IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Емотиконите!!!!!!!
    Оправете Емотиконите!!!!!!!!
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Защо не мога да вляза в темата DAX? Казва ми, че не съм оторизиран. Какво стана с човечетата? Колко неща обещахте, но не изпълнихте?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • ЕМОТИКОНИТЕ??????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dzk Разгледай мнение
          Какво стана? Кой хакна форума? не че сега е лош, но и основния сайт http://www.investor.bg/ не работи. А тук форума изглежда почти като стария. Виждат се стари изтрити теми.
          В 9.30 ги предупредих в темата "До investor.bg", че вероятно имат проблем със сигурността. Сега чакам и аз нашивки или някакъв по-така мембър, но май и "благодаря" няма да получа...

          Коментар


          • почнаха някакви нови спам поп ъпи да се появяват, преди ги нямаше? плс чек

            Коментар


            • Какво стана? Кой хакна форума? не че сега е лош, но и основния сайт http://www.investor.bg/ не работи. А тук форума изглежда почти като стария. Виждат се стари изтрити теми.
              Last edited by dzk; 30.01.2017, 11:14.

              Коментар


              • Какво стана с тази мобилна версия на форума!?!
                Това вашето е просто некадърност, баси.

                Коментар


                • НЕ! И тази досадна лента отгоре , която само се крие и появява , направо е побъркващо!

                  Коментар


                  • Не ми пука!

                    Коментар


                    • Няма ли да оправите Емотиконите?????????????????
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Толкова време мина, а ситуацията си е горе-долу същата като преди 2 месеца, когато ни изненадахте, ама от онзи секс, дето си от грешната страна - жалко, много жалко за сайта.
                        Аз още си чакам да ми възстановите изтрите при миграцията лични съобщения - досега само обещания и нищо друго, а част от тях определено ми бяха важни...
                        П.С. Не знам защо у нас твърде често потребителят се възприема като безропотно говедо (то аз, че съм си Левскар, такъв съм, ама все пак ), върху което могат да се правят безброй експрименти, пък ако нещо не му харесва - е, ще свикне, няма ние да се променяме я, той ще се промени. И то става малко като в онзи виц, дето Хитър Петър учил магарето си да не яде и то логично накрая умряло. Заплакал Хитър Петър горко, а като го питали защо, той отговорил - Не ме е яд, че умря, яд ме е, че умря научено...
                        Та и ние така - научени ще си тръгнем оттук. Жалко!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Как да добавя някого във филтър за да му игнорирам постовете?
                          The Mumy is alive, do not care about it !!!

                          Коментар


                          • Инвесторът: не знам дали е от студът, но вашите котировки на слузта на заглавната страница са замръзнали от няколко дни.
                            Петролът падна до около 50 зеленички... ако забелязвате.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Какво става с часовника!? Дадена тема пише че е с последно мнение от 10:00 ч., а като влезеш вътре часа е с 2 назад!
                              Сигурно са по Гринуичкия часови пояс

                              Коментар


                              • Какво става с часовника!? Дадена тема пише че е с последно мнение от 10:00 ч., а като влезеш вътре часа е с 2 назад!
                                Last edited by Батя; 09.01.2017, 10:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X