IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КОЙ И КЪДЕ ХВАНА КЪСАТА КЛЕЧКА ТАЗИ ГОДИНА!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Защо в заглавието на темата има удивителен знак

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      На мен ми изглежда съвсем логично и доста вероятно да се случи
      еми аz пуснах ама преz Russel

      Коментар


      • хубава тема, искрена и лична.
        от един поглед се вижда кой е достатъчно мъж да си признае и кой го обръща на самореклама и/или коментари
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
          в4ера полу4их новате иzепка на Marko Kolanovic

          гледам днеска е стигнала и до ZeroHedge. мнениа?
          На мен ми изглежда съвсем логично и доста вероятно да се случи

          Коментар


          • в4ера полу4их новате иzепка на Marko Kolanovic

            гледам днеска е стигнала и до ZeroHedge. мнениа?

            Коментар


            • Че аз рядко пиша смислено, но рядко все пак е по-добре от никога.
              Сутринта написах грубо обща схема за спекулативна търговия, до която съм достигнал с наблюдение на пазара и малко мислене. Ти от своя страна какво написа, освен че се похвали с безумна инвестиция?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                хахахах, верно е 4е сам неурвновесен, но на теб ти се иzвинивам
                имаш моята подкрепа, дано пребориш трудностите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                  Е, как- щото всички тук сме мега успешни и със съответното его, нищо, че може да имаме проблеми с абстрактното мислене
                  по-безсмислено мнение не бях чел скоро. Успя да победиш собствените си мнения от сутринта.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                    не си прав да хвърляш обиди във форума. Това говори повече за твоето ментално състояние отколкото за това на останалите. ИЗВИНИСЕБЕ
                    хахахах, верно е 4е сам неурвновесен, но на теб ти се иzвинивам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Е като знаеш по-добре от другите що питаш
                      Е, как- щото всички тук сме мега успешни и със съответното его, нищо, че може да имаме проблеми с абстрактното мислене

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Е като знаеш по-добре от другите що питаш
                        и какво съм питал?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                          еми zа сам си го писал преди месеци, кво да прва 4е половината олигофрени тука само се концентрират варху бг еzик и не писат вав форума по филологиа
                          не си прав да хвърляш обиди във форума. Това говори повече за твоето ментално състояние отколкото за това на останалите. ИЗВИНИСЕБЕ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                            супер идея - бих искал да хвана движението от 100 до 10 долара, но сега на 10 ми е рисково. Пак късно го казваш, защо не го каза на 100 или поне на 50 долара? Въглищата явно са били супер удар тази година, добре си го изиграл.
                            Тука ако трябва да слушам умниците сега на 10 долара трябва да влезна, а на 100 е било рано
                            Е като знаеш по-добре от другите що питаш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                              супер идея - бих искал да хвана движението от 100 до 10 долара, но сега на 10 ми е рисково. Пак късно го казваш, защо не го каза на 100 или поне на 50 долара? Въглищата явно са били супер удар тази година, добре си го изиграл.
                              Тука ако трябва да слушам умниците сега на 10 долара трябва да влезна, а на 100 е било рано
                              еми zа сам си го писал преди месеци, кво да прва 4е половината олигофрени тука само се концентрират варху бг еzик и не писат вав форума по филологиа

                              Коментар


                              • на БФБ съм напред с около 10-15 % уших се в хим с малко, а от петрол излезнах също с малко назад....

                                Коментар

                                Working...
                                X