IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от atb Разгледай мнение
    Скоро ще поискат и държавна помощ във връзка с намалението на чистата им печалба... какъвто ви е мениджмънта, така ва ви е печалбата... то не може само да лапондриш и да ментиш, пък да искаш и печалби до небесата....
    Аз имах 3 карти при тях, сега имам 0 и пак ми се струва че им е много! По-големи лъжци и мошенници са от топлофикация!
    From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
    България Над Всичко

    Коментар


    • http://vbox7.com/play:8165521e8f

      Коментар


      • Гацо Бацов: На добре "мандръсана" жена - цвекье й не тре'а!

        Коментар


        • Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
            ”Мтел”: Вече не можем да държим ниски цени

            http://dnes.dir.bg/news/tzeni-mobilt...-10603442?nt=6
            Скоро ще поискат и държавна помощ във връзка с намалението на чистата им печалба... какъвто ви е мениджмънта, така ва ви е печалбата... то не може само да лапондриш и да ментиш, пък да искаш и печалби до небесата....

            Коментар


            • Коментар


              • ”Мтел”: Вече не можем да държим ниски цени

                http://dnes.dir.bg/news/tzeni-mobilt...-10603442?nt=6

                Коментар


                • ”Мтел”: Вече не можем да държим ниски цени

                  Коментар


                  • Между две блондинки: -Муци, ти знаеш ли какво е гладиатор? -Да, човек, дето глади с радиатор.
                    http://milom.blog.bg/

                    Коментар


                    • Нощ. Затворен бар. От дупка в стената се подава френската мишка, оглежда се дали някъде наблизо няма котка, притичва бързо до бара, пие една чаша с вино и тича обратно в дупката. След малко се показва немската мишка, оглежда се за котка, тича до бара, пие една бира и обратно в дупката. Ситуацията се повтаря с ирландската мишка - оглеждане, бар, уиски, дупка, с мексиканската - оглеждане, бар, текила, дупка и с американската - оглеждане, бар, бърбън, дупка. Накрая се показва българската мишка, оглежда се, изтичва до бара и изпива една ракия. Оглежда се пак, котката я няма, пие втора, след това оглеждане - няма котка, пие трета, четвърта и след петата сяда на бара изпуква си кокалчетата на пръстите и си мърмори:
                      - Еми, че го чекаме щом трябва.

                      Коментар


                      • Мечтая си един ден да съм като Бербатов - да получавам огромна заплата и да работя само, когато всички в моя отдел са болни или в отпуска.

                        Коментар


                        • Две блондинки преглеждат тото-то:
                          -Ти казвай числата аз ще гледам на фиша...
                          -3!
                          -Имам го!Давай на там!
                          -9!
                          -И това го имам,давай...
                          -14!
                          -Е-е-е тройка!Давай!
                          -18!
                          -Уха-а-а четворка!
                          -22!
                          -Петица!!!Я да видим последното!
                          -49!
                          -Е...това съм го задраскала мамка му

                          Коментар


                          • Жената непрекъснато се оплаква, че отдавна не сме ходили на някое скъпарско място.
                            Вчера я закарах до бензиностанцията

                            Коментар


                            • малко старо, но като не съм чул нищо ново...

                              Младеж влиза в аптеката и пита:
                              – Имате ли презервативи?
                              – Да.
                              – Дайте един. Абе ще може ли още един, защото и сестра й е много хубава... Направо ми дайте три, защото и майка й е много хубава.
                              Вечерта мъжът отива в дома на приятелката си и по време на вечерята седи мълчаливо и нищо не яде. Приятелката го пита:
                              – Какво ти има, скъпи? Храната ли не ти харесва?
                              – Защо не ми каза, че баща ти е аптекар?
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Този ме кефи.
                                Дзен и изкуството да си обършеш гъза

                                Тоалетната хартия Милде ме тегли по-здрава от корабно въже. С нея съм в нещо като интелектуална надпревара, в нещо като яростно съревнование на идеи и изобретателност, където аз се правя на много умен и духовит, но хартията винаги ме захлупва с мащаба на идиотската си гениалност. Когато по Коледа целулозното бърсало се появи във вида Milde Christmas (Тоалетна хартия “Рождество Христово”), аз се приготвих по Великден да посрещна Milde Easter (Тоалетна хартия „Възкресение Христово”). Така беше логично, това беше нормалният път на безумието, но безумието често е склонно да надскочи самото себе си. Вместо хартия „Възкресение”, „Успение” или „Преображение”, Милде предложи хартия „Дзен”*, с което за пореден път ме хвана неподготвен и накара възхищението и завистта ми да избухнат в ярки искри! След като цял сезон си трихме задниците с клерикалните тайнства, сега вече можем да ги забърсваме с Дзен – най-интелектуалната и същевременно нерационална форма на будизма, за която Дайсецу Тейтаро Судзуки казва: „Практиката на дзен има за цел да отвори окото на душата…” Питам се: кое е нашето „око на душата”, къде се намира то и как можем да си го отворим? Вижда се, че един от предлаганите начини е с тоалетна хартия................
                                Last edited by netware5; 22.02.2012, 18:14.
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X