IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До 2 г лих% по валутните депозити в БГ ще достигнат 20-25%

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук ще са необходими малко повече разяснения, защото в темата има противоречия още от първия пост. USD - 20-25% , EUR - 10-15% лихва и в същото време USD ще поскъпва спрямо еврото. Това не го разбирам. Здравата логика сочи, че валутата с по-висока лихва поевтинява.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
      Хехеехе

      Купонът започва до месец!!!!

      Нещата са по-лоши отколкото си мислих!!
      Моля, дай няколко параметъра на процеса "започва".
      Може и общо описателно, не е необходимо да се пишат конкретни числа.
      Надявам се да не ме заподозреш в някакво заяждане или опит за ирония. Не става дума за това, в никакъв случай!

      По стара традиция през пролетта чаках с нетърпение да грейне слънцето, което у нас е знак, че напрежението временно отслабва и отлагаме сериозните проблеми за есента.
      Още тогава бях склонен да очаквам извести събития.
      Субективно ми се струваше, че вероятно могат да се случат късна есен.
      За февруари и март 2011 не желаех да мисля категорично. И сега е така.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
        Хехеехе

        Купонът започва до месец!!!!

        Нещата са по-лоши отколкото си мислих!!
        Ти да не пласираш фалшиви долари, че пишеш глупости. Обясни ми малко каква е разликата между левов и валутен депозит (незначителната в лихвите не я посочвай).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
          Хехеехе

          Купонът започва до месец!!!!

          Нещата са по-лоши отколкото си мислих!!
          Не се ли усещаш че само ти пишеш тук.Поне го прави с два ника.С единия пиши за апокалипсиса с другия му вярвай и се възхищавай колко си велик

          Коментар


          • Хехеехе

            Купонът започва до месец!!!!

            Нещата са по-лоши отколкото си мислих!!

            Коментар


            • В нашия университет в психиaтрията сме учили, че на 31.12.1980г . ФЕДЕРАЛ ФЪНДС достига 22.00%

              Колко са били лих % по депозитите според вас в някои баМки?

              хихихих

              Мдаа хосе,

              Никой няма да си държи парите в Бамка!

              НЕ Е ПРЕПОРЪКА!!1

              Все пак от психиaтрията пиша!!! Дават по 1 час на ден да ползваме интернет, акo си изпием лекарствата!!
              Last edited by SPEKO; 04.06.2010, 18:48.

              Коментар


              • предлагам да прекръстят темата на -
                ПОРЕДНИЯ АПОКАЛИПТИК СЕ ИЗПУСНА
                хем ще е вярно, хем отразява обективната действителност и хармонията на живота.

                такива идиоти, майкоооо

                Коментар


                • SPEKO ако лихвите по валутните депозити стане 20-25% то банките и икономиката като цяло са в много тежко състояние или пред фалит.Кой ще е този лудия тогава който ще си вложи парите в банка?Такива лихви по депозитите по-скоро ще уплашат хората отколкото да ги стимулират да спестяват.Банките това го знаят.Освен това толкова скъп ресурс превръща банката в пирамида и БНБ и КФН несъмненно ще се намесят.
                  Състраданието не е добродетел

                  Коментар


                  • Би ли ми обяснил след като за депозити предвиждаш лихви от 20-25 %, какви ще са лихвите по заемите и кой ще ги плаща ?!
                    Аз защото не виждам навалица сега за кредити камо ли при лихво от 35 до 40 % процента.
                    Извода си го правя от маржа в момента на банките между депозит и кредит.

                    Коментар


                    • Лихв % леко намаляха, ама нали знаете, че океана леко се отдтъпва преди голямата вълна, а тя идвааааааа!!!!!!

                      Коментар


                      • споко ще ги бием тези нива

                        Коментар


                        • Май ще се наложи да хеджираме доларите с много дълбок стоп за извесно време!!
                          Ей, на такива здрави нива, много съм изнервен и по 24 часа с дни седя пред компа и откачам!


                          Тя лихвата е ясна, доходността трябва да се сметне, но е ниска, а тея па и недоволни!
                          Тея ако направят аукцион за 300млн средната поръчка ще е 50-60 лв

                          ХАХАХАХААХ

                          Това е цирк!
                          МФ се напъват като гладни на сране!!!

                          Коментар


                          • http://money.ibox.bg/news/id_2067201272

                            Speko, я сметни каква лихва търсят от
                            последната емисия БГоблигации,
                            нещо ми се струва големичка.
                            И какво ли значи "Съгласно взетото от Министерството на финансите решение, всички постъпили поръчки бяха отхвърлени."

                            Коментар


                            • Успех,SPEKO!

                              Коментар


                              • Продължавам да толерирам поскъпването на долара към момента!!

                                Дано бием тези много здрави нива 1,20-22!!!

                                Успех на всички доларофили!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X