IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се забранят ли печките на дърва в градовете ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    И аз съм ги гледал на стройкото в НДК. Там, ако се не лъжа ми обясняваха за 95% КПД. Възможно ли е това?
    Иначе се продават и на бул."Мадрид в близост до "Черковна".
    Moже , лорде , може ...всичко е възможно докат те омагьосват да купиш ...е , ти сам знаеш де ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Тва към момента е най доброто скъпички са ама са супер.Много топлят страхотен дизайн.Аз съм на такава печка харесах ги на едно изложение Стройко.Старата печка тежи 100 кила тия са по тежки.Не гледай нежният дизайн тежат много.Ако решиш да се топлиш с такава гледай да си земеш модел с тавичка щото някои модели нямат.Доколкото помня магазини имат преди моста Чавдар на Дондуков и срещу кино Арена преди метростанция Вардар.Тая която имам аз няма фурна имам модели комина излиза отзад и такива отгоре.Не съм им гледал моделите скоро но предполагам че имат и модел с фурна.
      И аз съм ги гледал на стройкото в НДК. Там, ако се не лъжа ми обясняваха за 95% КПД. Възможно ли е това?
      Иначе се продават и на бул."Мадрид в близост до "Черковна".

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Бате Пешо, понеже знам, че най-разбираш от енергетика в инвестира, как ще коментираш или прецениш разликата м/у тези мънички симпатични чугуни и старата печка, която тежи 100кг., не преувеличавам и има плоча и фурна?
        Тва към момента е най доброто скъпички са ама са супер.Много топлят страхотен дизайн.Аз съм на такава печка харесах ги на едно изложение Стройко.Старата печка тежи 100 кила тия са по тежки.Не гледай нежният дизайн тежат много.Ако решиш да се топлиш с такава гледай да си земеш модел с тавичка щото някои модели нямат.Доколкото помня магазини имат преди моста Чавдар на Дондуков и срещу кино Арена преди метростанция Вардар.Тая която имам аз няма фурна имам модели комина излиза отзад и такива отгоре.Не съм им гледал моделите скоро но предполагам че имат и модел с фурна.
        Last edited by power grid; 18.11.2017, 09:48.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Ма тва са пенционери богаташи рентиери.Глей ся тука кво става.Нищо не пуши излаа сал водна пара
          http://www.bergbg.com/berg_news.html?id=1&page=2
          Бате Пешо, понеже знам, че най-разбираш от енергетика в инвестира, как ще коментираш или прецениш разликата м/у тези мънички симпатични чугуни и старата печка, която тежи 100кг., не преувеличавам и има плоча и фурна?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Ма тва са пенционери богаташи рентиери.Глей ся тука кво става.Нищо не пуши излаа сал водна пара
            http://www.bergbg.com/berg_news.html?id=1&page=2
            Не пуши докат не го напраскаш със шпертплат , талашит и галоши...

            Коментар


            • Броят на пенсионерите в София:
              1)
              - в края на 2000г. беше 329,680 души
              2)
              - в края на октомври 2017г. беше вече 342,073 души
              Така, че бъдещето на печките на дърва дори и в София е ГАРАНТИРАНО...





              http://noi.bg/aboutbg/st

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение
                Броят на пенсионерите в София:
                1)
                - в края на 2000г. беше 329,680 души
                2)
                - в края на юни 2017г. беше 341,979 души
                Така, че бъдещето на печките на дърва дори и в София е ГАРАНТИРАНО...





                http://www.noi.bg/aboutbg/st
                Ма тва са пенционери богаташи рентиери.Глей ся тука кво става.Нищо не пуши излаа сал водна пара
                http://www.bergbg.com/berg_news.html?id=1&page=2

                Коментар


                • Броят на пенсионерите в София:
                  1)
                  - в края на 2000г. беше 329,680 души
                  2)
                  - в края на юни 2017г. беше 341,979 души
                  Така, че бъдещето на печките на дърва дори и в София е ГАРАНТИРАНО...





                  http://www.noi.bg/aboutbg/st

                  Коментар


                  • https://nova.bg/news/view/2017/04/05...4%D1%83%D1%85/

                    Коментар


                    • трейдъре, иди ги спри, какво само намилаш !?!?!)))) ние сме гледали, гледали, нагледале сме се ))))))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Гласувайте за БСП ако те все още притежават тези техни уникални способности - еврофондовете веднага да бъдат спряни. Спирането им ще реши проблема с концинрирането на парите в София и с това и проблема с мръсния въздух ще се реши.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Импе ти това го твърдиш защото ти ли си го казал в лицето на "императора"!???))) Някакви данни, числа, доказателства да имаш !?!? Или че е духнал ветъро и изгонил смока широкото софийско поле !?!? Ако се качиш на Витоша (по виоско нема))) ) и погледнеш нали знаеш какво ще видиш !?!? Според мен не само печките но и самия живот у градо-големия требва да се забрани !!!! ))) Ама нема как да стане, понеже у градо се развъждат императорченца (ако мога така да се изразя иносказателно, като си позволих да те изрецитирам малко ))))) Шегувам се бе импе, не се заяждам, шегите ми са такива доста груби, не се хващат винаги във форума, не може да се предаде, тона, изражението, начина на изказ, после някои любими съфорумци се впрягат (с любимите ми е най-солен хумора) ))) Ама и вие много енергия изпотрошихте за тея печки , а никой нема статистика колко са печките, къде, защо, как нима. Да не се окаже че ако всички минете на климатици и да ви пуснат на режим а !?!? Помните ли какво хубаво беше на режим,!?!? ))) И не само това разбира се, но да дайте да вием тука и се правиме на българе, нале!!!! И българия на 3 морета - искаме, иначе не те зачитаме за Дуче !!! ))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Сега като се стопли времето и проблема с мръсния въздух ще бъде забравен до следващата зима. Ето така проблема ще намери своето решение, може да се смята за решен до следващата зима. И не ме питайте кой го е решил - със сигурност не са политиците защото те създават проблеми за да активират масата да ги избере, те проблеми не решават. Познавам един кмет на населено място който буквално го преобрази, реши много проблеми и естественно на следващите избори хората "забравиха" да отидат да гласуват за кмет понеже висичко е ОК и беше избран един който си купи гласове, купените гласове са много надеждни и сега този новия кмет просто събира пари за да си купи следващите избори и не се занимава с решаване на проблеми пък и доста проблеми излязоха нови тъй че ще трябва да отидат да гласуват за него та да им ги реши.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Времето се стопли и въздухът се изчисти. Как ще обясни това лицето йорданка фъндъкова, според която колите на хората са основният замърсител? Щото не съм видял трафикът да е намалял или поне не забалежимо....
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Отоплението на твърдо гориво влезе и в предизборните клипове - https://www.facebook.com/dabulgaria....c_ref=NEWSFEED

                                Коментар

                                Working...
                                X