IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • какво значение има оформлението, шрифтовете и сенките! Съдържанието е важно. Това сигурно е пета или шеста промяна на форума и всеки път някой реве. Споко, ще ви мине!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение

      Добре, де! Стига сте полагали усилия! Връщайте старата версия и не уволнявайте никого! Пито-платено. Всеки прави грешки, не е толкова страшно. Не сме злопаметни. Важното е да има форум.
      +1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

        Ще помислим по какъв начин може да компенсираме читателите и форумистите за причиненото неудобство. В момента обаче усилията на дирекцията са насочени да възстановим нормалната работа на форума .
        Добре, де! Стига сте полагали усилия! Връщайте старата версия и не уволнявайте никого! Пито-платено. Всеки прави грешки, не е толкова страшно. Не сме злопаметни. Важното е да има форум.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
          И-и-и... част от съобщенията на vBulletin дори не са преведени!

          @Бойчо - искам от Инвестора по 10 лева за всеки бъг, който намирам! Така де, трудът на quality assurance специалистите е скъпо удоволствие! Имаме ли сделка?
          Ще помислим по какъв начин може да компенсираме читателите и форумистите за причиненото неудобство. В момента обаче усилията на дирекцията са насочени да възстановим нормалната работа на форума .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
            Към уеб-дизайнерите:

            Наистина ли ви харесва изчеването и появяването на заглавната лента (header-a)?

            И-и-и... още един непреведен бутон "Post Reply" - велико!

            Приключих с форума! Ако Профит направят техен форум - супер! Ако не - здраве да е!
            Last edited by mibova; 21.11.2016, 16:11. Причина: хейт и обидни предположения
            BSE is dark and full of terrors...

            Коментар


            • Към уеб-дизайнерите:

              Наистина ли ви харесва изчеването и появяването на заглавната лента (header-a)?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                УжасТ и безумие - утре, ако не ме мързи, ще спиша и по-подробно.
                А най-тъпото е, че Инвестор-а изобщо не ги брига за техните клиенти (ние, форумците) и както модитата твърде често си превишават правата, така и дизайнерите (ръководството) тотално са се оср@ли. Ама тотално. Бесен съм. Направо ми иде да пиша на онези олигофрени от профит-а да вземат да си пуснат форум и да се местя с още хора оттук.

                БОЙЧО, осъзнайте се, така си гоните и малкото останали читави списващи тук (хайде, аз може и да не се числя към тях, не държа на това, на други неща държа). Само да напомня, че при предишни ъпдейти Андрей ни пускаше на нас, старите кучета, да разцъкаме предварително нещата, да си кажем мнението - дет се вика, направо безплатна фокус група, ама сега, явно всичко е станало от зле, по-зле.

                ЖАЛКО!!!
                Сичко почна, с напускането на много съфорумци, които просто не виждаха смисъл да продължават да пишат...
                после, бандата тролове, които ОСРАХА на практика всички теми...
                ся, "подобриха" и визията...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Колеги, тук вече 5-и ден не може да се пише, така че предлагам един готов форум, който така или иначе не се използва, но работи напълно:

                  ЦЪК
                  Поръчал съм една бройка ODROID-C2. С малко помощ от IT приятели може и да успеем да подкараме алтернатива на форума в домашни условия.
                  BSE is dark and full of terrors...

                  Коментар


                  • И-и-и... част от съобщенията на vBulletin дори не са преведени!

                    @Бойчо - искам от Инвестора по 10 лева за всеки бъг, който намирам! Така де, трудът на quality assurance специалистите е скъпо удоволствие! Имаме ли сделка?
                    BSE is dark and full of terrors...

                    Коментар


                    • Колеги, тук вече 5-и ден не може да се пише, така че предлагам един готов форум, който така или иначе не се използва, но работи напълно:

                      ЦЪК

                      Коментар


                      • Пробвахте ли да си преинсталирате операционната система? Може да помогне Ужаст, ужаст, но както виждам няма да ни огрее със старата версия

                        Коментар



                        • 404

                          ПАРИТЕТНОТО 1,00000 ела здравей !!!:):):):):):):)

                          Коментар


                          • Времето ми е ценно и не мога да го губя, кликайки на вече прочетени новини! Направете така, че прочетено от непрочетено да се различава добре. Що се касае до безотговорното (или умишлено) увреждане на функционалности, независимо дали във форума или сайта - някой вече трябваше да е уволнен!

                            Освен това, защо коментираме нещо, което не е завършено? Един ден едно, на другия друго - имате ли някакъв проект или разчитате на експерименти нон-стоп?

                            п.п. Сега пробвам възможността за редактиране на поста. Ако работи - това е стъпка напред.
                            Last edited by Спящият бик; 21.11.2016, 14:44.

                            Коментар


                            • На мен ми харесва сайтът. Много по-добре изглежда, предният бе застинал във времето просто. Колкото до форума- ако изчистят проблемите, ще е супер. иначе и той има повече възможности. и ми харвсва, че има чуваемост, махнаха безумната информация за регистрация, постове... тн... Сега е по-прегледно. Който иска повече инфо - клика на иконата. Но има дразнещи неща - смайлитата са смешни, шрифтът си е дребен. Верно, мога да си зумна, ама не е там работата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fri Разгледай мнение
                                ........Има много повече информация.....
                                количественото присъствие на дублиращи, триплиращи и квадриращи се линкове и заглавия на първа страница, водят до умишлено подвеждане, че изданието предлага повече. Заблудата и объркването са тотални, за което поздравления на екипа на хинвестора!!!

                                качеството на информацията в преоблааваща част е меко казано отвратително! да не споменавам посредственото съдържание на Блумбърг тв и неработещите линкове към седянките пред камера и списване на разговорите оттам като теми в уеб изданието.
                                вече тотален дислайк на продукта, наречен инвестор.

                                Коментар

                                Working...
                                X