IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плюсовете от регистрацията във форума?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mailoff Разгледай мнение
    Брат, и мен тва ме дразни, но нещо не се оправям и аз
    КАто гледам решение няма да се намери, гледаш си датата и часа пред всяка тема, гледаш последното мнение и почваш упражнение по събиране и изваждане

    Коментар


    • Брат, и мен тва ме дразни, но нещо не се оправям и аз

      Първоначално изпратено от ivivanov.bg Разгледай мнение
      Някой знае ли как може времената на постовете да не са по ГТМ а по локално време ?

      (когато изляза от профила си се показват в колано време, когато се логна обаче - всичко е по ГТМ)

      Коментар


      • Някой знае ли как може времената на постовете да не са по ГТМ а по локално време ?

        (когато изляза от профила си се показват в колано време, когато се логна обаче - всичко е по ГТМ)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от drinvestor Разгледай мнение
          Пак същото
          Гледах и настройките на браузъра. Не е от бисквитите...
          Накакви други идеи?
          как го правиш този обзор?

          Коментар


          • Пак същото
            Гледах и настройките на браузъра. Не е от бисквитите...
            Накакви други идеи?

            Коментар


            • Update на Мозилата реши проблема Поне засега.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Запаметяване на обзора си требе Като ти е запаметен може и от 100 компа да го гледаш
                мисля, че не си прав ........................ по-скоро съм съгласен с мнението на фатмака

                Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Провери опцията за триене на бисквитките. Да не би да не ги запазва за дълго. Да ги трие всеки ден? В "Настройки" "Лични данни"
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от drinvestor Разгледай мнение
                  Mozilla. Не е като да го правя отскоро или на друг комп. Досега ми се е случвало 1-2 пъти инцидентно и после спира, а сега вече втора седмица нонстоп.
                  Мерси все пак. Ще търся проблема при мен.
                  И аз съм на Мозила и нямам такъв проблем.
                  Провери опцията за триене на бисквитките. Да не би да не ги запазва за дълго. Да ги трие всеки ден? В "Настройки" "Лични данни"
                  Не че съм специалист де.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от drinvestor Разгледай мнение
                    Mozilla. Не е като да го правя отскоро или на друг комп. Досега ми се е случвало 1-2 пъти инцидентно и после спира, а сега вече втора седмица нонстоп.
                    Мерси все пак. Ще търся проблема при мен.
                    Запаметяване на обзора си требе Като ти е запаметен може и от 100 компа да го гледаш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                      проблема в твоя комп ................... както се казва

                      аз нямам такъв проблем

                      какъв браузър ползваш?
                      Mozilla. Не е като да го правя отскоро или на друг комп. Досега ми се е случвало 1-2 пъти инцидентно и после спира, а сега вече втора седмица нонстоп.
                      Мерси все пак. Ще търся проблема при мен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                        РЕдовното участе във форума подобрява паметта и кръвооросяването на крайниците и човек става по-добър.
                        "човек става по-добър" ................... почти светец

                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • РЕдовното участе във форума подобрява паметта и кръвооросяването на крайниците и човек става по-добър.
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от drinvestor Разгледай мнение
                            Здравейте,
                            От известно време - 1-2 седмици мб всеки ден ми изчезва собствения обзор на компании. Помислих, че ако се регистрирам може би няма да се случва, но уви...
                            Някаква нова практика ли е или проблема е от моята страна на монитора
                            проблема в твоя комп ................... както се казва

                            аз нямам такъв проблем

                            какъв браузър ползваш?
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Здравейте,
                              От известно време - 1-2 седмици мб всеки ден ми изчезва собствения обзор на компании. Помислих, че ако се регистрирам може би няма да се случва, но уви...
                              Някаква нова практика ли е или проблема е от моята страна на монитора

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                                Има проблем с логина наистина. Например влезнал съм в акаунта си и искам да напиша отговор на някоя тема. Давам дай отговор и то ми иска наново вход. Влизам но ме пуска на началната страница, а не ми дава да пиша отговор веднага. След като влезна отново в темата и напиша отговори, отново ми иска логин, отново влизам и отново ме препраща на началната страница.
                                Единственият начин да го оправя това е като дам лог аут, т.е. излез. После давам отговори и като ми даде логин влизам, тогава ме пуска да отговоря.
                                Това не ми се случва много често. Но ми се е случвало няколко пъти вече, така че има проблем с логина наистина.
                                И на мен ми се е случвало това!!!За протокола!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X