IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся инвеститор за закупуване на Самолети - BOING 747

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Внимавайте като купувате Боингите да не попаднете на китайски ментета.
    На външен вид са същите като оригиналните, обаче по двигателите е яко пластмаса вместо стомана.
    Не за друго, ми бързо се развалят а гаранция нанайси.
    А, и има оплаквания че седалките не са добре ушити и от черчеветата духа, затова тарикатите избягват да сядат до прозореца.
    Успех

    Коментар


    • Бигмастъре.

      Напрай ги тия самолети публични домове - знаеш ли що народ иска да пробва секс в самолет

      Или пък с нюд стюарди/стюардеси.
      Тогава от и от Долно до Горно Уйно да летиш, самолетите ти ще са пълни.
      Само трябва да намериш къде няма регулации и можеш да го направиш това.

      Няма смисъл да търчиш чак до Иран, пък и там с тоя шериат нищо не можеш да направиш.

      Айде сполай ти и да не забравиш да ми пратиш билет за първия полет

      Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
      Здравейте инвеститори. Следствие на дългосрочни и упорити дейности, имам подходяща форма на финансиране. Проекта е все още популярен и актуален, като в частта си дестинация, има възможност да пуснем и два самолета в Иран да правят само вътрешни полети. Търсим 5 милиона евро!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
        предлагат ми два междугалактически кораба с йонни двигатели по 5 милиарда парчето .
        изгодни ли са , да капарирам ли?
        че иска 5 проценра капаро , а на мен сичко ми вързано в късо злато @ 1590 и в момента ше ми е набутвация да ликвидирам позиции.
        иначе имам резервации на зелено до алфа центавър за следващите 10 години
        - Щом имаш резервация, капарирай - тъкмо, ще вземеш още някой и друг политиквеник - ще ги пратим там да колонизират, пък ниа тука да си отдъхнеме от тях

        Коментар


        • предлагат ми два междугалактически кораба с йонни двигатели по 5 милиарда парчето .
          изгодни ли са , да капарирам ли?
          че иска 5 проценра капаро , а на мен сичко ми вързано в късо злато @ 1590 и в момента ше ми е набутвация да ликвидирам позиции.
          иначе имам резервации на зелено до алфа центавър за следващите 10 години
          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

          Коментар


          • bigmaster, това да не си ти:
            IndiGo купува 180 самолета от Airbus на обща стойност 15.6 млрд. долара.

            Коментар


            • - По колко лефа ги искаш? Можем си осигури и по 2 /китайски/ и по 5- истински, хамерикански, такова

              Коментар


              • Купувам Airbus или Boing za полети между Sofia i Pernik

                Коментар


                • хаха, това да не е еър тайкуун бе, дай да ти кажа как да хакнеш меморито, където се пазят парите, да вземеш да си накупиш няколко летища и самолети.......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
                    Здравейте инвеститори. Следствие на дългосрочни и упорити дейности, имам подходяща форма на финансиране. Проекта е все още популярен и актуален, като в частта си дестинация, има възможност да пуснем и два самолета в Иран да правят само вътрешни полети. Търсим 5 милиона евро!
                    чакай е са идвам с милионите ама искам да видя Боинга първо ебати комедията

                    Коментар


                    • Здравейте инвеститори. Следствие на дългосрочни и упорити дейности, имам подходяща форма на финансиране. Проекта е все още популярен и актуален, като в частта си дестинация, има възможност да пуснем и два самолета в Иран да правят само вътрешни полети. Търсим 5 милиона евро!
                      Искате да инвестирате в нов Боинг 747?
                      Защо не?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
                        Идеята ми е закупуване на няколко самолета които да извършват полети примерно NY - LONDON или пък Лас Вегас( или Лос Анджелис - забравих от къде беше ) - Токио - имаше и такова търсене - която оферта ми хареса повече. Освен това - това е единственния самолет който може да прелети от България до USA без презареждане и ако има хора за натам - могат и от тука да се извършват полети - иначе полета от българия до USA продължава повече от 24 ч. с няколко прехвърляния - така времето се съкращава поне наполовина . Мисля, че това е супер бизнес!
                        Много на дребно играеш, мисли по-мащабно - има сериозна ниша с полетите до Луната и Марс - много перспективен пазар с огромен потенциал за растеж.
                        Don't work hard, work smart!

