IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся инвеститор за закупуване на Самолети - BOING 747

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Ами, трябва да развържеш кесията. Но като знам, че за собственият си хеликоптер смяташ да назначиш комбайнер, нямам идея кой ще ти кара боингите
    Идеята с Иран, е на български пилоти които работят в Африка. Аз само осигурявам инвеститорите.Макар че не виждам нищо сложно да се кара подобен самолет, щом една холивудска звезда си го кара сама.
    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

    Коментар


    • Черкезов, няма ли да вземеш Боинг за Иран

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Бойнг лесно ще купиш, въпреки бюрокрацията. По е важно да намериш подобни пилоти http://gizmodo.com/5875760/dont-watc...d-of-flying?hd
        Ами, трябва да развържеш кесията. Но като знам, че за собственият си хеликоптер смяташ да назначиш комбайнер, нямам идея кой ще ти кара боингите

        Коментар


        • Бойнг лесно ще купиш, въпреки бюрокрацията. По е важно да намериш подобни пилоти http://gizmodo.com/5875760/dont-watc...d-of-flying?hd
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tsekata Разгледай мнение
            Тая тема за момента бие "Бисери и вицове" Бил преговарял с Боинг хахахахах добре че гугъл те поправя като напишеш нещо грешно, че с "BOING" дори и телефона им не мойш намери хахаха
            Факт е, че името е сгрешено, ама това според нас, но може да има и производител на хвърчила с това име... както на времето маратонките Adibas : )))
            From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
            България Над Всичко

            Коментар


            • Тая тема за момента бие "Бисери и вицове" Бил преговарял с Боинг хахахахах добре че гугъл те поправя като напишеш нещо грешно, че с "BOING" дори и телефона им не мойш намери хахаха

              Коментар


              • А, според мен, Дохтурът замисля нещо интересно и вече ме гложди къде вижда скитата Възможност.
                Сериозно, този тип не винаги се шегува и току изрича някои истини...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                  Този проект може да се окаже и рентабилен!
                  Тъй като повечето авиокомпаний продават повече билети отколкото пътници могат да превозят - могат да се поемат тези които не могат да бъдат превозени - пък и така се отварят доста работни места в тая криза!
                  Ти луд ли си?!?!
                  From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                  България Над Всичко

                  Коментар


                  • Този проект може да се окаже и рентабилен!
                    Тъй като повечето авиокомпаний продават повече билети отколкото пътници могат да превозят - могат да се поемат тези които не могат да бъдат превозени - пък и така се отварят доста работни места в тая криза!
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Дълго отлаганият проект на американската авиационна компания Boeing – моделът 787 Dreamliner – извърши първия си полет през Тихия океан и се приземи успешно в Япония, информира АП.

                      Самолетът, който излетя от Сиатъл, се приземи рано тази сутрин на летище Ханеда в Токио. Машината бе тържествено посрещната с плакат "Добре дошъл в Япония” и с водни струи под формата на арки, изхвърляни от две пожарни коли на пистата.

                      На японска земя 787 Dreamliner, който се слави със своя икономичен разход на гориво, ще премине през серия от тестове от закупилата го компания All Nippon Airways (ANA) при подготовката му за комерсиални полети по линията Япония-САЩ.

                      Пристигането на самолета маркира края на тригодишното чакане на АNA за доставките му, които бяха няколкократно отлагани от 2008 г. насам поради технически проблеми.

                      Dreamliner разполага с два реактивни двигателя и е направен основно от въглеродни нишки и други композитни материали, вместо от традиционния алуминий. Те правят самолета по-лек и с 20% по-икономичен от традиционните модели със средни размери, съобщават от Boeing.

                      Освен икономичността, сред предимствата на модела са по-големите прозорци в пилотската кабина, повечето пространство в отделенията за багаж над главите на пътниците, и най-вече по-високото въздушно налягане в салона.

                      Така когато машината е на височина 10 км, налягането вътре ще отговаря на надморска височина от 1800 метра, вместо на сегашните 2400 м. Увеличеният приток на кислород ще подобри чувствително удобството на пътниците по време на дългите презокеански полети.

                      До момента Boeing имат 835 заявки за новия Dreamliner от различни авиокомпании по света. Първите доставки към АNA ще бъдат през август или септември тази година, уверяват от компанията.

                      Конкурентния на Dreamliner модел А350 на Airbus пък ще влезе на служба при Катарските авиолинии през 2013 г. Към момента европейската компания има приблизително 600 поръчки за новия си самолет, който също е направен основно от въглеродни полимери.


                      http://inews.bg/%D0%A2%D0%B5%D1%85%D...9_i.94378.html
                      Искате да инвестирате в нов Боинг 747?
                      Защо не?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                        недей им се връзва на завистниците...пиши на лични за среща...аз съм говорил с Израел ще съдействат за финансиране......само че отсега да знаеш моите са много алчни....така че хубаво премисли и се обади ...пет мил. са като джобни
                        Tаз сделка ако се осъществи по таз схема, малко по-късно CNN ще излъчва наживо от Иран и ще коментират как така нови новенички Боинги са се взривили, предизвиквайки огромни опустошения
                        Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                        Коментар


                        • голем майсторе,
                          не се връзвай на Йоската,
                          по-добре пиши на арменския поп
                          ггггггггггггг

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
                            Стига сте зрънкали глупости. Намеренията ми са сериозни и има проекто договор с Бойнг за лизингови условия, които надминават всички преференции за източно европейски инвеститор.
                            недей им се връзва на завистниците...пиши на лични за среща...аз съм говорил с Израел ще съдействат за финансиране......само че отсега да знаеш моите са много алчни....така че хубаво премисли и се обади ...пет мил. са като джобни

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
                              Здравейте инвеститори. Следствие на дългосрочни и упорити дейности, имам подходяща форма на финансиране. Проекта е все още популярен и актуален, като в частта си дестинация, има възможност да пуснем и два самолета в Иран да правят само вътрешни полети. Търсим 5 милиона евро!
                              объркал си рейса ,бе пич
                              тука сме само спекуланти,
                              та в този смисъл ако
                              издействаш достатъчно добра отстъпка
                              можем да ги прехвърлим през малък % и да ги шитнем на некои бълъци
                              пп ако не намериш тук човека
                              шо не пробваш с некоя бг банка
                              това са едни от най-стабилните фин
                              институции в еу, ако не знаеш де
                              да ти кажа

                              Коментар


                              • Стига сте зрънкали глупости. Намеренията ми са сериозни и има проекто договор с Бойнг за лизингови условия, които надминават всички преференции за източно европейски инвеститор.
                                Искате да инвестирате в нов Боинг 747?
                                Защо не?!

                                Коментар

                                Working...
                                X