IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

    Фразата казва: "Съобщението гласи" Лека
    Знаех си!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение

      Ако можете да ми разчетете фразата "Съобщението Ð³Ð»Ð°Ñ Ð¸:" ще съм благодарен.
      Фразата казва: "Съобщението гласи" Лека

      Коментар


      • МОБИЛНААААА ВЕРИСИЯЯЯЯЯ! Аре бе

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Здравейте минаха близо 2 месеца и все още ми се повръща от новата пародия на форум!!!
          Някой работи ли някъде по нещо или имате само 1бр ИТ и той сега се учи?!?!
          Освен че като вляза в темичката вече потъмнява - ОПРАВИХТЕ ЛИ НЕЩО ДРУГО?
          Къде са ви новите графики?
          Иконите ви са подходящи за форум на фенове на Спондж Боб, а не на инвестиционен форум!
          Как да търся мнения на потребители като просто ме праща в темата?
          При получаване на съобщение преди получавах мейл - сега получавам дедовия
          Преди можех да качвам снимки - сега като гледам и Бойо Попов качва некви нюню изображения дето не се виждат!
          Къде ви е мобилната версия? Два месеца минаха бе ПАЛЯЧОВЦИ!!! Джордж Майкъл почина докато ви чака!!!
          Направо съм ви бесен! Преди денонощно се пишеше по темите, а вие си изгонихте потребителите е гаси тимаджийте каквото пипнат.........ПЪЛЕН ПРОВАЛ!
          Е явно нямаш късмет. Аз пък получавам нотификация на имейл-а ми, ама един път на нормален език ограден с ей такива "<br />", друг път директно на китайски. Ако можете да ми разчетете фразата "Съобщението Ð³Ð»Ð°Ñ Ð¸:" ще съм благодарен.

          Най-дразнещото. като отварям различни теми, един път съм логнат, друг път не съм. Е във форума ли съм неговата кожа или не съм. Как да разгадая дали мога да пиша примерно?
          Няма такава трагедия!!!!!!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Гледам - от тайнственият надпис на компютърски под неразбираемият Мембър под моето име: две от чертичките - червени. Това нещо като орден ли е или обратното: нещо като ругатня?
            като ти свършат чертичkите-си свършен

            сега сериозно-това с тия мембъритр няма ли да го оправите??? голяма простотия-кой сенйор,кой мембър,кой заслужил...... една гаща плява
            ЕМОТИКОНИТЕ!!!!-моля ви направо са нещастни!
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Здравейте минаха близо 2 месеца и все още ми се повръща от новата пародия на форум!!!
              Някой работи ли някъде по нещо или имате само 1бр ИТ и той сега се учи?!?!
              Освен че като вляза в темичката вече потъмнява - ОПРАВИХТЕ ЛИ НЕЩО ДРУГО?
              Къде са ви новите графики?
              Иконите ви са подходящи за форум на фенове на Спондж Боб, а не на инвестиционен форум!
              Как да търся мнения на потребители като просто ме праща в темата?
              При получаване на съобщение преди получавах мейл - сега получавам дедовия
              Преди можех да качвам снимки - сега като гледам и Бойо Попов качва некви нюню изображения дето не се виждат!
              Къде ви е мобилната версия? Два месеца минаха бе ПАЛЯЧОВЦИ!!! Джордж Майкъл почина докато ви чака!!!
              Направо съм ви бесен! Преди денонощно се пишеше по темите, а вие си изгонихте потребителите е гаси тимаджийте каквото пипнат.........ПЪЛЕН ПРОВАЛ!
              Last edited by tony1975; 06.01.2017, 20:05.

              Коментар


              • Имам един въпрос: Какво обозначават 10-те чертички под аватара, името и вида членство? Например при Импето има 2 червени и 8 безцветни. При мен, а и при повечето участници всички са безцветни?
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Гледам - от тайнственият надпис на компютърски под неразбираемият Мембър под моето име: две от чертичките - червени. Това нещо като орден ли е или обратното: нещо като ругатня?
                  Вероятно значи , че много приказваш

                  Коментар


                  • Гледам - от тайнственият надпис на компютърски под неразбираемият Мембър под моето име: две от чертичките - червени. Това нещо като орден ли е или обратното: нещо като ругатня?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Полето за мнения е миниатюрно.
                      Мобилната версия никак не е "user friendly"..
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Котировките за злато и петрол на началната страница не работят.Моля обърнете внимание!
                        Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                        Коментар


                        • Не знам дали се работи по функцията "какво ново", но определено не работи по начина от преди промените на интерфейса на форума! Това за мен е една от основните функции, които правеха форумът един от най-добрите!!!

                          Коментар


                          • Да вдигна темата, че да не би администраторите решат, че всичко вече е ОК.


                            Първоначално изпратено от Татко Щърк Разгледай мнение
                            ...
                            1. Когато отворя профила на някой форумец, търсейки негови предишни мнения, когато реша да отворя някое, ми се отваря съответната тема, но последната й страница, а мнението на форумецът може да е много по-старо и трябва тепърва да го търся страница по страница, гадаейки на коя страница ще е точно, имайки предвид датата, която вече ми е била излязла.
                            ...
                            Това кога ще го оправите?

                            При търсене също не работи, àко и да има връзка "КЪМ КОМЕНТАРА".



                            Наистина, на "ВИЖ ПОВЕЧЕ" показва целия коментар, ама често са ти нужни и близките по време коментари от дискусията.

                            Коментар


                            • Абе, какво стана с мобилната версия на форума?!? Баси, това граничи с малоумието.

                              Коментар


                              • Когато вляза в меню Коментари и избера например Вицовете на Киро ми дава грешка 404
                                Ако мина през подразделите и стигна до Отдих и развлечение, тогава Вицовете се отварят...Това с лисица и две уж еднакви системи. Едната няма проблем от никъде с линковете.
                                Дано ви е в полза

                                Коментар

                                Working...
                                X