IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Присъединявам се към съфорумците ...
    Стария вид по приятен и лесен за употреба.

    Коментар


    • Здравейте, за съжаление ще подкрепя мнението , че доста се изложихте. В старият вариант наистина информацията беше по-прегледна и по-лесна за намиране. Мигащата лента от горе е ужасна Кому хрумна тази идиотщина , а не я оставихте статична? Не става въпрос за свикване с нещо ново , по-добро. Просто се направиха никому ненужни промени на цялостната визия на сайта Ако има вариант да си ползваме старата версия поне за определен период ще бъде показателно и за Вас да видите предпочитанията на хората. И много други неща не ми харесват , но не вярвам че ще се променят - така че ако има поне възможност да се ползва старата версия паралелно с новата ще е хубаво.

      Лек ден на екипа!

      Коментар


      • Върнете стария интерфейс !
        Не препоръчвам никому нищо.

        Коментар


        • Ами откровено казано хич не ми харесва новият интерфейс. От 2 дни не можех да се логнаизобщо, форумът не зарежда в определени браузъри, но това да речем ще се изчисти с времето.
          Това което повече не ми харесва е че на човек му се налага много да скролва за да разгледа новинте. Прекалено много е празното място между статиите и между редовете, нещо куца във форматирането и не е удобно за употреба..

          Коментар


          • Не върнете стария или направете анкета за гласуване

            Коментар


            • ..... проба , проба ,1 ,2 , 3
              Може ли маркираните теми , като прочетени да са по-контрастни

              Коментар


              • Не е по добро от старото,даже напротив,тогава какъв е смисъла?
                Защо емотиконите са толкова недъгави?
                Къде са подписите ни?
                Пробвали ли сте от смартфон да пишете,да видите колко е тегаво?
                Коректно ще е да имаме избор и който не му харесва да ползва старата версия.
                Last edited by hemilio; 18.11.2016, 09:07.
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Digital vodevil!.
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • За мен големият проблем остава, че освен тази тема... не знам как сте го постигнали а да, и човечетата са грозни
                    404
                    Страницата не е намерена
                    Last edited by dex; 18.11.2016, 08:28.

                    Коментар


                    • За мен, големият проблем е липсата на мобилна версия. Бяха казали че работят по въпроса. Кога ще стане?

                      Коментар


                      • Всяка промяна изисква усилия да се свикне с нея. Все още не мога да преценя дали е по-добре. Някои линкове не работят или не е това, което очаквам да видя в тях.

                        Коментар



                        • Супер е.
                          Най ми аресва форума, всичко се отваря.
                          Все едно сте го тествали.
                          Цяла нощ няма да отворя друг сайт, да мога да се нарадвам на този.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            [ATTACH=CONFIG]n3143231[/ATTACH]


                            Наздраве! Тази почерпка е от мен.
                            Е това е то ))
                            Наздраве и малко мезе да сложим... )))
                            Attached Files

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                              хубава демонстрация направи, какво още да се оправи )
                              Появяват се 2 картинки от един адрес реално в поста и при кликване няма препратка...а трябва после да се върнеш в темата
                              При мен не се получи ...качването от url, изписваше някакъв проблем...
                              Вземи качи една голяма снимка ....да ги видим тези чаши ))
                              Click image for larger version

Name:	img3.jpg
Views:	1
Size:	23.0 КБ
ID:	3143231


                              Наздраве! Тази почерпка е от мен.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
                                [ATTACH=CONFIG]n3143227[/ATTACH] съни, може да се качват снимки все пак
                                хубава демонстрация направи, какво още да се оправи )
                                Появяват се 2 картинки от един адрес реално в поста и при кликване няма препратка...а трябва после да се върнеш в темата
                                При мен не се получи ...качването от url, изписваше някакъв проблем...
                                Вземи качи една голяма снимка ....да ги видим тези чаши ))

                                Коментар

                                Working...
                                X