IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • абе лека-полека се оправят нещата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
      Има няколко ама много дразнещи проблема:
      >> Тази базумна лента
      >> Това че не се разбира кога си прочел дадена тема от форума
      >> Това че на мобилен телефон не става да се чете форума.

      Та, КОООГААА?!?!?
      И тук - не защитавам никого, обаче лентата отдавна я няма вече. Поне във форума. за темите - също е оправено,новите са в зелено, прочетените - в черно. За мобилната - явно чакаме

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Лясковски що се праиш на улав?Кандитко и ти сте едно и също нещо
        Много се извинявам, ама не разбирам... След като е дал потребителско име и имейл, защо не поиска ресетване на паролата и на мейла му ще дойде нова парола. защо занимава теб, а ти занимаваш редактори и тн....

        Коментар


        • Има няколко ама много дразнещи проблема:
          >> Тази базумна лента
          >> Това че не се разбира кога си прочел дадена тема от форума
          >> Това че на мобилен телефон не става да се чете форума.

          Та, КОООГААА?!?!?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi
            Тук става пълно безумие, понеже помолих да въстановят ник Кандид, който не може да влезе, поради стар имейл, който е ползвал. Обясних Бойчо, че ще излизам и няма да има 5 часа. Връщам се и все още никът на момчето не е възстановен. Посочени са данни: ник и имейл.

            Момчето директно каза: Да го духат, понеже не могат да му пуснат един имейл дали е той на поща?

            За този смешен форум говорим или се лъжа?
            Лясковски що се праиш на улав?Кандитко и ти сте едно и също нещо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              national power - старите никове ще ги върнат само когато съветската армия пак мине Дунава.
              Значи до година две ще ги върнат

              Коментар


              • national power - старите никове ще ги върнат само когато съветската армия пак мине Дунава.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Как може нещо което беше оправено пак да се "сбози"???
                  А именно-показването и изчезването на логото на инвестора при скролване -нагоре,надолу из форума???

                  Честно -направо не е сериозно това вече!!!!

                  Толкова време да не може да се оправите!!!!!

                  Да бяхте го направили на ново,по лесно и бързо щеше да бъде.
                  това с логото го няма от няколко дена, поне при мен

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                    На всички или само на мен при опит да вляза в някоя тема ми излиза http://www.bet365.com/en/?forcelp=1&...ate=365_489507 ???Много е неприятно!
                    Нямам яд с това.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                      На всички или само на мен при опит да вляза в някоя тема ми излиза http://www.bet365.com/en/?forcelp=1&...ate=365_489507 ???Много е неприятно!
                      на мен не ми се е случило досега

                      Коментар


                      • На всички или само на мен при опит да вляза в някоя тема ми излиза http://www.bet365.com/en/?forcelp=1&...ate=365_489507 ???Много е неприятно!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Не се вижда коя тема е прочетена също
                          Толкова ли е трудно това да се оправи?

                          Коментар


                          • Не се вижда коя тема е прочетена също

                            Коментар


                            • Как може нещо което беше оправено пак да се "сбози"???
                              А именно-показването и изчезването на логото на инвестора при скролване -нагоре,надолу из форума???

                              Честно -направо не е сериозно това вече!!!!

                              Толкова време да не може да се оправите!!!!!

                              Да бяхте го направили на ново,по лесно и бързо щеше да бъде.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                                Много се извинявам за този пропуск. Освен това мисля, че решихме проблема и би трябвало да влизаш във всички теми. Поздрави, Бойчо
                                Всички входящи съобщения с над 30 телефона на форумци са унищожени , останали са само изходящи....
                                Ника на дъщеря ми meche_cveti93 е още баннат без причина и никой нищо не направи ...?
                                Още малко и аз ще изкарам и ще ви кажа довиждане!

                                Коментар

                                Working...
                                X