IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • правя си труда да коментирам в един раздел от форумите, но изглежда от инвестор.бг искат да закрият форума. ОК аз изчезвам.

    Коментар


    • Да не би някой нарочно да иска да закрие форума- не знаете ли , че така промени не се правят..Остава и да сте платили на тези некадърници..Жалко..

      Коментар


      • ......
        Attached Files
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Само това ли е темата която ще подържате.Другите са неотваряеми.

          Коментар


          • Това е единствената шибана тема, в която "новия интерфейс" ме пуска да "вляза" .... даже и в Кръчмата не ме пуска .... да не би тимаджиите да са обявили сух режим?
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Всяка промяна изисква време за адаптация Бързо взимайте мерки за най големите дразнители и да продължаваме напред. Тоя искрящо бял фон доста дразни.

              Коментар


              • Половината теми, които ме интересуват изобщо не се отварят .... в другата половина изобщо не мога да пиша ..... ... до преди няколко часа да ник-а ми не можеше да "влезе" във форума, че трябваше нов да си регистрирам ...... Льольовци, когато изгубите "старата гвардия" ще изгубите форумЪТ ..... Стегнете се .....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Проблем с часа на последно коментираните теми на http://www.investor.bg/forum/comments/ В тази тема има два поста след 20:58, на на http://www.investor.bg/forum/comments/ стои 20:58 - Понякога се актуализира с няколко минутно закъснение, но понякога явно не.
                  Оставям настрана неразбираемото двучасово разминаване между главната страница и часовете в самите теми.

                  Коментар


                  • Като не сте готови, не трябваше да го пускате новия форум.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fri Разгледай мнение
                      На мен ми харесва. Има много повече информация.
                      Не слушайте "консерваторите", които не обичат новото.
                      Може в началото да загубите от старите посетители, но после ще спечелите много повече и то нови.
                      Какво ти харесва бе бохча с бохча. Оня ден си се регистрирала за да ни омъглявате. Всички виждаме кои сте на заплата. Когато ние сме правили тоя форум ти си ходила в детската градина, хайде по-демократично ако може и се вслушвайте в по-изпатилите от вас. Инвесторски драскачи, оня тарикат - етихад - същия

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fri Разгледай мнение
                        На мен ми харесва. Има много повече информация.
                        Не слушайте "консерваторите", които не обичат новото.
                        Може в началото да загубите от старите посетители, но после ще спечелите много повече и то нови.
                        Моето момче/момиче очевидно не си спомняш времената 2002 - 2008 г. ... тогава форума беше средище на идеи и обмяна на опит, съвети .... сега е сбирщина от новобранци със погрешно и високомерно самомнение ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fri Разгледай мнение
                          На мен ми харесва. Има много повече информация.
                          Не слушайте "консерваторите", които не обичат новото.
                          Може в началото да загубите от старите посетители, но после ще спечелите много повече и то нови.
                          Абе ти очи имаш ли? Щото с новата визия не само на форума, ами и на сайта, очите ти скоро сами ще окапят!
                          BSE is dark and full of terrors...

                          Коментар


                          • Някои хора забравят, че този форум е такъв благодарение на нас - старите потребители, които сме тук от над 10 години. Ако ни нямаше нас съм почти сигурен че и форума нямаше да го има.
                            Last edited by Бик в атака; 20.11.2016, 21:14.
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • На мен ми харесва. Има много повече информация.
                              Не слушайте "консерваторите", които не обичат новото.
                              Може в началото да загубите от старите посетители, но после ще спечелите много повече и то нови.

                              Коментар


                              • Много ви здраве......

                                Коментар

                                Working...
                                X