IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Boycho Popov - каква е тази цензура, която налагате? Значи може човек А да обижда човек Б че е пе*ал и да няма грам модерация, но не може аз да пиша, че мобилна версия на форума няма (неоспорим факт) и че такава може и никога да не видим!

    Пак ще го напиша - личи си, че няма желание за инвестиции в сайта и във форума, но вместо това има огромно желание за монетизиране. Ами няма как да се получи, защото ви трябва качествен продукт, а такъв в момента нямате!

    Вместо да ме цензурирате като че ли сме в комунистическите години, поразвържете си джобовете и инвестирайте в качествени хора, които да ви направят качествен сайт и още по-качествен форум!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Тц, тц, тц....направо сте се охарчили....
      То хубаво е стандартно, но с ХРОМ не можеш го преодолееш....Трябва да минеш на Експлорър за да се логнеш.....

      успех
      цъкаш където пише advanced и после
      Proceed to www.investor.bg (unsafe)
      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

        Компанията е купила сертификат за сигурност, до дни или дори часове ще бъде приложен към сайта. Въпросното е просто стандартно предупреждение
        С какви болтчета ще го завинтите към сървъра, да не са пластмасови че ще се разтопят от горещината?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

          Компанията е купила сертификат за сигурност, до дни или дори часове ще бъде приложен към сайта. Въпросното е просто стандартно предупреждение
          Тц, тц, тц....направо сте се охарчили....
          То хубаво е стандартно, но с ХРОМ не можеш го преодолееш....Трябва да минеш на Експлорър за да се логнеш.....

          успех

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

            Бойчо, само със сертификат няма да стане. И хора трябват! Защото, като гледам как комуникирате с форума...
            Е, ти пък сега и комуникация ще искаш - малко, че не ви вземат пари за влизане във форума, ами и претенции - ама-ха.
            Аз да напиша втори път, че от два месеца си чакам да ми се възстановят изтритите при миграцията съобщения, като за това имам уверения от най-виското възможно ниво тук (да не споменавам имена). Но то обещаването не е като даването, така че ще си чакм, докато наистина ми писне и тегля една майна. Наистина не проумявам как е възможно да се гонят старите форумци с най-многото мнения - колкото и нескромно да звучи, ние сме opinion makers и липсата на 4-5 човека ще повлече след себе си стотици. Ама к'во му дреме на Инвестора...
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
              Нищо не пипайте, че пак ще се оакате.
              +1

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                Компанията е купила сертификат за сигурност, до дни или дори часове ще бъде приложен към сайта. Въпросното е просто стандартно предупреждение
                Бойчо, само със сертификат няма да стане. И хора трябват! Защото, като гледам как комуникирате с форума...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

                  да знам че е нормално предупреждение и ако си променя настройките няма да го виждам
                  реших да пиша в темата, заради страносттите с логването да се види, че колегата долу не е единствен с подобен проблем
                  мобилната версия докъде я докарахте?
                  Работим над нея усилено, приоритет е. Просто искаме тоя път да сме сигурни, че няма да има неприятни изненади.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                    Компанията е купила сертификат за сигурност, до дни или дори часове ще бъде приложен към сайта. Въпросното е просто стандартно предупреждение
                    да знам че е нормално предупреждение и ако си променя настройките няма да го виждам
                    реших да пиша в темата, заради страносттите с логването да се види, че колегата долу не е единствен с подобен проблем
                    мобилната версия докъде я докарахте?
                    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                      Компанията е купила сертификат за сигурност, до дни или дори часове ще бъде приложен към сайта. Въпросното е просто стандартно предупреждение
                      Не знам какво сте взели ама аз 3 ден не мога да вляза в темата DAX

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                        Компанията е купила сертификат за сигурност, до дни или дори часове ще бъде приложен към сайта. Въпросното е просто стандартно предупреждение
                        Супер, а на мен кога ще ми върнете изчезналите при миграцията съобщения, което чакам от 2 месеца?
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                          отварям браузера в няколко таба в първият опитвам да се логна и стигам до горното съобщение
                          в съседният таб пиша настоящото съобщение
                          като кликна какво ново винаги ме праща да се логвам
                          Компанията е купила сертификат за сигурност, до дни или дори часове ще бъде приложен към сайта. Въпросното е просто стандартно предупреждение

                          Коментар


                          • Your connection is not private


                            Attackers might be trying to steal your information from www.investor.bg (for example, passwords, messages, or credit cards).


                            NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
                            Automatically report details of possible security incidents to Google. Privacy policy
                            отварям браузера в няколко таба в първият опитвам да се логна и стигам до горното съобщение
                            в съседният таб пиша настоящото съобщение
                            като кликна какво ново винаги ме праща да се логвам
                            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                              Нищо не пипайте, че пак ще се оакате.

                              Стига, недей така! Съвсем ще ги демотивираш.
                              Прави са колегите за емотиконите и другите работи, но мен ме интересува най-вече кога ще почне да работи отбелязването на прочетените теми и "позеленяването" им когато някой е писал. Логнат съм, а при мен работи в 1 от 3 или 4 случая. Да не споменавам, че преди това работеше и без да си логнат!!! Без това как да прочетеш или напишеш нещо? Да не говорим за логването. Един път съм логнат, а не е отбелязано, друг път не съм, а пише, че съм вътре. Като кликна да напиша коментар, ми иска логин... Да се смея ли или да плача вече не знам. Що за чудо е това?! И колко месеца/години ще ви трябват още да го оправите?

                              П.С. Току що се делогнах, върнах се във форума, кликнах на "Цитирай" на един коментар и всъщност се оказа, че все още съм логнат
                              Last edited by snaky; 04.02.2017, 11:43.

                              Коментар


                              • Нищо не пипайте, че пак ще се оакате.

                                Коментар

                                Working...
                                X