IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До 2 г лих% по валутните депозити в БГ ще достигнат 20-25%

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
    Усвоих този месец 70к е от райф на 8.5% - 4г. такса обсл.0.25% , без такса за отпускане - 100е за разглеждане.

    Общо взето голямо фантазиране пада тука
    Много интересно! Ще отскоча да проверя има ли такива условия, гледам, че дават 7,1 % по депозитите? Колко ти е ГПР?

    Коментар


    • 8,5 ~ 7,7 + 3 М Euribor ? тои няма да е все такъв... поне не е за много години този кредит ама при ипотечен ще е голямо гърбене дори и само с два процента да мръдне
      mWPCloud.com

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
        Усвоих този месец 70к е от райф на 8.5% - 4г. такса обсл.0.25% , без такса за отпускане - 100е за разглеждане.

        Общо взето голямо фантазиране пада тука
        + 1 . Аз понякога се чуда тия в кой свят живеят, че пишат такива глупости.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          Ами за депозитите още не е толкова, но по кредитите 20 % вече е факт, дори за сериозни суми и със сериозни обезпечения. Тези дни се интересувах и като се сметне лихвата+такса за отпускане+такса за обслужване и така нататък лихвата при ВСИЧКИ положения става над 20 %. Говориме за годишна лихва, не за годишно оскъпяване!
          Усвоих този месец 70к е от райф на 8.5% - 4г. такса обсл.0.25% , без такса за отпускане - 100е за разглеждане.

          Общо взето голямо фантазиране пада тука

          Коментар


          • Всички, които ми се довериха, когато пуснах тази тема сега се радват на скъпия долар и на това, че нямат акции на БФБ!!

            Остава само депозитите да скочат, ако въобще има банки в БГ до 1,5г. за да ви ги предлагат!!!!

            Дано ЕЦБ, налее още 2 трилиона, че да има поне банки!!!!!

            Коментар


            • Ами за депозитите още не е толкова, но по кредитите 20 % вече е факт, дори за сериозни суми и със сериозни обезпечения. Тези дни се интересувах и като се сметне лихвата+такса за отпускане+такса за обслужване и така нататък лихвата при ВСИЧКИ положения става над 20 %. Говориме за годишна лихва, не за годишно оскъпяване!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mr_crash
                Speko, я кажи нещо за златото, хартишките са ясни.

                Не знам какво да ти кажа.

                Златото не ми е ясно!Аз никога не давам прогнози за злато и швейцарски франкове и никога не ги играя!
                За мен цените са високи и аз имам малко златни активи. Златото си остана подценено. Знам ли, трябваше до сега да достигне цена от поне 1500$, но не стигна
                !
                Дългосрочно златото ще пада, но средносрочно и краткосрочно не мога да кажа!
                При златото не е проблем да чукнем до 2 месеца 2000$ и да се върнем на 700$ до нови още 2 месеца и ти това много добре го знаеш. Не го прогнозирам, а просто го коментирам!
                Казвам, че това е много лесно податливо на краткосрочна манипулация!

                При безработица и дефлация в цял свят, без Китай, Индия и Турция, въпреки, че населението на последните 2 държави са луди на тема злато, не виждам как златото ще расте!
                Няма да има търсене на злато! При тази безработица, ако случайно фалираме и златото стане 3000$ нали се сещаш, че ще клекнем всички в реките, вместо да ходим да бачкаме!!! За един ден спокойно се добива по 1 грам с подръчни материали

                Гледай ти петролът и природния газ. Мани го златото!

                Не , че ако петролът стане 500$ няма да ходим да пускаме сонди и да си правим сами бензин, нафта и пропан-бутан!!!!!
                !

                Коментар


                • Speko, я кажи нещо за златото, хартишките са ясни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SubZero
                    Първоначално изпратено от SPEKO
                    Въпреки огромните пари, които ЕЦБ ще налива, аз не съм си променил мнението!!!
                    Тези пари не са достатъчни!!!!!
                    Ако изобщо има някаква логика, която те е довела до прозрението за 25 процентови лихви, ти би трябвало да се радваш, че ЕЦБ ще налива милиарди.

                    Четейки последния ти пост оставам с впечатлението, че и ти не си наясно как се раждат "прогнозите" ти.


                    Ще видиш, че ЕЦБ ще трябва да налее още 2 трилиона минимум до 1г!!!!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPEKO
                      Въпреки огромните пари, които ЕЦБ ще налива, аз не съм си променил мнението!!!
                      Тези пари не са достатъчни!!!!!
                      Ако изобщо има някаква логика, която те е довела до прозрението за 25 процентови лихви, ти би трябвало да се радваш, че ЕЦБ ще налива милиарди.

                      Четейки последния ти пост оставам с впечатлението, че и ти не си наясно как се раждат "прогнозите" ти.

                      Коментар


                      • Въпреки огромните пари, които ЕЦБ ще налива, аз не съм си променил мнението!!!
                        Тези пари не са достатъчни!!!!!

                        Коментар


                        • А ДО 4 ГОДИНИ ЩЕ СТИГНАТ 50% НАЛЕ?
                          Айде по скромно ... за всички има ... акции де ..!.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SPEKO
                            http://money.ibox.bg/news/id_2092597104

                            Moody's даде негативна перспектива за банковата ни система

                            Почва се!!!!!!

                            Да не изгори някой с левовете, ей??????
                            То с левовете как и да е, ама по интересно е с ойрото да не стане аталък.

                            Коментар


                            • http://money.ibox.bg/news/id_231845000

                              Fitch заплаши да понижи кредитния рейтинг на България

                              Коментар


                              • http://money.ibox.bg/news/id_2092597104

                                Moody's даде негативна перспектива за банковата ни система

                                Почва се!!!!!!

                                Да не изгори някой с левовете, ей??????

                                Коментар

                                Working...
                                X