IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    Бях дал линкове и за мозилата, но инвестора пази хляба та ги е делнал.
    Дразнещи като хемороиди мамка им ...

    Сега и резолюцията трябва да си намаляваме, за да не ни излиза "крийетива" на монитора! Аз ще го сложа 800/600 да си ми е най-харно...таман визията ще ме върне към началото на 90те :P

    Коментар


    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
      За потребителите на Google Chrome ще препоръчам add-in Adblock Plus, който веднага се пребори с БЕНЧМАРК!...трябва да видя дали ще излекува и хемороидите
      Бях дал линкове и за мозилата, но инвестора пази хляба та ги е делнал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ggentchev Разгледай мнение
        Вие използвате ниска резолюция (1024 или по-малка) и твърдите, че виждате рекламата на Бенчмарк или просто се дразните на този криейтив?
        Абе момче, я обясни на нас простите какво е това "криейтив", че не всички сме завършили реклама в НБУ и не ги разбираме тия работи. Също така явно сме много прости, след като не можем да разберем как така инвестиционен посредник, лекарство за хемороиди, памперси и прах за пране могат да се рекламират по един и същи начин. Отдавна искам да попитам и какво е "таргет група", ама малко ме е срам да не ме помислите за прост.
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ggentchev Разгледай мнение
          Вие използвате ниска резолюция (1024 или по-малка) и твърдите, че виждате рекламата на Бенчмарк или просто се дразните на този криейтив?
          Използвам 1280/1024 и Банера си е залепнал яко. А иначе, ако наричате криейтив този банер.... Аз не съм съгласен с вас. Такъв банер е подходящ за един друг вид сайтове.

          Коментар


          • За потребителите на Google Chrome ще препоръчам add-in Adblock Plus, който веднага се пребори с БЕНЧМАРК!...трябва да видя дали ще излекува и хемороидите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Моето потребителско изживяване е адски прецакано от този банер. Стресиран съм, гони ме някаква параноя, че дори и да седна в кенефа по голяма нужда, нейде от тоалетната хартия ще излезе банера. Ще изчакам да мине рекламната кампания. Ако може да ме светнете кога ще свърши, защото продължавам да влизам с надеждата че Банерът-убиец ще го няма. Аааа и още нещо. Колко ще ми струва банер в Инвестора, който на същия принцип вързан за скрол-а ще закрива 1/4 от страницата???
              Вие използвате ниска резолюция (1024 или по-малка) и твърдите, че виждате рекламата на Бенчмарк или просто се дразните на този криейтив?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ggentchev Разгледай мнение
                Банерът на Бенчмарк НЕ СЕ показва при резолюция 1024х768 и по-ниска!
                Ако се минимизира прозорецът на браузъра, без да се намалява резолюцията от настройките на компютъра наистина се визуализира върху дясната част на съдържанието, защото не е засечена въпросната резолюция от системата.
                Ако някои потребители имат причина да намаляват браузъра си (или например ако Google Chrome понякога стартира минимизиран) нека да го коригират за да не пречи на потребителското им изживяване.
                Моето потребителско изживяване е адски прецакано от този банер. Стресиран съм, гони ме някаква параноя, че дори и да седна в кенефа по голяма нужда, нейде от тоалетната хартия ще излезе банера. Ще изчакам да мине рекламната кампания. Ако може да ме светнете кога ще свърши, защото продължавам да влизам с надеждата че Банерът-убиец ще го няма. Аааа и още нещо. Колко ще ми струва банер в Инвестора, който на същия принцип вързан за скрол-а ще закрива 1/4 от страницата???

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                  Банерът на Бенчмарк наистина създава сериозни проблеми с функционалността на сайта при хоризонтална резолюция 1024 и по-малка. Много зле реализирана рекламна кампания!

                  [ATTACH]2462[/ATTACH]
                  Банерът на Бенчмарк НЕ СЕ показва при резолюция 1024х768 и по-ниска!
                  Ако се минимизира прозорецът на браузъра, без да се намалява резолюцията от настройките на компютъра наистина се визуализира върху дясната част на съдържанието, защото не е засечена въпросната резолюция от системата.
                  Ако някои потребители имат причина да намаляват браузъра си (или например ако Google Chrome понякога стартира минимизиран) нека да го коригират за да не пречи на потребителското им изживяване.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Аз спирам да пиша, докато не изчезне банера. Много ми е дразнещ, а и отношението на Инвестор е малко странно.
                    Поздрави и на Бенча!
                    Изчезна....

                    Коментар


                    • Моля администратор да изтрие профила ми благодаря.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                        Единствения, но и основен проблем на момичетата и момчетата, които работят тук (в Инвестора) е, че и пет пари не дават за мнението на ползващите сайта, а и г.за си дават за приходите от реклами! Мнооооого грешен подход, както и преди съм го казвал, защото това е сбъркан начин на мислене! Няма смисъл аз да го обяснявам, сигурен съм, че дори и те го знаят, но изтискват възможностите за парички до края... Но това би могло да е началото на края, момичета и момчета...
                        Когато започнете и вие да плащате за реклами тук, тогава ще имате право да изисквате.
                        До момента само консумирате и хленчите като малки деца че са ви взели близалката.
                        Аз изобщо не я бях забелязъл рекламата преди да се разпищите!!! Стегнете се!
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                        Коментар


                        • Аз спирам да пиша, докато не изчезне банера. Много ми е дразнещ, а и отношението на Инвестор е малко странно.
                          Поздрави и на Бенча!

                          Коментар


                          • Единствения, но и основен проблем на момичетата и момчетата, които работят тук (в Инвестора) е, че и пет пари не дават за мнението на ползващите сайта, а и г.за си дават за приходите от реклами! Мнооооого грешен подход, както и преди съм го казвал, защото това е сбъркан начин на мислене! Няма смисъл аз да го обяснявам, сигурен съм, че дори и те го знаят, но изтискват възможностите за парички до края... Но това би могло да е началото на края, момичета и момчета...

                            Коментар


                            • Господа, проблема не ви е Банера, а това че работите за конкурентни фирми.
                              Плащайте си и вие, и за вас ще има банери!
                              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                              Коментар


                              • Банерът на Бенчмарк наистина създава сериозни проблеми с функционалността на сайта при хоризонтална резолюция 1024 и по-малка. Много зле реализирана рекламна кампания!

                                Click image for larger version

Name:	benchmark.jpg
Views:	1
Size:	76.6 КБ
ID:	3037704
                                Last edited by ivandavidov; 09.03.2013, 18:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X