IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Инвестициона сертификат.
    Gold Line International http://joinnow.goldline.pro

    Коментар


    • Добър вечер,

      Относно случващото се с ЧЕЗ бихте ли се ангажирали да проверите следните факти, от интерес за всички инвеститори:
      1. КФН
      1.1. Защо не бе спряна търговията с акциите на дружеството още понеделник преди сесията при положение, че Министъра на икономиката обяви че ще се взима лиценза на компанията, а чак днес след пресконференцията на министър председателя?
      1.2. Какво ще се случи с това публично дружество, ако лиценза му бъде взет при положение, че държавата си продаде миноритарния дял от 33% преди два месеца и получи за него повече от 100 млн. лв. и респективно кой ще покрие загубите на инвеститорите?
      1.3. Какво ще се случи, ако лиценза не бъде взет и респективно кой ще покрие загубите на инвеститорите?
      1.4. Комисията ще вземе ли отношение относно поведението на лица, заемащи висши държавни длъжности за изнасяне на информация, която води до паника на фондовата борса и директно влияе върху търговията и цената?

      2. МИЕТ и ДКЕВР
      Могат ли експертно, но за сметка на това детайлно да обяснят какво точно следва за тази публична компания, ако:
      2.1. Започне процедура по вземане на лиценза?
      2.2. ЧЕЗ не оспори и и бъде отнет лиценза?
      2.3. Ако ЧЕЗ оспори взимането на лиценза?
      2.4. Ако след започване на процедурата не и бъде отнет лиценза?

      ЗА МЕН ВЪПРОСА Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖЕН, КАКТО ЗА ЦЯЛАТА ИНВЕСТИЦИОННА ОБЩНОСТ, ТАКА СЪЩО И ЗА ДОВЕРИЕТО КЪМ ДЪРЖАВАТА КАТО ЦЯЛО! СЪЗДАВА СЕ ОПАСЕН ПРЕЦЕДЕНТ и инвеститорите трябва да знаят дали и как могат да се защитят!

      С уважение!

      Коментар


      • Понеже не сте коментирали проблема вече около седмица да попитам:
        - Да очакваме ли в скоро време котировки на БФБ в реално време срещу заплащане?
        |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
        |___________||__|___|)
        (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          Защо толкова късно се показват сделките?
          Кога ще оправите това забавяне? Колко пъти трябва да Ви пишем? Бъдете по-професионални.

          Коментар


          • Защо толкова късно се показват сделките?

            Коментар


            • Не ми работи опцията за прекратяване на получаването на известия по темата, ако може служебно да го направите... Мерси

              Коментар


              • Към модератора X_Y - като ми редактараш мнение, поне може да ми напишете съобщение - Мнението ви е редактирано тъй като съдържа линк към сайт , който не харесваме или ни е конкуренция и т.н..
                става въпрос за това мнение http://www.investor.bg/forum/showthr...post1059392255 - иамше линк , който е махнат.
                п.п.: щях да сложа към днес.бг, където няма много информация , но за сметка на това пък има линк към инвестора, където има още по-малко информация, но пък има препратка http://www.investor.bg/news/gallery/111582/128.html , към старница , където трябва като малоумен да натискаш 15 пъти за да гледаш знамената на държавите : Явно трупате трафик "много хитро", ама мен ме мързи да натискам и предпочитам информацията да е по-ясна и подредена.

                Коментар


                • Здравейте, ако си се абонирал за друг потребител как става прекратяването на абонамента?

                  Коментар


                  • Аз предлагам отгоре на статиите да се сложи и бутон "не ми харесва", а не само харесва ми. Все пак нека да има и читателя право на избор, което в момента не предлагате. Ваш конкурентен сайт вече има подобен подход. Защото в момента опцията е или добро или нищо.
                    Ако по вашата логика например 5 човека са натиснали бутона харесва ми, а останалите примерно 300 прочели статията не са, означава ли че на тях не им харесва?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от scandy Разгледай мнение
                      Нещо се е бъгнала системата, ама защо не я оправят или дадат инфо за проблема.
                      Ами да кажат....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Защо сесията на БФБ се дава в Инвестора с над 15 минути закъснение...
                        Поздрави!
                        Нещо се е бъгнала системата, ама защо не я оправят или дадат инфо за проблема.

                        Коментар


                        • Така е от сутринта и продължава да е със закъснение от над 15 минути.

                          Коментар


                          • Защо сесията на БФБ се дава в Инвестора с над 15 минути закъснение...
                            Поздрави!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                              Заради расисти като тебе и Императора я изстрих. Не може да слагате всички цигани от общ знаменател. Аз съм със седем имота, бая злато и сребро и дори акции. Спазвам и правилото - "Който не кярел бути , нанай маро те хас".
                              Кай те джас бе брато! Сокерес бе, хас мокар на вилице!

                              Нанайсе бебе феродо
                              Last edited by badboy333; 12.02.2013, 01:25.
                              Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от badboy333 Разгледай мнение
                                простете но къде е темата: До кога ще им търпим своеволията?

                                Политическа цензура ли има?
                                Заради расисти като тебе и Императора я изстрих. Не може да слагате всички цигани от общ знаменател. Аз съм със седем имота, бая злато и сребро и дори акции. Спазвам и правилото - "Който не кярел бути , нанай маро те хас".

                                Коментар

                                Working...
                                X