IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КОЙ И КЪДЕ ХВАНА КЪСАТА КЛЕЧКА ТАЗИ ГОДИНА!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
    супер идея - бих искал да хвана движението от 100 до 10 долара, но сега на 10 ми е рисково. Пак късно го казваш, защо не го каза на 100 или поне на 50 долара? Въглищата явно са били супер удар тази година, добре си го изиграл.
    Тука ако трябва да слушам умниците сега на 10 долара трябва да влезна, а на 100 е било рано
    So listen to me

    Коментар


    • Правя някаква равносметка за изминалата година на борсата и си пожелах само едно - все така да е !!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
        Какво да ти кажа , .........

        уж малка пък доста лошо се "нахендрих" на нея с ДОВЕРИЕ холдинг
        това доверие не знам как и с какво успя да ви зариби.!? Имам си един флаг, който пада, когато нещо не трябва дори да го поглеждам, Излишно е да казвам какво направи флага, когато си помисля за този уни-холдинг )))) АБСУРД !!!! (нещо като медитация )
        E за твое успокоение и аз съм се подвеждало преди време покрай тълпата в някои позиции, но затова пък съм си намерило откъде да черпя борсова мъдрост (из основа) и да се върна в играта - мастър Костолани
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          А за късата пишка нещо ще кажете ли?
          аз за нея мога да кажа, че всеки ден я ловя по няколко пъти, жената и тя ама по-рядко.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            А за късата пишка нещо ще кажете ли?

            Какво да ти кажа , .........

            уж малка пък доста лошо се "нахендрих" на нея с ДОВЕРИЕ холдинг

            Коментар


            • А за късата пишка нещо ще кажете ли?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
                Все още се чудя фараон Цветан Василев коя клечка изтегли?!
                Той направо кола дръпна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
                  Все още се чудя фараон Цветан Василев коя клечка изтегли?!
                  Добре е човека, държи се мъжки, не го мисли излишно
                  На мен ми по-интересно къде се загуби един бфб-майстор - с ник "INSIDER-a" :)))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Все още се чудя фараон Цветан Василев коя клечка изтегли?!

                    Коментар


                    • Днес взех малко Repsol па да видим

                      Коментар


                      • Да, за много години и на тая тема
                        Годината мина, но борсата не
                        Винаги има по една къса клечка в портфейла. Дори и монти от уплах да не се окаже изцяло с къси клечи в портфейла го е крашнал в кеш )) Какво да се прави страх лозе пази, но да не забравяме, че пазарът ще изненада приятно само този, който има папир. Кеша е осъден да гледа отстрани и да завижда на дългите клечки
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • аз я хванах мин декември в ЦКБ (на лев и осемнаесе) и после ги попродадох в паниката през август на 99 стотинки, и сега наскоро пак си купих една част на лев и две

                          също и в Биовет с малко - досега съм два лева /акция назад там
                          "the trend is your friend until the end..."

                          Коментар


                          • Тази година не съм хващал късата клечка ,ама мисля тепърва да я хвана в един
                            избушеняк Солар про холдинг.Вие как мислите ще ям ли дървото ?
                            Сигурно съм много прост.
                            Last edited by Grosss; 10.12.2015, 15:06.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Оо, колега, добре дошъл в клуба...
                              Няма се плашиш, всички сме минали през такъв период.
                              Дори смятам че е задължително, като се опари човек едва тогава истински разбира че риск мениджмънта е приоритет номер 1.

                              Eeeee, не се плаша аз от такива неща, все пак тежестта им в портфейла ми е само 5%. Ще го преживея. Все пак сме на пазарите от 2000 г. насам.
                              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Така е. Аз обаче - не така.

                                Разказах - инвестирах основно навън - и то - август - около дъно - туканка - само мънинко-мънинко Буллендченца (единствената ми къса - не клечица даже, а сламчичка) и Иматаджийски - ама на прилична цена около 4 кинта.
                                Горе-долу по същото време в края на юли и началото на август (преди "черния" понеделник) и аз се бях замислил за излизане навън, но впоследствие се отказах. Реших, че не си заслужава да се излиза на международните пазари без съответната подготовка и с малко кеш. Все още е рано да преценя дали съм взел правилното решение. Догодина по това време може би?
                                Vanitas vanitatum...

                                Коментар

                                Working...
                                X