IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg (архив до 20.09.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • До Investorbg

    Наивник!
    Не съм го писал аз!

    Аз пиша за Бг новини и само като срещна някоя новина от чужбина или е паднал самолет я пиша в Новини

    ОК?

    Коментар


    • До Investorbg

      Марияне, какви милиарди, каква Белгия, какви компютри, какви компоти???

      Коментар


      • До Investorbg

        Търсенето засега е като се задават темите от последната година и с FIND (контрол + Ф) се задава ключова дума и се търси в коментари

        Коментар


        • До Investorbg

          Много си прав Радо, за сега можеш само да търсиш за публичните Компании от секция "Информационен архив" , опитваме се да правиме "умно" търсене, а това отнема доста ресурси.
          Ще пуснем скоро и търсачка за всичко, но непрекъснато се трупат други неотложни проблеми по базите

          Коментар


          • До Investorbg

            Пичове, една търсачка за темите ако направите, цена няма да имате.

            Коментар


            • До Investorbg

              Върху деноминираните в долари и в евро ЗУНК-ове се начислява лихва съответно от 2.79 и 3.75%.
              Благодаря за забележката.

              Коментар


              • До Investorbg

                Една забележка. Това не е дохода, а купона по ЗУНК облигациите. Дохода по тях е около 7-7,5 процента.
                Левови ЗУНК-ове трудно се намират, но дохода по тях не е по-висок.

                Коментар


                • До Investorbg

                  Спрете се бе хора, от къде я докарахте тази доходност по ЗУНК-а??? А всъщност, някой търгува ли в момента левов ЗУНК???

                  Коментар


                  • До Investorbg

                    Репортер,
                    Нямам(х нищо против вчерашното отразяване на сделката, а онова от преди няколко седмици. То се различаваше коренно от безпристрастността на вчерашния постинг в Новини и анализи. Както и да е! Знам, че се допускат грешки и не се сърдя на никого за това. Моля, не ме разбирайте погрешно, особено Репортер.
                    Днес денят започва добре, така че нека забравим за случилото се)))
                    Между другото, днес в. Пари пишат, че клиент на известна брокерска къща е КУПИЛ НА ПАЗАР еди си колко акции на Нефтохим, а после е минал и пакета... Май събитията на БФБ са пообъркали българските журналисти ))
                    Поздрави!

                    Коментар


                    • До Investorbg

                      След разговори с брокери взех решението, че заглавието трябва да е "бяха купени 125 хил. акции", а не "бяха продадени, изсипаха ги или т.н.".
                      Един от брокерите каза "какво лошо има половин милион влиза на пазара, някои е дал половин милион".
                      Друг каза "пак ще събудиш мечето" (разбирайте пак ще го напиша негативно).

                      първо: Истина ли е, че наистина се купиха 125 хил. акции.?
                      второ: в материала не съм споменавал нищо за начина на извършване на сделката (както се коментира за блокови сделки в темата Нефтохим и т.н.) Така ли е?
                      трето: това, че съм написал 100% факти без очакваните от негативно насторените играчи "черни краски към новината" не е неправилно

                      На позиция съм в Нефтохим, но винаги съм бил безпристрастен в новини.
                      примери много. (например миналата седмица не съм и споменал покачването до 6 лв.)

                      Коментар


                      • До Investorbg

                        Гено, още веднъж извинявай! Целта ни не е била да обидим някого!
                        Благодаря за забележката! Ще се стремим да не накърняваме чувствителността на нито един брокер!

                        Коментар


                        • До Investorbg

                          Прав си Geno, този път критирарите го "проспаха", но съм убеден, че не е имало умисъл...понякога писва да пишеш за един и същи проблем?

                          Коментар


                          • До Investorbg

                            Алекси,

                            Извинявай, но " ...пак натиснаха.... чрез...." не е просто отразяване на факт. Виж, днешното беше.

                            Коментар


                            • До Investorbg

                              Не казвам, че подкрепяте НДСВ; не казвам, че манипулирате каквото и да било просто защото и аз не го вярвам!
                              Вярно е, че има и купувач от другата страна. То иначе нямаше да говорим за това. Но до преди няколко седмици и месеци всички разпалено критикуваха начина по който се прехвърляха големи пакети от NEFT, а днес едва ли не това е най-хубавото нещо на пазара. Видите ли, някой инвестира и борсата се съживява и т.н. Никой не е безгрешен и това не беше заяждане с Вас. Това, което не ми хареса е начина по който едни и същи действия бяха отразени по различен начин. Това е!
                              С уважение към всички пишещи и четящи тук!

                              Коментар


                              • До Investorbg

                                Новините са нашата "свещенна крава" и ако сме обидили някого, това е станало неволно! Извинявайте!
                                В новините няма ново и старо време! Там може да прочетете само фактите, без излишни коментари!

                                Коментар

                                Working...
                                X