IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с влизане в определена тема от форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Б@хти техническия проблем... вече близо месец...

    Коментар


    • Технически проблем е наи-вероятно.


      X_Y и аз сме в този разговор
      • X_Y
        Super Moderator




        Здравейте,

        02.04.2018, 09:43


        темата за "Златото - балон или не?" не е заключена. Нали за нея става дума? И вие ли не влизате?


      Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
      Инвестора.бг е "заключил" темата за златото, не иска да се събираме там предимно.
      Типично за БГ, едно нещо дето работи, се разваля.Така беше и със стария облик на сайта.
      Не стигат платените публикации срещу Раша ами и затвориха единствената тема заради, която влизах в този сайт.
      Чао от мен, докато не се отключи темата.

      Коментар


      • А колко е вероятно някой да ми е хакнал профила или аусхаймера ме удря вече

        Коментар


        • И темата още не е в час...

          Коментар


          • В "Бяла карта" не ме пуска, те могат да ми звънят непрестанно по телефона, но аз не мога да се изкажа в темата им

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
              Инвестора.бг е "заключил" темата за златото, не иска да се събираме там предимно.
              Типично за БГ, едно нещо дето работи, се разваля.Така беше и със стария облик на сайта.
              Не стигат платените публикации срещу Раша ами и затвориха единствената тема заради, която влизах в този сайт.
              Чао от мен, докато не се отключи темата.
              Мислех си да го подчертая! Старият облик беше в пъти по-добър. Този изключително бъгав. Поне да бяха взели платформата на имоти.нет, вместо да досъсипват форума там. Cupwinner ще ме подкрепи.

              Коментар


              • Инвестора.бг е "заключил" темата за златото, не иска да се събираме там предимно.
                Типично за БГ, едно нещо дето работи, се разваля.Така беше и със стария облик на сайта.
                Не стигат платените публикации срещу Раша ами и затвориха единствената тема заради, която влизах в този сайт.
                Чао от мен, докато не се отключи темата.
                „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

                Коментар


                • Инфлацията вече се вижда ясно. Тя е първа помощ за задлъжнелите правителства, които чрез нея се опитват да намалят реалната стойност на дълга. Грешката им е, че говорят за 'контролирана' инфлация. Няма такава.

                  Коментар


                  • Връщане към 'нормални' лихвени нива няма да има и не може да има. Дългът на държавите е огромен и политиците няма да допуснат по-високи лихви, защото това ще доведе до фалити и невиждана световна криза. До която ще стигнем пак в крайна сметка, но по-бавно. Колкото по-бавно, толкова по-тежка ще е тя.

                    Коментар


                    • Направете нова тема: Инвестиране в злато

                      Не ме оставяйте мене да я правя, защото ще изглежда така: "Инвестиране" в злато

                      Коментар


                      • Дам - и на мен сега ми излезе пак същото съобщение... а работеше.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                          Темата вече работи.
                          Опитвам. Появява се същото съобщение.

                          Коментар


                          • Темата вече работи.

                            Коментар


                            • Така е, ама само един поглед над световната задлъжнялост ще ти е достатъчен да видиш, че лихвите няма как да се върнат на историческите си средни нива, щото тогава света отива в канавката скоропостижно. Лихвите са почти в патова ситуация...
                              Last edited by Jorkata; 02.04.2018, 19:07.

                              Коментар


                              • Окей тогава, само да напомня, че при равни други условия по-високите реални лихви по дългосрочните ДЦК водят до по-ниска цена на златото.

                                И също, че лихвите сега са значително под средноисторическите стойности.

                                Коментар

                                Working...
                                X