IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение

    +1
    напълно съм съгласен с колегата.....искаме си предишната версия!!!!
    То хубаво искаме но мисля че дори и от Инвестора не знаят как да я върнат .иначе не виждам защо не го правят

    Коментар


    • ИСКАМЕ СИ ПРЕДИШНАТА ВЕРСИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
      ЧУЕ ЛИ НЕКОЙ , БЕ ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
        Абе какви хора работят в тоя инвестор бе??? Може ли 99% от потребителите да ти казват, че не харесват това което предлагаш и ти да се правиш на приятно разсеян! Инвесторе, и вие и ние сме наясно, че се издънихте с тези промени. Защо просто не върнете старата версия? Защо мъчите нас, пък и себе си?
        +1
        напълно съм съгласен с колегата.....искаме си предишната версия!!!!
        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Постингите и темите, са пак същите Нетваров 5. На всичките ми констатации, че по-рано да кажем не можех да си намеря темата, по която пиша и я търся на 4-5 страница, ми се отвръщаше ехидно и с банани ( визирам интервал 12 часа - спал съм/евал съм и се събуждам ). Аз пиша в една или макс 2 теми, поради липса на време и концентрация - не мога да следя повече чисто технологично. Затова се местя и пиша само в една тема.

          Мечтата на всяка треторазрядна лелка, седнала да плете с куките терлички за унучето, а не да бачка.

          В момента на страницата им се нареждат 3 дни от 2 месеца насам и колкото пъти го казах, толкова пъти бях с банани. Все едно 'орицата са слепи и не го виждат.

          По-смешното е, че ми се лепят епитети като: Обиди, Спам, Липса на уважение и прочие ...

          П.П. Представяш ли си аз да започна да се държа по подобен начин с моите почитатели? Че са прости, крякат и ме занимават с глупости? ( риторично )
          Кви банани бе , нали и ти си там у играта с модераторите ?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Постингите и темите, са пак същите Нетваров 5. На всичките ми констатации, че по-рано да кажем не можех да си намеря темата, по която пиша и я търся на 4-5 страница, ми се отвръщаше ехидно и с банани ( визирам интервал 12 часа - спал съм/евал съм и се събуждам ). Аз пиша в една или макс 2 теми, поради липса на време и концентрация - не мога да следя повече чисто технологично. Затова се местя и пиша само в една тема.

            Мечтата на всяка треторазрядна лелка, седнала да плете с куките терлички за унучето, а не да бачка.

            В момента на страницата им се нареждат 3 дни от 2 месеца насам и колкото пъти го казах, толкова пъти бях с банани. Все едно 'орицата са слепи и не го виждат.

            По-смешното е, че ми се лепят епитети като: Обиди, Спам, Липса на уважение и прочие ...

            П.П. Представяш ли си аз да започна да се държа по подобен начин с моите почитатели? Че са прости, крякат и ме занимават с глупости? ( риторично )
            Четох някъде че и ти си доброволен модератор...ДОТаджии им викахме едно време . Какви банани сънуваш ?!

            Коментар


            • Аз пък си направих нов профил,почти същия,като стария.....Помислих си,че като не мога да вляза съм си забравил паролата,пък нова парола няма как да ми дадат щото вече съм забравил и от какъв и-мейл съм си направил стария профил....А бе трагедия...Вече си имам два профила.....
              А иначе и аз съм недоволен от новата визия,ама не съм много сигурен дали е от това ,че си падам малко "консерва ",или просто си е лошо направена...

              Коментар


              • Постингите и темите, са пак същите Нетваров 5. На всичките ми констатации, че по-рано да кажем не можех да си намеря темата, по която пиша и я търся на 4-5 страница, ми се отвръщаше ехидно и с банани ( визирам интервал 12 часа - спал съм/евал съм и се събуждам ). Аз пиша в една или макс 2 теми, поради липса на време и концентрация - не мога да следя повече чисто технологично. Затова се местя и пиша само в една тема.

                Мечтата на всяка треторазрядна лелка, седнала да плете с куките терлички за унучето, а не да бачка.

                В момента на страницата им се нареждат 3 дни от 2 месеца насам и колкото пъти го казах, толкова пъти бях с банани. Все едно 'орицата са слепи и не го виждат.

                По-смешното е, че ми се лепят епитети като: Обиди, Спам, Липса на уважение и прочие ...

                П.П. Представяш ли си аз да започна да се държа по подобен начин с моите почитатели? Че са прости, крякат и ме занимават с глупости? ( риторично )

                Коментар


                • Знаех си че ще се случи нещо ако не изберем Цецка.... ей го умря ни форума!!!

