IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Казарма няма, казарма!

    Иначе щеше да ви харесва
    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      Мен можете да ме компенсирате с 1000 акции на БАКБ, например .................................................. .
      Аз изкам 1000 кинта.

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

        Сичко почна, с напускането на много съфорумци, които просто не виждаха смисъл да продължават да пишат...
        после, бандата тролове, които ОСРАХА на практика всички теми...
        ся, "подобриха" и визията...
        Sad but true ........
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

          Ще помислим по какъв начин може да компенсираме читателите и форумистите за причиненото неудобство. В момента обаче усилията на дирекцията са насочени да възстановим нормалната работа на форума .
          Мен можете да ме компенсирате с 1000 акции на БАКБ, например .................................................. .
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
            И аз нямам никакви проблеми виждам всички теми ,но отварям само тази сигурно в другите няма нищо интересно
            Вече почти седмица съм тъка ,но не разбрах каква е причината ,чудя се да ли искат да закрият форума или толкова си могат ?
            Според мен толкова могат. 2016 да не инвестират в добър редизайн е СРАМ.

            Коментар


            • Ей и тоя сайт съсипахте - ако искам шоу и клюки ще си гледам Слави. Тук картинки и шарении не ми трябват - информацията е важна. Спрех да гледам днес.бг, явно и тук няма да се вясвам вече.
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • И аз нямам никакви проблеми виждам всички теми ,но отварям само тази сигурно в другите няма нищо интересно
                Вече почти седмица съм тъка ,но не разбрах каква е причината ,чудя се да ли искат да закрият форума или толкова си могат ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение

                  Добре, де! Стига сте полагали усилия! Връщайте старата версия и не уволнявайте никого! Пито-платено. Всеки прави грешки, не е толкова страшно. Не сме злопаметни. Важното е да има форум.
                  +1

                  Защо наистина се инатите ?
                  Наистина всеки може да направи грешка... просто я поправете и върнете старата версия !

                  Коментар


                  • Здравейте! Аз лично нямам проблеми с отварянето на теми, при мен всичко е наред. Проблемите описани по-рано от мен и колегите остават:
                    • големи бели полета, което води до излишно скролване по страниците и изморяване на очите.
                    • добре е писането на нови мнения да е в горната част, за да има видимост към момента на писане.
                    • заглавията на темите не се отличават добре, не се разбира кога има ново мнение, трудно се разбира коя тема е прочетена и коя не.
                    • часовника на темата не е актуален.
                    • грешни или неактуални данни на компаниите, графики, коефициенти и т.н.
                    Очевиден е огромния спад на мнения в темите на форума, изключение прави само тази в която повечето мнения са отрицателни. Предишната форма на сайта беше с "ретро" дизайн, но даваше лесен и по-бърз достъп. За съжаление в България няма сайт или платформа които да съдържат вярна, пълна и актуална информация за фирмите търгувани на БФБ. Привличането на нови читатели и бъдещи инвеститори, може да стане по този начин. В крайна сметка всеки инвеститор се интересува от бърз и надежден достъп до информация, форумите са на второ място. Надявам се Investor да направят нужните промени и корекции на сайтa за да бъде по-friendly & comfortable. Пожелавам им успех!

                    п.п ИП в България също имат нужда от сериозна промяна, ако искат да привличат нови инвеститори. Липсата на развитие "убива" търговията. Успех на всички!
                    Last edited by Innocent; 21.11.2016, 22:01.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                      какво значение има оформлението, шрифтовете и сенките! Съдържанието е важно. Това сигурно е пета или шеста промяна на форума и всеки път някой реве. Споко, ще ви мине!
                      Е, нищо не работи бре Само чилячията

                      Коментар


                      • Не мога да отворя другите теми освен тази и през компютъра и през смартфона. Имах зависимост към форума, на път сте да ме излекувате, благодаря за което! Това нормално ли е 2016 година? Платете на някой да ви го оправи!

                        Коментар


                        • Оправете поне шрифта,че е много ситен,не се чете,на фона на тези големи прозорци дето се отварят....
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                            Да бяхте направили рисърч, че вбюлетин е най-бъгавия форумен софтуер сред големите, въпреки че го правят от толкова години и са известни. IP board и XenForo са къде по-стабилни...
                            Всичката им е такава. Претупана.
                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                              Ще помислим по какъв начин може да компенсираме читателите и форумистите за причиненото неудобство. В момента обаче усилията на дирекцията са насочени да възстановим нормалната работа на форума .
                              Да бяхте направили рисърч, че вбюлетин е най-бъгавия форумен софтуер сред големите, въпреки че го правят от толкова години и са известни. IP board и XenForo са къде по-стабилни...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение


                                И-и-и... още един непреведен бутон "Post Reply" - велико!

                                Приключих с форума! Ако Профит направят техен форум - супер! Ако не - здраве да е!
                                чао и не се връщай

                                Коментар

                                Working...
                                X