IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с влизане в определена тема от форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не ме пуска. Ако е някакъв бан поне може ли да знам защо и докога? Или е общ технически проблем. Да отворим нова златна тема тогава.

    Коментар


    • Освен да си пишем тука, а?

      ПП: още не мога да вляза, даже и с друг браузър...

      Коментар


      • Темата е резервирана само за Екса и за $1500 до края на годината (не питайте за коя година става дума, обаче)

        Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Не мога и аз ! Явно е тема само за привилегировани, както каза колегата по долу

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
          Ако не съм логнат темата си се вижда идеално.
          и аз получавам такова (you are not authorized ...) в момента, начи нещо праят тия по сайта, аа ако па не влезнем нема да изпуснем кой знае какво .....

          Коментар


          • Ако не съм логнат темата си се вижда идеално.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Здравко, ти влизаш ли в златото? Мислех че е заключена за всички от модераторите.

              Не мога и аз ! Явно е тема само за привилегировани, както каза колегата по долу

              Коментар


              • Логнат съм, даже се разлогнах и чистих кукита и простотии, ама дедов...

                Коментар


                • Здравко, ти влизаш ли в златото? Мислех че е заключена за всички от модераторите.

                  Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Виж си дали си логнат защото от седмица има някакъв проблем мисля ! Както дава, че си влезнал, като отидеш да коментираш дадена тема и изведнъж горе дава, че не си се логнал и така не можеш да пишеш коментари !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                    При опит да отворя темата за златото ми изписва:

                    Sorry, you are not authorized to view this page

                    Проблема е само с тази тема. Някакви идеи защо се получава така?
                    Виж си дали си логнат защото от седмица има някакъв проблем мисля ! Както дава, че си влезнал, като отидеш да коментираш дадена тема и изведнъж горе дава, че не си се логнал и така не можеш да пишеш коментари !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                      При опит да отворя темата за златото ми изписва:

                      Sorry, you are not authorized to view this page

                      Проблема е само с тази тема. Някакви идеи защо се получава така?
                      Не всеки има право да търгува със злато.

                      Коментар


                      • Проблем с влизане в определена тема от форума

                        При опит да отворя темата за златото ми изписва:

                        Sorry, you are not authorized to view this page

                        Проблема е само с тази тема. Някакви идеи защо се получава така?
                      Working...
                      X