IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плюсовете от регистрацията във форума?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
    Това се прави от ревност, винаги чета пъв на жената писмата.
    то за теб може да е от ревност, но тук във форума става въпрос за пари

    с ника "бертрам" си пишехме тогава за едни акции на лични и във форума, а служителя с ник "ОК" следеше с интерес дискусията ни и в един момент не издържа и се намеси в разговора в една от темите във форума и написа това което ми беше писал "бертрам" на лични, а аз още не бях прочел това "лично" съобщение

    разбрах, че е отворил съобщението до мен защото едно неотворено съобщение винаги си личи първия път ................... а колко пъти се четат "личните съобщения" след като титуляра го прочете никой не знае и няма как да се разбере

    по-късно ника "ОК" съвсем го закъса с едни опити за манипулации във форума и инвестора го покриха като му изтриха и мненията, изтриха и ника му все едно никога не е съществувал .......................... а сега се сигурно пак е тук, но с нов ник

    с две думи : андрешковци има колкото искаш и за да спечелят 2 лева са готови да продадат и майка си, и баща си...

    жалка историйка
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
      много е наивно да си мислиш, че личните са си лично твои

      имаше тук един служител на инвестора който дори е отварял съобщение в профила ми преди аз да го отворя за да го прочета

      Това се прави от ревност, винаги чета пъв на жената писмата.
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от id2 Разгледай мнение
        а тези лични съобщения наистина ли са лични? администраторите на форума или други оторизирани лица могат ли да ги четат?
        много е наивно да си мислиш, че личните са си лично твои

        имаше тук един служител на инвестора който дори е отварял съобщение в профила ми преди аз да го отворя за да го прочета

        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Има проблем с логина наистина. Например влезнал съм в акаунта си и искам да напиша отговор на някоя тема. Давам дай отговор и то ми иска наново вход. Влизам но ме пуска на началната страница, а не ми дава да пиша отговор веднага. След като влезна отново в темата и напиша отговори, отново ми иска логин, отново влизам и отново ме препраща на началната страница.
          Единственият начин да го оправя това е като дам лог аут, т.е. излез. После давам отговори и като ми даде логин влизам, тогава ме пуска да отговоря.
          Това не ми се случва много често. Но ми се е случвало няколко пъти вече, така че има проблем с логина наистина.
          The best things in life are free. The second best things are very expensive!
          не е препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от модератор Разгледай мнение
            Здравей kaputov,
            никой от модераторите на Investor.bg не е правил каквото и да било нито с ника ти, нито с регистрацията ти във форума. Според мен проблемите ти са породени от интернета или от компютъра ти

            Поздрави
            Владимир Йорданов
            Капутов е прав, имате проблем с логина.
            Стари кукита или сесии правят това при някои браузъри.
            Логваш се, и те хвърля на началната страница.

            Първоначално изпратено от капутов
            Напоследък(дори точно сега) често ми се случва докато пиша във форума да ме изхвърли и се налага да се регистрирам на ново,като губя написаното(трябва да го пиша отново-както сега).Време за достъп ли е въведено,какво ли е?

            Коментар


            • Няма никакви такива + или --
              Вчера модераторите ми изтриха коментар .... защото имаше прикрепен линк към източника на информация. Вероятна причина – конкурентен сайт.
              Ако така мислят да се борят с конкуренцията ще се оакат.
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Друг плюс е че можеш да си пишеш и да се сприятелиш с красивите журналистки, това е любимото ми занимание ако ми стане самотно докато си допивам коняка.
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Плюсовете са, че може да споделяме опит във всяка една сфера и някоя друга акцийка

                  Коментар


                  • е как то е ясно едно е да четеш друго е да питаш, имаше една мисъл, нещо като: Познанието идва от множеството съветвания
                    Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът, присъщ е на малцина.

                    Коментар


                    • Все по-привлекателен става нашият ФОРУМ!
                      Толкова привлекателен, че горките модератори не успяват да чистят спам-атаките.
                      Да им помогнем!

                      Този, например, непрекъснато го банват, а той излиза с нови никове. Само линкът към спама все същия... blogspot.com
                      Първоначално изпратено от rbr Разгледай мнение
                      За последно променено от модератор: ...
                      Първоначално изпратено от vbvb Разгледай мнение
                      ...смях от днес на http...
                      Първоначално изпратено от brbr Разгледай мнение
                      За последно променено от модератор...
                      Но този бие всякакви норми на морал!
                      Изглежда като спам-генератор, горкия!
                      Първоначално изпратено от pionich Разгледай мнение
                      монтаж врати, монтаж на врати, метални пощенски кутии за входове, пощенски кутии, метални решетки и какво ли още не...
                      И още никове, все към един и същи сайт: bobozanger ceconiti rumenati stanikoto ivailiti lalcone batola kopyrko milebai...

                      Коментар


                      • Здравейте ,
                        имам въпрос към investor :
                        Кога ще мога да виждам графика за доходност към моя портфейл?

                        Коментар


                        • не знам,ама сега пак така стана.Пускам нов отговор,регистрирамсе и като искам да го изпратя ме праща на регистрация.Нета ми си е добър.ще си сменям ника май.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kaputov
                            Да ама при мен ги има,сега пак ме извади от регистрацията.Може ника да не харесва на модератора.да си каже,кво толкова.
                            Здравей kaputov,
                            никой от модераторите на Investor.bg не е правил каквото и да било нито с ника ти, нито с регистрацията ти във форума. Според мен проблемите ти са породени от интернета или от компютъра ти

                            Поздрави
                            Владимир Йорданов

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kaputov
                              Да ама при мен ги има,сега пак ме извади от регистрацията.Може ника да не харесва на модератора.да си каже,кво толкова.
                              Едва ли модераторите те изхвърлят...
                              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                              Коментар


                              • Виртуалната кръчма! :-) :-) ;-)

                                Коментар

                                Working...
                                X