IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся инвеститор за закупуване на Самолети - BOING 747

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И аз ще вляза със 100 лв

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
      Разбира се, вие за какъв ме имате?!
      .
      Ако не си Тихомир, Иво или Марин -за поредния куку

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
        Разбира се, вие за какъв ме имате?!
        Винаги сигурността на хората за мен е на преден план! Не мога да си позволя да договарям втора употреба.
        съвсем честно казано: мисля, че си се напушил яко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
          След секунди ще теглят Тото-2,мисля да спечеля джакпота и ще ти дам за първата вноска от лизинга
          моля те, бъди сериозен. човека ще обслужва лизинг за над 1 милиард долара без дори врата на летище да има и говорим за над $5 милиона лихва на месец, а ти за БГ тото.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bbzz24 Разгледай мнение
            чисто нови ли?
            Разбира се, вие за какъв ме имате?!
            Винаги сигурността на хората за мен е на преден план! Не мога да си позволя да договарям втора употреба.
            Искате да инвестирате в нов Боинг 747?
            Защо не?!

            Коментар


            • http://www.boeing.com/commercial/prices/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
                Със 100М Еуро, ще вземем 3 самолета на лизинг!
                След секунди ще теглят Тото-2,мисля да спечеля джакпота и ще ти дам за първата вноска от лизинга

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
                  Със 100М Еуро, ще вземем 3 самолета на лизинг!
                  чисто нови ли?

                  Коментар


                  • Със 100М Еуро, ще вземем 3 самолета на лизинг!
                    Искате да инвестирате в нов Боинг 747?
                    Защо не?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
                      Нямам авиокомпания, нито терминал, но всичко съм съгласувал с хората от които зависи, само да се появи инвеститор с 100 - 150М и всичко ще бъде договорено!
                      луфтханза, еър франс и много други от години лобират (плащат кинти), за да може да им се разреши да летят директно по направления като Ню Йорк-Лондон, а ти си договорил вече всичко
                      отделно, че 747 струва към 350 милиона долара, а теб 100-150 само те оправят, и това си договорил де

                      може ли да попитам в коя кръчма?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
                        Нямам авиокомпания, нито терминал, но всичко съм съгласувал с хората от които зависи, само да се появи инвеститор с 100 - 150М и всичко ще бъде договорено!
                        Ама ти нищо не търси6.Само мултимилионер готов да стане обикновен милионер

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bbzz24 Разгледай мнение
                          а ти като си сериозен, кажи от коя авио компания си?
                          има 1 законодателство, според което само от home hub летището ти може да извъшваш трансгранични полети. имаш ли запазен терминал някъде, че да имаш т. нар. home hub?

                          или да постваме тази тема в бисери и вицове?
                          Нямам авиокомпания, нито терминал, но всичко съм съгласувал с хората от които зависи, само да се появи инвеститор с 100 - 150М и всичко ще бъде договорено!
                          Искате да инвестирате в нов Боинг 747?
                          Защо не?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Готов си, пич: Вече си освободих гаражето от голф-а, моем приБра, има-нема, пет Боинг-а вътре.
                            Ма най-добре, да е Airbus A380 , оти вози повеке матриял наведнъж и /забележи!/ също прелита Атлантика наведнъж. няа са лъжем, баси
                            Не мога да рискувам живота на бъдещите си клиенти с Airbus A380 http://www.dnes.bg/world/2010/11/04/...us-a380.102890
                            Искате да инвестирате в нов Боинг 747?
                            Защо не?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
                              Обявата е сериозна, моля само за сериозни и ангажиращи предложения!
                              а ти като си сериозен, кажи от коя авио компания си?
                              има 1 законодателство, според което само от home hub летището ти може да извъшваш трансгранични полети. имаш ли запазен терминал някъде, че да имаш т. нар. home hub?

                              или да постваме тази тема в бисери и вицове?

                              Коментар


                              • Обявата е сериозна, моля само за сериозни и ангажиращи предложения!
                                Искате да инвестирате в нов Боинг 747?
                                Защо не?!

                                Коментар

                                Working...
                                X