IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • като ги сравнявам с експерт.бг откривам странно много прилики. кой кого ли е копирал!??!

    Коментар


    • Не ми харесва .Не мога да си отворя почти никоя тема . Не е добре и за очите това което предлагате .Предпочитам старата версия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Ааааа. благодара! Абе, оправат ги връзките постепенно, но генерално ни травматизираха.
        Аз ти благодаря! Понякога правенето на музиката е по-интересно от самата музика!

        Коментар


        • Форума не работи през Мозила!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
            Абе какво става! Исках да поздравя Trakatrak за великолепния му избор, особено репетицията. Но не успях, нямаше възможност! |Става въпрос за темата за любимата музика.

            ПП Сигурно Антверпенчето ми е скроило пак номер!
            Ааааа. благодара! Абе, оправат ги връзките постепенно, но генерално ни травматизираха.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              Потресен съм от безхаберието на мениджмънта към потребителите на форума и креташтия благодарение на него сайт! Толкова тутурутки майни не бях изказвал в последните години! И никой нищо не казва и не обещава, абе Бисеренски ти си пилот бе, като президента! Излезте там с някаква позиция, обещания, срокове на официалния сайт. Дайте някаква надежда - хората са толкова огорчени и гневни!

              Вечеря с Амстердамката е най-малкото което ще искам за компенсация - вече мисля да вдигам мизата! и егаси грозните икони!

              п.п. ей го след вас спират и санирането!
              п.п.п. и Сфарм пуснаха нов сайт, но си го тестваха и работиха отделно на друг адрес и сега поддържат и стария и новия, всеки потребител да си прецени кой му е удобен, а вие сте интернет медия бе вие трябва да сте майстори на тези неща, как може.....
              Е защо Още една набутвация.?
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Абе какво става! Исках да поздравя Trakatrak за великолепния му избор, особено репетицията. Но не успях, нямаше възможност! |Става въпрос за темата за любимата музика.

                ПП Сигурно Антверпенчето ми е скроило пак номер!

                Коментар


                • На мен ми харесва, независимо бъговете, които излезнаха след миграцията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                    Ще помислим по какъв начин може да компенсираме читателите и форумистите за причиненото неудобство. В момента обаче усилията на дирекцията са насочени да възстановим нормалната работа на форума .
                    Потресен съм от безхаберието на мениджмънта към потребителите на форума и креташтия благодарение на него сайт! Толкова тутурутки майни не бях изказвал в последните години! И никой нищо не казва и не обещава, абе Бисеренски ти си пилот бе, като президента! Излезте там с някаква позиция, обещания, срокове на официалния сайт. Дайте някаква надежда - хората са толкова огорчени и гневни!

                    Вечеря с Амстердамката е най-малкото което ще искам за компенсация - вече мисля да вдигам мизата! и егаси грозните икони!

                    п.п. ей го след вас спират и санирането!
                    п.п.п. и Сфарм пуснаха нов сайт, но си го тестваха и работиха отделно на друг адрес и сега поддържат и стария и новия, всеки потребител да си прецени кой му е удобен, а вие сте интернет медия бе вие трябва да сте майстори на тези неща, как може.....
                    Last edited by tony1975; 22.11.2016, 06:49.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

                      Какво ти харесва бе бохча с бохча. Оня ден си се регистрирала за да ни омъглявате. Всички виждаме кои сте на заплата. Когато ние сме правили тоя форум ти си ходила в детската градина, хайде по-демократично ако може и се вслушвайте в по-изпатилите от вас. Инвесторски драскачи, оня тарикат - етихад - същия
                      Това последното сигурно за мен се отнася?
                      Първо, що съм тарикат? И от кога съм инвесторски драскач?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                        Мен можете да ме компенсирате с 1000 акции на БАКБ, например .................................................. .
                        Само да не стане грешка и акциите да са на КТБ...

                        Коментар


                        • Явно писането проработи. Мерси Бойчо.
                          а иначе не им завиждам на пощите на инвестор-а тези дни...

                          Коментар


                          • ХМ. що ми го липсва подписа?

                            ПП:

                            Пише - подпис Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!
                            Last edited by FxProST; 21.11.2016, 23:09. Причина: ППП: Що подписа ми липсва питам!
                            Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение
                              Значи няма никакъв проблем да влизате и в другите теми. Само трябва да се разлогнете от профила си!
                              Ми няма. Ама с тва влизане и излизане трябва логистичен отдел
                              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                              Коментар


                              • Значи няма никакъв проблем да влизате и в другите теми. Само трябва да се разлогнете от профила си!

                                Коментар

                                Working...
                                X