IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Знаех си че ще се случи нещо ако не изберем Цецка.... ей го умря ни форума!!!
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
      Съвет и от мен към всички, които не могат да влизат в други теми - изчистете си бисквитките и историята на браузването. Не би трябвало да има проблеми с това.
      Абе, вие нормални ли сте??? Бисквитките да си изчистим? Защо не извикате третокласниците от СМГ да си оправят натворените глупости? Или поне викнете някой седмокласник!!! Ако сте дали пари за това недуразумение???? - голям смях!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
        Съвет и от мен към всички, които не могат да влизат в други теми - изчистете си бисквитките и историята на браузването. Не би трябвало да има проблеми с това.
        Здравейте. Пробвайте да влезете в някое дружество било то от форума или директно от кода му и после натиснете коментари да видим ще успеете ли да влезете в темата на дружеството? Имайте предвид че мозилата ми е последна версия с изчистен и кеш и кукита и всичко. През последните 3 седмици беше невъзможно да се види дори бутона за коментар независимо какво се прави. Хром мразя и не ползвам. Резултатите са едни и същи и през PC и на телефон. Не знам защо винаги се търсят проблеми при потребителите вместо дивелъпърите да са направили тестове със всички браузъри и някой по стари версии. Викат му и негатив тестинг

        Коментар


        • Не! Това е някаква мода в сайтовете, сега почти всички са с подобна визия, но пак е добре, че не са с леко размазаните букви като повечето останали. И не виждам голям смисъл да се сменя нещо което върви с нещо ново, понеже някой си уеб дизайнер имал новя ''визия'' или било ''демоде'' в средите на тия които правят сайтове. Ако се оптимизира повече в търсачките, ОК, но ако не - какъв е смисъла?!
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • И от мен имате голямо НЕ! Тези бели полета изморяват. Знам, че трябва да има развитие, но то трябва да бъде към нещо по-добро, а в случая не Ви се е получило. Надявам се това да ви е тестовата версия.

            Коментар


            • Василевсе мой ( Тато ),

              на 7 ноември умря рушката манголска зачатка и ги прекроиха от колхозници на съветници. Малко след това умря и Боко Любеницата, който се мислеше за незаменим, като тия тук.

              После умряха и УСА с Доналд. След тях ЕС. Последни по веригата са Манголия и Чайниците.

              Епаси месеца, всичко се изби да умирга. В знак на солидарност и Инвесторо се гмурна на сухо. То било пясък отдоле, ама они драпат с перките и пърхат с хриле

              Коментар


              • Съвет и от мен към всички, които не могат да влизат в други теми - изчистете си бисквитките и историята на браузването. Не би трябвало да има проблеми с това.

                Коментар


                • Какво става с тоз Инвестор бря ? Ке фалира ли ? От 48 часа само таз тема е отворена ???
                  Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                  Коментар


                  • Освен Антверпенчето и Анди 11 е виновен! Щот ме трие и той!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      Абе какви хора работят в тоя инвестор бе??? Може ли 99% от потребителите да ти казват, че не харесват това което предлагаш и ти да се правиш на приятно разсеян! Инвесторе, и вие и ние сме наясно, че се издънихте с тези промени. Защо просто не върнете старата версия? Защо мъчите нас, пък и себе си?
                      пак ли недоволстваш???? Аман от тебе. Кажи к'во не ти харесва??

                      Коментар


                      • Момиче, какво те притеснява, понеже не стига, че нямате форум в момента, а ти триеш на поразия? Всеки интелигентен човек, поне ще преброи до 3 и ще си каже: Момент, тук се опитват да ми кажат нещо?

                        Ето, да видиш как се прави. Преди време беше това, но 1800 почитатели на книгата, правят 270 хиляди достигания на хора в света. За какви се изживявате тук не мога да разбера? Рекорд не е този - стигано е 350 хиляди души.

                        Не разбра ли, че колкото повече ме триете и банана, толкова повече ви изчезват читателите, понеже те влизат да четат мен и колегите, а не вас?
                        Attached Files

                        Коментар


                        • Явно имат проблем с миграцията, а като интерфейс не ми изглежда много нов, но и на кой му е притрябвал „нов интерфейс“..
                          Трябват по-добри функционалности за търсене, а засега не мога да проверя дали има нещо в тази насока.

                          Коментар


                          • Като съвет ...

                            Трябва да се изчисти стария кеш и тогава може да се пише в другите теми, иначе отваря само тази ...

                            Дано се оправи, беше хубав форум с хубави хора преди време ...

                            Коментар


                            • А пък на мене ми харесва всичко - ,евала че се махна предишната циганска шарения.Влизам си с Хром ,Опера и Мозила и засега нямам проблеми с нищо.
                              Да питаш най - нещастната нация в Европа и една от най - нещастните в света дали нещо и харесва е странен , да не кажа глупав въпрос.
                              Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                              Коментар


                              • Тотално се оговни работата

                                Коментар

                                Working...
                                X