IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
    За мен, големият проблем е липсата на мобилна версия. Бяха казали че работят по въпроса. Кога ще стане?
    От 5 години работят по мобилна версия. Забрави, че ще видим такова нещо скоро!
    BSE is dark and full of terrors...

    Коментар


    • Платете на фирмата ( като са ви толкова на сърце ) за връщане на стария формат и да се приключи....Снощи излезнах от профила си и не смятах повече да следя и пиша тук, че този екран направо ми разбива очите ( така е след извесна възраст...) а днес гледам пак съм вътре....МИИИ, НЕ ИСКАМ....

      Приятен ден на всички форумци !
      Наздраве на Кръчмата.... Явно от виртуални, масата, мезето и питието ще да станат реални ..Само дамите ще да са на картинка....
      Коле ДА ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение
        Не ми харесва. Върнете стария!
        това новото не знам как да го нарека е пълна боза и изобщо не ми допада!!!!!!!!!!!!
        не знам защо се занимавате с глупости да променяте нещо което е работило толкова добре.....нямате ли си друга работа????????????
        Last edited by absd; 18.11.2016, 11:20.
        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

        Коментар


        • Освен описаните от колегите проблеми да добавя, че при публикуване на ново мнение в някоя тема (вж.Биовет), темата не отива автоматично най-отгоре на първа страница, а си седи там, където е била преди публикуването му.
          Хубаво е, че сте искали да освежите нещата, но за съжаление нито с дизайна, нито с функционалността (поне на този етап) ви се е получило по мое мнение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
            Здравейте, благодарим за мненията дотук. Работим по отстраняването на някои проблеми.
            Някои проблеми?? Че той форума не работи!

            Коментар


            • Не ми харесва. Върнете стария!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
                Здравейте, благодарим за мненията дотук. Работим по отстраняването на някои проблеми.
                Моля, просто върнете вида от преди 1 ден, поне на форума. Проблемите са многобройни. Както каза един приятел: "недоволството е като при избора на Пее вски".

                П.П.: Сега излизам, че не може да се търпи. Разчитам на резултати до вечерта.
                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Здравейте, благодарим за мненията дотук. Работим по отстраняването на някои проблеми.

                  Коментар


                  • Не.
                    Натоварва очите. И това е при мен - човек без проблеми със зрението, смятайте как е при по-възрастните или такива с проблеми.

                    Коментар


                    • шрифта е изключително дразнещ.

                      удебелете шрифта на заглажията на статиите и на абревиатурите на дружествата в Портфейл/Обзор/Наблюдавани.

                      Инвесторе, сериозна крачка назад направихте!!!!!!

                      Елиминирайте от секцията на профилите на участниците
                      • Дата на присъединяване:.....
                      • Мнения: ......
                      Абсолютно ненужна информация, която ви изяжда от място и разваля изгледа на форума
                      Last edited by Ferry; 18.11.2016, 10:35.

                      Коментар


                      • Не ми харесва !!!

                        Коментар


                        • ужасно грозно, нефункционално:
                          - много празно пространство ненужно;
                          -шрифта на мненията май е по-малък, и трудно се чете
                          -на началната страница ненужно голям;
                          -май е по тънък шрифта или оцветяването е бъгаво - не се различават вече прочетените линкове...

                          голяма крачка назад откъм удобство за потребителите
                          We have no money, therefor we shall have to think...

                          Коментар


                          • И потписа ми го нема ...
                            така НЕ Е по-добре...
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Чи кво му е ?
                              мисла, че ше му свикнем... ама качествена разлика в положителна посока не виждам ...
                              дА !!!
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Не ми харесва ,явно целта е да вървят повечко реклами

                                Коментар

                                Working...
                                X