


        • Веско, защо не искаш да имаш пръст в мечтата си?! Не мога да разбера.... сега е момента!
          Искате да инвестирате в нов Боинг 747?
          Защо не?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
            за да ти помогна, за да не съжаляваш цял живот че не си имал възможност да ги реализираш! Чрез моя тежък проект, твойте идея могат да хванат дикиш, както се казва!
            Доколкото разбирам не четеш написаното, а това не е добре за теб.

            Както казах не съжалявам, дори ще се радвам да се осъществят идеите ми, дори и след 10 г. Защото със темпото на развитието на технологиите съм сигурен че моите идеи ще се реализират до 10г. За да не съм голословен една от идеите ми беше за 3-измерно кино - още от преди 2000г - реализирана. Така че не се и съмнявам, че и другите ми идеи ще се осъществят, и а дано...
            Last edited by luboil; 04.02.2011, 23:34.

            Коментар


            • Колега не търси повече! Намери ме!

              Дай сега да пуснем една тема :
              " Търсим 4 Боинга по 25 лева "

              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • за да ти помогна, за да не съжаляваш цял живот че не си имал възможност да ги реализираш! Чрез моя тежък проект, твойте идея могат да хванат дикиш, както се казва!
                Искате да инвестирате в нов Боинг 747?
                Защо не?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
                  Сподели си идейте ако искаш на личен. Така и така скоро ще стигна до фонд, мога и с твойте проекти да се нагърбя!
                  И защо да го правя?

                  Коментар


                  • О, преди време. 19-20 години, вътрешни руски линии, с "Аэрофлот". както не съм релегиозен, току ме напуши

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                      Ехеее,

                      голям бъзик си правите тука...

                      Детето си има някакви мечти и се е престрашил да ги осветли

                      Аз си спомням, че преди 7-8 г имах 2-3 гениални идеи относно интернет сърфирането/софтуерите, но не съм ги споделил с никого по много причини и най-важните: в бг няма достатъчен потенциал за тяхното осъществяване, ако съм примерно цео на гугле или майкрософта е вече друго, но тука само усмивки Както се развиват нещата в ай ти сектора, предполагам, че до 5-10 г моите идеи ще ги има. Мен това не ме притеснява, дори ще ме рада след време да видя идеите си реализирани, дори и с закъснение от 15 г, дори и от някой друг.

                      Та оставете момчето да си мечтае, нищо лошо няма в мечтите
                      Сподели си идейте ако искаш на личен. Така и така скоро ще стигна до фонд, мога и с твойте проекти да се нагърбя!
                      Искате да инвестирате в нов Боинг 747?
                      Защо не?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Летял съм в /руски/самолет с правостоящи между седалките.
                        А съм летял и с такъв, дето, ако имаше 10000 чарка, 20000 от тях дрънчаха всеки за себе си и за комшията, ама, като кацна, не бяха останали сили и нерви на публиката за ръкоплескАния, таковата
                        Кажи от де за къде си летял, с коя компания ( може ди с "Сибирск'56 риновейтед еърлайнс"),
                        и срамота за рашъните поне една водка да дадат

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stkv Разгледай мнение
                          Ами разбирам от хора.. Ако не си се постарал дори да напишеш BOEING правилно, шансовете твоите планова да станат реалност отиват към нула..
                          Кажи, похвали се, може да впрегна възможностите ти, в друг мой проект!!!

                          Аз разбирам и от форекс!
                          Искате да инвестирате в нов Боинг 747?
                          Защо не?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bbzz24 Разгледай мнение
                            съвсем честно казано: мисля, че си се напушил яко
                            Ехеее,

                            голям бъзик си правите тука...

                            Детето си има някакви мечти и се е престрашил да ги осветли

                            Аз си спомням, че преди 7-8 г имах 2-3 гениални идеи относно интернет сърфирането/софтуерите, но не съм ги споделил с никого по много причини и най-важните: в бг няма достатъчен потенциал за тяхното осъществяване, ако съм примерно цео на гугле или майкрософта е вече друго, но тука само усмивки Както се развиват нещата в ай ти сектора, предполагам, че до 5-10 г моите идеи ще ги има. Мен това не ме притеснява, дори ще ме рада след време да видя идеите си реализирани, дори и с закъснение от 15 г, дори и от някой друг.

                            Та оставете момчето да си мечтае, нищо лошо няма в мечтите

                            Коментар


                            • Летял съм в /руски/самолет с правостоящи между седалките.
                              А съм летял и с такъв, дето, ако имаше 10000 чарка, 20000 от тях дрънчаха всеки за себе си и за комшията, ама, като кацна, не бяха останали сили и нерви на публиката за ръкоплескАния, таковата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Learn how to win in FX :) Разгледай мнение
                                1997г.съм пътувал от София до Ню Йорк с нашата авиокомпания без презареждане и билета в 2 посоки беше около 600-700 долара.На отиване,самолета беше фрашкан с араби и разни други и съвсем малко българи.Така беше претоварен,че цяло чудо е как излетяхме.Като кацнахме всички араби взеха да ръкопляскат. На връщане май бяхме полупразни. 5-6 чужденци и 10 българи.Незнам колко рентебилен е бил този курс.
                                Хи хи хи,

                                нищо лично, ама колко пъти си летял със самолет, че се впечатляваш от тези пляскания при кацането?
                                А как разбра, че сте претоварени, по 2-ма на седалка ли бяхте? Аи по-сериозно, като не знаеш как, с колко, се претоварва самолет не се излагай да коментираш.

                                Коментар

                                Working...
                                X