IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • сега като се замисля промяната е за добре, прекарвам по-малко време пред компютъра

    p.s. когато опитвам да отворя други теми получавам това 504 Gateway Time-out

    The server didn't respond in time. с хром съм и изтрити бисквити
    Last edited by ceneto; 18.11.2016, 23:36.
    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
      В някой друг форум предлагам да се преместим
      Ми май това ще стане .... Не мога да си представя, че има такива малоумни хора ... Абе не разбирате ли, че единственото нещо, което прави този сайт уникален, е форумът. Изчезне ли форумът - и ставате един от многото сайтове. Конкуренцията ще ви изяде.
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • В някой друг форум предлагам да се преместим

        Коментар


        • Егати, аз ли съм най-големия късметлия. Нямам никъв проблем нито с логването, нито с четенето. Чета всички форуми... Обаче два дни ме няма, тук се дигната ебаси олелията... И за кво - различен сайт, нов форум. Аз се кефя, че се прави нещо все пак. разбира се, ако има мобилна версия, ще е супер. Дано се мисли в тази насока. Иначе във форума най ме кефи функцията за аутосейф. Лека Ви вечер и доходоносна форумци, мислете позитивно. Може би е и до навик.

          Коментар


          • Любимата музика не бачка, така че за всички, на които им е интересно

            https://www.youtube.com/watch?v=H4ZGXySaI0A

            Коментар


            • Пожелавам ви, когато банкирате, подписвате се електронно, влизате в имейла си и въобще решите да отворите новинарски сайт да се налага да чистите бисквитки/клечки и прочие.

              Не се чувате какви тъпотии говорите в момента. 60 часа вече станаха и Бойчо не може да предостави нормална услуга. Нито за нов потребител/нито за действащ от 10 години.

              99.99% от потребителите ги плюят, а те мятат бодряшки лафчета от Соц-а, вместо да се извинят. Какво се учудвам и аз като им знам фирмата и соц. похватите от радиоточката

              П.П. Ти видя ли някой да поиска помощ досега? Понеже съм сигурен, че 100 души щяха да отидат на място и да им решат проблема веднага. Нйееее .... само кухи лафчета: Май имаме фрублеми, май скоро шъ ги опраим и так далеее ...

              Извинявайте/Прощавайте/Благодаря за търпението някъде видя ли като текст от администрацията? ( риторично )

              Коментар


              • Съжалявам, но триенето на кеша и кукитата не помага. Единствената тема, в която мога да влизам е тази. С Мозила съм.

                И всичко е много по-бавно в сравнение с преди.
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • Това определено не е сайта и форума в който влизах с кеф .
                  Вместо да си оправят недоразумението,те ни дават съвети
                  Ние все ще си намерим къде да споделяме мненията си за борсата и друго, но интересно какви ще са реакциите на собствениците ви и рекламодателите ви ?
                  И за да си пратя мнението - какво да натисна - нов отговор ? - луда работа.

                  Коментар


                  • За да отворя всички теми, наистина трябваше да почистя кеша на браузъра.Това важи само за Сафари 10. Мозилата няма проблеми

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                      Здравейте, не знам дали правилно съм Ви разбрал, но направих току-що тест с Мозила. Ето линк. Не търсим проблемите при потребителите, заради потребителите решихме да инвестираме в най-новата версия на форум, който беше на десетина години и който бе морално и технологично стар. Следим също и реакциите, предложенията и оплакванията на форумците и вземаме мерки.
                      Да правилно сте ме разбрали. Не знам дали има голяма натовареност или нещо такова но все пак 1000 потребителя едновременно не би трябвало да ги усеща даже. И на PC и на телефон като кликна на коментари и ми дава празна страница, това е на повечето теми. Не знам какво се случва но нещо не е както трябва. Лека

                      Коментар


                      • Е, поне ги няма излишните информации в полето на коментарите. Така че разстоянието е по-малко. Иначе дизайнът ми харесва, форумът = предполагам, че е до свикване. Показва се желание за развитие, предния форум бе от миналата ера...Наздраве на вси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
                          Съвет и от мен към всички, които не могат да влизат в други теми - изчистете си бисквитките и историята на браузването. Не би трябвало да има проблеми с това.
                          ТАТО всичко почисти Бойчо ........... и пак не става ....що така бря ?
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                            Здравейте. Пробвайте да влезете в някое дружество било то от форума или директно от кода му и после натиснете коментари да видим ще успеете ли да влезете в темата на дружеството? Имайте предвид че мозилата ми е последна версия с изчистен и кеш и кукита и всичко. През последните 3 седмици беше невъзможно да се види дори бутона за коментар независимо какво се прави. Хром мразя и не ползвам. Резултатите са едни и същи и през PC и на телефон. Не знам защо винаги се търсят проблеми при потребителите вместо дивелъпърите да са направили тестове със всички браузъри и някой по стари версии. Викат му и негатив тестинг
                            Здравейте, не знам дали правилно съм Ви разбрал, но направих току-що тест с Мозила. Ето линк. Не търсим проблемите при потребителите, заради потребителите решихме да инвестираме в най-новата версия на форум, който беше на десетина години и който бе морално и технологично стар. Следим също и реакциите, предложенията и оплакванията на форумците и вземаме мерки.
                             
                            Last edited by Boicho Popov; 18.11.2016, 22:28.

                            Коментар


                            • Ако може оправете подчертаването че сме влизали и чели новите коментари от тема .Сега съм със същите очила ,обаче не ги различавам!

                              Коментар


                              • Редовно като опитам да отворя някои теми и ми излиза това съобщение. Изтрих кешираните данни от браузъра и пак така... Имате ли идея защо?
                                The forum.investor.bg page isn’t working

                                forum.investor.bg unexpectedly closed the connection.

                                ERR_INCOMPLETE_CHUNKED_ENCODING
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X