IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се забранят ли печките на дърва в градовете ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    Импе, и 100хил печки не могат да ти докарат този прах, за който говориш.
    Но май, пропускаш едни тец-ве наоколо и това, че София от години не е мита и навсякъде е кал, кал и само кал.
    Сиво, ръфано и кално - това е София.
    Дори няколкото ултра модерни сгради са гротески при липсата на облик.Ползата от тях е, че поне София става малко по-светла
    това не е кал, а сажди, виж как се рее във въздуха като духне вятър, много по-лека материя е.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      ЕС е вкарал норми, които ще заважат за нас от юли, но не вярвам да ги спазват по причини, идиотски сами по себе си, но обичайни за идиотската ни територия.

      Значи аз, ако отида в кръчмата не мога да запаля цигара, за да не опуша трите невротизирани лелки, които смучат сокчета на съседната маса, макар никой да не ги е докарал зорлем в заведението... но отвратителният хъхряк може да натъпче в кюмбето сурови клони, пластмаси, гуми и хартии и да ме трови в собственият ми дом, както и още 30 000 души освен мене, защото бил имал права... включително да си струпа незаконна колиба на чужда земя, от която да ни трови.

      Да не ми обясняват, че било от трафикът, защото кантората ми е на Попът, а в сравнение с кварталът ми, въздухът там ми се струва като от планински курорт.

      Импе, и 100хил печки не могат да ти докарат този прах, за който говориш.
      Но май, пропускаш едни тец-ве наоколо и това, че София от години не е мита и навсякъде е кал, кал и само кал.
      Сиво, ръфано и кално - това е София.
      Дори няколкото ултра модерни сгради са гротески при липсата на облик.Ползата от тях е, че поне София става малко по-светла

      Коментар


      • Не мога да разбера защо правите толкова сложни елементарни неща.Връщат жителството и проблема се разрешава.Всички до трето коляно които не са родени в града напускат и се връщат по родните места.Въздуха става чист и свеж като на село тъй като населението на големите градове намалява с 90% .
        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Но, с една заплата, можеше да си купиш едни 10000 /десет хиляди/ киловатчаса ел.енергия. /при 200 лв и 2 стотинки, съответно.
          - Дали е и сега така, а?
          ...
          Не мисля.
          3% от домакинствата в страната разполагат с 50 лева на месец.

          Тоест - 180 000 човека в България живеят с по-малко от 34,98 долара на месец, което прави по 1 долар и 16 цента на ден, колкото са доходите на бедните в Африка, Шри Ланка и Бангладеш.

          Едва 2 % от хората имат доход от 750 до 1000 лева.

          2 % броят на тези, които взимат над 1000 лева.

          Най-голяма част - 30 % ако имат късмета да работят, изкарват месеца с между 250 и 500 лева. 6 % имат на разположение между 50 и 100 лева.

          13 % от изкарват 30 дни с между 100 и 150 лева.

          Тези, които живеят с между 150 и 200 лева са 19 %.

          http://www.novatv.bg/bg/news/view/12...81%D0%BA%D0%B8

          Ако тия някой ги накара да се топлят на ток, Либия ще е бледо подобие
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • има 1 поговорка: клин, клин избива.

            наистина тази варварщина отопление на дърва и въглища трябва да спре, за 5 мин навън в това време колата ти е кочина, отделно, че като изсъхне този боклук се диша.

            от друга страна не може да им го набиваш двойно или тройно на бедното население като им ограбиш предприятията, после им крадеш от данъците с ДДС измами, после им го набуташ и със скъп ток и да очакваш да са цивилизовани, те просто нямат пари и нямат друг начин за отселяване.

            Коментар


            • Ден като днешния и печките вдигат над нормата 10 пъти вредния фин прах !!!
              Пир за белодроните доктори

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
                Ей Импе ама хич не ги обичаш ти м***алите..... Явно ти е време да влизаш в политиката и да идваш на власт...
                Aми как да ги обича, като там живее.
                И ти да си, и те ше ги мразиш много.

