IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • НЕЕЕЕЕ
    Буквите са твърде тънки, губят се на фона. Не удачно да пишеш коментара отдолу. Някаква мания да се преправят сайтове . IT се правят на важни. Промените трябва да се правят малко по малко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
      много зле изчерпва съвсем малка част от мнението ми за новата версия на форума
      +1

      Коментар


      • много зле изчерпва съвсем малка част от мнението ми за новата версия на форума
        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

        Коментар


        • Не, не ми харсва изобщо! Трябва още да се поработи.
          То... , зависи и какво е било заданието разбира се

          Коментар


          • Старата версия беше по-добра!

            Коментар


            • Не ми харесва. Старата си беше ок.
              ДЕМО

              Коментар


              • Най- добре е да се подържа паралелно старият вариант на сайта, но ако е напълно сработен и взаимозаменим с новия. Навремето в абв се получи такъв конфуз и се върнах на старата.

                Коментар


                • Новите функционалности ми харесват. Отдавна трябваше да направите крачка напред. Освен проблемите и неудобствата описани до тук, ето и два от мен:
                  - Ползвах форума през телефона с ОпераМини, но сега не зарежда - надявам се на мобилната верси някой ден.
                  - Посетените теми остават маркирани като посетени веднъж завинаги въпреки, че в тях има нови, нечетени мнения.
                  Тестването на гърба на потребителите е кофти работа.

                  Коментар


                  • Леле тия ще ни оставят събота и неделя да четем бг мама. Да се местим във форума на инфостока ли....то пък него никой не го поддържа.

                    Коментар


                    • Пиша мнение, изпращам го, а ме връща на шеста страница. Зареждам първа страница, мнението ми го няма. Появява се след ново презареждане след една минута. Ще изгоните потребителите си от форума. Това ще е резултатът.

                      Коментар


                      • Преди минута написах пространно мнение. НЯМА ГО. Фирмата, дето ви е правила тази простотия, да ви върне парите.

                        Коментар


                        • Омазан е яко с реклами, постоянно нещо шава, премества се. Това предполагам ви е и идеята - не да е удобен, а да влачи трафик

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Платете на фирмата ( като са ви толкова на сърце ) за връщане на стария формат и да се приключи....Снощи излезнах от профила си и не смятах повече да следя и пиша тук, че този екран направо ми разбива очите ( така е след извесна възраст...) а днес гледам пак съм вътре....МИИИ, НЕ ИСКАМ....

                            Приятен ден на всички форумци !
                            Наздраве на Кръчмата.... Явно от виртуални, масата, мезето и питието ще да станат реални ..Само дамите ще да са на картинка....
                            Коле ДА ?
                            Чичка, ДА !!!
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Дизайнът на форума е ужасен. Прекалено много място за излишна информация за потребителя. Да не говорим, че не мога да си вляза в профила вече втори ден. Пет пъти променях пароли, изтрих си ЦЯЛАТА история на браузъра, изтрих всички бисквитки и нищо. Не мога да вляза. Наложи се да си правя нова поща, да си създам нов профил в "Инвестор". Луда работа. И не виждам НИЩО да е по-добро от стария форум, освен бутона, с който да качваш от компа. Ама аз и преди си качвах, ако искам. Новите бутони флаг и харесвам са, ако не излишни, то поне безполезни. Малко повече функционалности при писане на текст и това е. Не си струваше.

                              Коментар


                              • И аз съм за връщане на стария вид на форума.
                                Винаги съм споделял мнение ,че най-ценното в сайта ви е именно форума и неговите многобройни участници.
                                А той вече 3 - ти ден не работи ( мога да влизам само в тази тема ).
                                Даже се чудя защо конкуренцията ви още не е реагирала ?

                                Коментар

                                Working...
                                X