IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КОЙ И КЪДЕ ХВАНА КЪСАТА КЛЕЧКА ТАЗИ ГОДИНА!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тази тема май се очертава като най-смислената от последно време))) Тенкю на Софикс, че я измъкна от нафталина. ))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
      teva
      Голяма греда ...
      Teva ме върнаха една година назад ....
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • За тази година нямам къси клечки още (дано така и остане до края)... иначе като цяло на БФБ - най-големите дупки са ми Еврохолд и Евроинс - продадох ги на сериозна загуба (около 60% след многогодишно осредняване) миналата година, а точно след това те се вдигнаха с по едни 60-100%. Тези мастъри във финансовото инженерство, видя ли им имената или нещо свързано с тях - даже не го и чета.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          всички са много напред, няма губещи - поне никой с много
          а ти какво очакваш при покачващ се пазар???
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • всички са много напред, няма губещи - поне никой с много

            Коментар


            • teva
              “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

              Коментар


              • Хльъмчх.

                Засега изглежда - хванал две малки къси клечички - Pearson и Златното леф. Ама и по двете позиции - влязъл с не ного. Иначе - по няколко позиции също тоже съм назад, но съм убеден, че съм купил ценни неща, които рано или късно ще ми се отплатят. Там - яд - само, че не издебнал повече или по-малко по-сгодни нива.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Най ме боли от пропуснати ползи. Продадох атерата след дивидента и малко преди да скочи. Яд, яд...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

                    нали нямаше губещи трейдове ???
                    Докато загубите са на хартия не се брои!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      аз позиция която е поевтиняла с по-малко от 10% не я броя за къса клечка а към момента най-губещата акция в портфейла ми е на -5.3%
                      нали нямаше губещи трейдове ???

                      Коментар


                      • И сега внинамние... оркестърът да свири туш... Доверие. Едва ли има друг загубил от тази акция в България. Там късата пръчка съм си аз самия и стоп-лос правилата ми. Поредното доказателство, че на БФБ не работи абсолютно нищо от теорията на инвестирането. Нетно ми е отрицателна търговията там, обаче е под 10% червеното, така че не покрива критериите на Бичето Софикс. Но пък лафът: "Болка малко, срам голям" пасва идеално

                        Коментар


                        • аз позиция която е поевтиняла с по-малко от 10% не я броя за къса клечка а към момента най-губещата акция в портфейла ми е на -5.3%
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • колко трябва да си като баланс от една акция за година, за да напишеш тук, че клечката е била къса???

                            Коментар


                            • аз атерата засега я гледам като къса клечка, пък дори и албена и еврохолд въпреки че първата е с 10лв на акция а втората с 10ст отгоре, но най голяма клечка са ми химко 20к на 3ст които си седят за красота която ще остане до край на монитора хаха иначе....тази година си изплати 10тина години чакане от кризата насам мнооооого с лихвите.....лошото е че закъсня яхото и до кр на годината ще се почне пак шита

                              Коментар


                              • къса клечка София Комерс с приспадане на дивидентите почти не съм на минус но все пак съм на отрицателна територия....като щета почти нищо защото са с около15% тежест в протфейла.....все пак ги взех като дивидентна позиция и не смятам да ги разкарвам скоро

                                Коментар

                                Working...
                                X