                        Коментар


                        • Връща се от пътуване в СССР един германец и се оплаква на баща си: Тате, в самолета за Москва не ни дадоха достатъчно пиене, не ни оставиха да полудуваме по пътя.... А ти ми каза, че като си пътувал за там, сте си правели каквото си искате.
                          - Ами ти с коя компания пътува?
                          - Как с коя, с Луфтханза, разбира се!?
                          - Е, аз пътувах с Луфтвафе......
                          Партия была, есть и будет есть!

                          Коментар


                          • Именно. Купи си 2 акции на Луфтханза и сънувай, че летиш над СССР. Каквото и да стане
                            и при война ще се лети, дори тогава има наплив. http://www.flife.de/kl.php?std_id=2

                            Коментар


                            • BIGMASTER тия преговори дето си ги водил, с кого и за какво си ги водил?
                              Проверил ли си, кога ще могат да се купят машините. За тия машини се чака. На склад - няма. В най-добрия случай, платиш ли сега първата вноска, ще получиш първия си 747 най-рано 2013 към края.
                              От там ти трябва коридор над Атлантика. А там навалицата е бясна. И за Еър форс 1 трябва да се заяви месеци преди полета кога и докъде ще лети, па камо ли за никому неизвестен Джъмбо.
                              Има лицензи за презокеанските полети. Проверил ли си, колко струват и дали въобще има свободни лицензи? Бройката им е ограничена и доколкото знам и затам се чака, и пак първо плащаш, после чакаш, да вземат на някой лиценза и да го дадат на теб. И тука е мъничкия проблем, че през туй време трябва да имаш самолетите и да летиш с тях.
                              Тоест трябва да си имаш авиокомпания, и тя да не е със със самолети АН-2, или ДС - 3 Дакота (при цялото ми уважение към тия две машини).
                              Тука почват да изникват и други въпросчета вързани един за друг: Летища и летищни такси, техническо обслужване и сервизна база. Щото туй не е на тати ти дачията, че кат изгори крушка да ходиш в сервиза на собствен ход че да ти я сменят. Персонал? Вервай ми, в момента бъка от квалифицирани пилоти, способни и сертифицирани да управляват 747. Само че, те в момента се снимат в реклами на трибестан и как беше онуй за простата. ... и повечето не могат да го вдигат самолетя.
                              Добре е, човек да има идеи! Обаче вземи си модифицирай идеята брат и си купи акции от някоя авиокомпания. Верно ще печелиш много по-малко, но пък мечтата ти ще се сбъдне с много по-малко риск, е верно и в много по-малка степен.

                              Ей затова, много уважавани колеги във форума, ти пишат за треви, дилъри и други такива работи.
                              Защото, трябва не да си БГ ученик, влизал в сайта на БФБ и редовно (надявам се) четящ инвеститорски форуми, трябва да се шеф на борда на директорите на сериозна авиокомпания, за да се изкушаваш от мечтата да летиш през океана.

                              А между другото, кажи ми някоя лоу кост компания която лети до америка. Трябва ми по лични причини.
                              Айде, че борсата отваря и ми се гледа филма.
                              Last edited by cmexypko; 07.02.2011, 18:46.
                              Бех мечка, сега ми се бичи нещо!

                              Коментар


                              • Търся инвеститор за закупуване на Самолети - BOING 747
                                Пуснал си тема на правилното място. Мога до седмица да ти уредя да закупиш няколко. Ако бройката е по голяма, може и отстъпка да договорим. Свържи се с мен на лични да уточним цена, начин на плащане и мащаба.

                                Коментар

                                Working...
                                X