                Коментар


                • Цени на електрическата енергия при продажба от производители

                  Цена на електрическата енергия, произведена от фотоволтаични централи:

                  а) с инсталирана мощност до 5кВтп - 823 лв./МВтч.
                  б) с инсталирана мощност над 5кВтп - 755 лв./МВтч.

                  http://www.dker.bg/prices_el.htm

                  При тия цени просто забравете някой да се топли на ток

                  Няколко думи за далаверата в България с така наречените "възобновяеми източници": http://borsi.blog.bg/biznes/2010/07/...oviaemi.571235
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Но, с една заплата, можеше да си купиш едни 10000 /десет хиляди/ киловатчаса ел.енергия. /при 200 лв и 2 стотинки, съответно.
                    - Дали е и сега така, а?
                    ...
                    Не мисля.

                    Коментар


                    • Имам спомен от преди 1989 г.Тогава всички се отопляваха на ток с акумулиращи печки.

                      Коментар


                      • Рапанов - ами и ти да си на мое място - и ти няма да обичаш. Знаеш ли какво е по 4-5 денонощия да не смееш да си отвориш прозорецът и за минута, защото колкото и да се е спихнал въздухът в стаята ти, навън да е 10 пъти по-лош? Какво е като кашляш, да плюеш чернилка и да те боли тимберицата още със събуждането сутрин? Това - само свързано в темата - да не говорим за останалите гнусотии и престъпления на тия отвратителни твари.


                        Пешов - на село е друго. Разбери, че да пушат комините на 38 печки заредени с хубави сухи дърва е дори приятно, но когато говорим за хиляди кюмбета, натъпкани с всевъзможни боклуци, вече става страшно.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Moмчета по селата ще ги забранявате ли?Че нещо взех да се тревожа с какво ще се топля

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            ЕС е вкарал норми, които ще заважат за нас от юли, но не вярвам да ги спазват по причини, идиотски сами по себе си, но обичайни за идиотската ни територия.

                            Значи аз, ако отида в кръчмата не мога да запаля цигара, за да не опуша трите невротизирани лелки, които смучат сокчета на съседната маса, макар никой да не ги е докарал зорлем в заведението... но отвратителният хъхряк може да натъпче в кюмбето сурови клони, пластмаси, гуми и хартии и да ме трови в собственият ми дом, както и още 30 000 души освен мене, защото бил имал права... включително да си струпа незаконна колиба на чужда земя, от която да ни трови.

                            Да не ми обясняват, че било от трафикът, защото кантората ми е на Попът, а в сравнение с кварталът ми, въздухът там ми се струва като от планински курорт.


                            Ей Импе ама хич не ги обичаш ти м***алите..... Явно ти е време да влизаш в политиката и да идваш на власт...
                            Last edited by Eti_; 23.01.2011, 16:02.

                            Коментар


                            • ЕС е вкарал норми, които ще заважат за нас от юли, но не вярвам да ги спазват по причини, идиотски сами по себе си, но обичайни за идиотската ни територия.

                              Значи аз, ако отида в кръчмата не мога да запаля цигара, за да не опуша трите невротизирани лелки, които смучат сокчета на съседната маса, макар никой да не ги е докарал зорлем в заведението... но отвратителният хъхряк може да натъпче в кюмбето сурови клони, пластмаси, гуми и хартии и да ме трови в собственият ми дом, както и още 30 000 души освен мене, защото бил имал права... включително да си струпа незаконна колиба на чужда земя, от която да ни трови.

                              Да не ми обясняват, че било от трафикът, защото кантората ми е на Попът, а в сравнение с кварталът ми, въздухът там ми се струва като от планински курорт.

                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Тази година през петък, събота, неделя е най-зле.
                                Не се търпи трябва човек да се изнася от градовете. Въздуха е замърсен все едно са пуснли още 5 завода, като Кремиквци.
                                Ще има бум на всякакви блеодорбни заболявания следващите години
                                Жалко, че тук това ще се промени много бавно.
                                Дано ЕС вкара некви норми, както е при цигарите, че да стане бързо !

                                Коментар

                                Working...
                                X