IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg (архив до 20.09.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Ми то там само простотиЙ Споко, правят архив хората
    Прав си,че се е обърнала на ..бля бля.
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Темата ви на форекс е апсолютно несериозна ..одблъсквашта младите трейдари и хората интересуваштисе от валутните двойки.Reda жабата и тарантилата ...никовете ...пишат абсолютно несериозно по темата,моля да банвате несериозни драсканици .
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
        Абе, деца,
        Свободата ни на словото е да отидем сами пред президентството, пред министерствата...
        А може и тук. Направили са го хората Тук никой не може да ви редактира
        Имате 3 декара място и 260 "пиедестала". Само трябва да си докарате слушатели...
        Адресът: Palais Royal, Cour d'Honneur

        Коментар


        • Абе, деца,
          темата е нещо като забележки или питания към управата на сайта.

          Но не е за модератори или администратори.

          Нека я оставим такава тема - за въпроси - а който смята, че модераторите не са добри (има го, има го), първо пише на администратор, чака отговор, мисли - и най-накрая, за форс-мажорни обстоятелства се оплаква в нова тема.
          Ако е прав, и ния шъ съ фключим.

          Но положението е следващото:
          Предложена ни е катедра, от която да говорим на масите.
          Тя е платена и предложена от Инвестор.
          Ако Инвестор реши, че използваме катедрата му не в негова полза, той има правото да си дръпне катедрата. Така че тук не става въпрос за свобода на словото.
          Свободата ни на словото е да отидем сами пред президентството, пред министерствата, пред къщата на Бойко, пред... ... и така нататък и да поговорим на тези ...ммм ...на тези маймуни.

          Не търсете Инвестор за свобода на словото - и не му се сърдете - става въпрос за изработка на пари

          А че ни оставят да говорим пиперливи неща - радвайте се

          Коментар


          • Инвесторе, трябва нещо да се направи. Не мога да приема ежеминутни обиди от многоуважавания msimov. Не знам какъв точно е случаят при него, но щом като той не може да се спре, и вие не можете да направите това.... Аз спирам да пиша до момента в който не направите нещо.

            Коментар


            • Бертраме радвам се, че го написа тоя пост да те видят колко си умен останалите потребители и теб.
              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                Момци, моля ви да спазвате добрия тон. С обиждането на модератори няма да постигнете много.
                Обида щото така ти изнася а иначе обективна истина.

                И само не си мисли, че като се съберете повече това значи, че не мога да ви туря под един знаменател всичките като се защитавате. Парите не ги ценя изобщо но съм отмъстителен до лудост.
                Last edited by msimov; 17.09.2012, 15:15.
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Момци, моля ви да спазвате добрия тон. С обиждането на модератори няма да постигнете много.
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • Ами да ,но вече е късно за сериозност или стандарти при медиите и без това са като развалено огледало.Камо ли форума им.

                    Коментар


                    • Изобщо не се учудвайте ако някой от модераторите получи от мен някое персонално дело в бъдеще.

                      Аз с потребители не се занимавам. С тях можем да си пишем всичко. Но при модераторите нещата стоят съвсем различно.
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • Ако Инвестора е сериозна медия всички модератори няма да са с анонимни никове а ще са с реалните си имена.
                        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                        Коментар


                        • До къде могат да докарат човек наглите мажоритари Симов спри се бе човек! Патките са си патки... Животът продължава

                          Коментар


                          • За Пилето от мен:
                            http://www.youtube.com/watch?v=yVdJBNQMCMc
                            http://www.youtube.com/watch?v=s_Yay...eature=related

                            Пиле -
                            Last edited by vmаnkov; 05.09.2012, 18:51.
                            Свободен във виелицата.
                            http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от СоКоЛоВв
                              И ПО СЪЩИЯТ НАЧИН НЕ ПРИБЪРЗВАЙ ДА ЗАКЛЮЧАВАШ ДАЛИ СЪМ НАРОЧНО ДУБЛИРАЛ НИКА НА АМСТЕРДАМКАТА, КОЯТО МЕЖДУ ДРУГОТО, КАКТО И ТИ СТЕ СУПЕР НЕАДЕКВАТНИ МОДЕРАТОРИ.
                              Против правилата на форумите е да се коментират модераторите като субекти.

                              Не го правете, щото не сте прави по принцип.
                              (а аз съм отделно, тук ме оставят малко за мерудия)

                              Amsterdamm е коректен модератор. В този форум, а пък и сравнено с други форуми/сайтове.

                              Са ше видиш, как ше ни изтрият - и правилно.

                              Ако имаш оплакване от модератор - кажи на администратор на ЛС.

                              Иначе ше започне една непродуктивна война ползватели<->администрация.
                              Свободен във виелицата.
                              http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                http://www.vbox7.com/play:c364b67f00

                                Въздействието му е като на "Интернационала".....
                                Готина песньовка. Направена и изпята от народа
                                Свободен във виелицата.
                                http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                                Коментар

                                Working...
                                X