                  Коментар


                  • То остави ,че ние едвам влизаме вече почвам си мисля че и модераторите не могат
                    Тез човечета са отвратителни

                    Коментар


                    • Чак сега успях да вляза за да мога да пиша. Определено има проблеми с влизането с Интернет Експлорер - в работата съм с него и така и не успях да вляза. На личния компютър съм с Мозила - с нея успявам да вляза. Сега по дизайна:

                      1. Най-общо новата визия е хубава. Но това е единственото положително нещо.
                      2. Тези огромни бели полета дразнят и изморяват очите. Освен това шрифтът е дребен.
                      3. По неизвестни причини, като натиснеш бутона "нов отговор" те праща на края на страницата в едно слабо забележимо прозорче. По-този начин над мястото където пишеш се вижда последния постинг на страницата, който е от преди няколко часа и който няма нищо общо с постинга на който най-вероятно отговаряш (той се намира чак горе на страницата).
                      4. Близките цветове на прочетена/непрочетена тема правят невъзможно различаването им.
                      5. Не можеш да видиш броя коментари на потребителя. Някой се оплака преди, че били излишни да се виждат в прозорчето отстрани на постинга и явно сте ги махнали. Да, ама да бяхте ги оставили да се виждат поне като кликна върху профила на потребителя.
                      6. Няма ми подписа!

                      Толкова засега. Показателно е, че след въвеждането на новия форум, броят на постингите драстично намаля. Това показва, че или хората не могат да влязат или толкова са подразнени, че са престанали да пишат.

                      P.S. Току що установих, че всъщност не мога да вляза в други теми освен в тази!
                      Last edited by netware5; 18.11.2016, 19:47.
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Щяха да закрият двете теми ( Политика/Спорт ) преди 3 месеца директно. Изобщо не иде реч за сегашните хуморески. Дотогава имахме нормална комуникация, вече нямаме. Проблем не е в мен, понеже работя с цял свят съвсем нормално, включително и в България. В момента ще се пуска поредния договор, който да представя БГ продукт за чужбина и делегиране на права към трета страна.

                        Обидно е отношението тук към потребителите. Все едно сме някакви навлеци? Аз имам статистика за загубените си потребители на годишна база - под 1% имам хора, отказали се. Битката за потребители е жестока и не каня никого. Те сами се присъединяват. Просто тия неща са важни за всеки проект, без значение дали ще е форум или пръстен с диамант за 30 милки долара, изнесен на аукцион.

                        Няма смисъл да се хабя! Няма да ме разберат.

                        П.П. Сигурен съм, че нямат такава статистика, колко хора загубихме за една година и защо?

                        Красотата е преходна, класата е вечна!
                        Last edited by marandi; 18.11.2016, 19:40.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Баси, аз само тук мога да вляза. А исках една бира в кръчмата да пия
                          Click image for larger version

Name:	220px-Detnolder_Pilsener_(Flasche_und_Glas).jpg
Views:	1
Size:	16.8 КБ
ID:	3143380

                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • На страниците с новините от днес/вчера освен, че няма брой коментари с линк към тях... Ами изобщо липсва и дата/час на новината.

                            И кой скри броя коментари на всеки потребил?... Преди няколко часа се виждаха....

                            Коментар


                            • Баси, аз само тук мога да вляза. А исках една бира в кръчмата да пия

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Темите Политика и Спорт ги спаси батко ти Маранди ( засега ), понеже щяха да ги думнат, но ме питаха какво мисля и явно съм бил убедителен, въпреки че отговорих с 2 реда, понеже времето ми е скъпо.

                                Това беше във времената, когато цялата педерация, пардон модерация не ми обяви война и да ми раздава банани, 'гат' ме хване за глупости. Съжалявам и не знаех, че съм длъжен да водя безплатни консултации по форумна част на велики инвеститори.

                                Освен въвеждането на копче: Причина за изтриване на мнение, тоже дължите и оправянето на бъга, който имаха, че модератор Х предупреждава, че ще последва банан към някого, но потребителят не го вижда това нещо, понеже трябва да се делогне/излезе от форума и да се логне. Тоест той не вижда, че го предупреждават.

                                След като разбраха, че за мерси в целия свят не се работи и им предложих да ги изнеса на фактура, се започва неистовото опростачване като кампания срещу мен: Как така ти не искаш да бачкаш без пари за "великия" форум. Ами, не ща! Какво да направя? Имам си достатъчно работа по моите проекти и не съм длъжен на никого, особено като започне да ми борчее насреща. Тоест думата: Благодаря не я чух нито веднъж!
                                Не знам какво си оправил но аз нито мога да вляза в Политика нито в Спорт
                                Освен тук другаде е мираж

                                Коментар

                                Working...
                                X